Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HİS9200 KART 9200pro veya 9250pro nasıl olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> HİS9200 KART 9200pro veya 9250pro nasıl olur?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    ilk sorumun çözümünü yapabildim sayenizde saolun.
    ŞİMDİKİ SORUM BU:(HERKESE TEŞEKÜRLER)saolun arkadaşlar.250-200 olan değerleri 290-220 yaptım şuan bi kasma yok softmod sayesinde.şimdi ise 9200ü 9250ye veya 9200proya modlayabilirmiyim vede nasıl?

His excalibur ati9200 256mb ekran kartını 200-250 olan hızlarını 210-265 falan yapıyorum ati tool ile 3dmark 2003e sokuyorum test bittikten sora bakıyorum hızlar gene default olmuş kendi kendine nedendir acep?ne yapmak lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seso81 -- 17 Şubat 2005, 17:43:47 >

|
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++
  • Yarbay
    3403 Mesaj
    ekran kartının o/c kilidi var, softmodlu driver ile dene sorun düzelir...
    |
    |
    ati tool kalıcı ayar yapmaz bunu ekran kartının biosuna işlemen gerekir yani *.bin dosyalarını
    |
    |

Orjinalden alıntı: FZKDeviL

ati tool kalıcı ayar yapmaz bunu ekran kartının biosuna işlemen gerekir yani *.bin dosyalarını

ne alakası var yaa... bilgisayarı açıp kapatmıyor arkadaş sacede bench alıyor ve ona rağmen prorgram default değerlerine dönüyor..
    Senin mantığına göre biosu flaşlamadan overclock yapılmaz
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: bamkan

ne alakası var yaa... bilgisayarı açıp kapatmıyor arkadaş sacede bench alıyor ve ona rağmen prorgram default değerlerine dönüyor..
    Senin mantığına göre biosu flaşlamadan overclock yapılmaz

evet bende ondan bahsediyorum zaten işlemciyide biostan oc yapmıyomusun?
    atitool ile en stabil durumu tesbit edip kaydedeceksin sonra bunu flashlicaksin olay bu zaten bilmediğim bişi değil imzamda asus 9550 yi nasıl kullandığımı yazmışım
    |
    |
    ben de 9550 kullanıyorum ve bios flaşlama gerek yok (sonuçta zahmetli ve riski bir iş) diyorum ki atitool ile max değerleri bulur ve miscelaneous bölümünde her windows açılışında o değerleri yüklemesini ve sonra kendini kapatmasını seçersin ve böylece devamlı o/c'lu olarak çalışır kart.

Ama sorun şu ki arkadaş bunu sormuyor, istersen sen bios flashlama olayını anlat arkadaşa ama risklerini de söylemeyi unutma
    |
    |
    quote:

ekran kartının o/c kilidi var, softmodlu driver ile dene sorun düzelir...
    |
    |

+++Küresel ısınma zannettiğin kadar önemsiz bir konu değil!Eğer acilen bilinçlenip elinden geleni yapmazsan yarın çok acı olucak!En azından tasarruflu ampul kullanmak,suyu tasarruflu kullanmak,toplu taşımayı tercih etmek,monitörü tv'yi düğmesinden kapatmak çok zor olmasa gerek! +++
  • Yüzbaşı
    465 Mesaj
    |
    |

soft mod için gerekli link:
    http://www.techpowerup.com/softmod/downloads.php

eyvallah şimdi kanım ısındı sana
    |
    |

• Yüzbaşı
    465 Mesaj
    quote:

quote:

soft mod için gerekli link:
    http://www.techpowerup.com/softmod/downloads.php

eyvallah şimdi kanım ısındı sana

sanada eywallah
    Kardeşimsin ne demek isteyince neler oluyo görsen şaşarsın bi nimetle şaka olmaz bide ati ve amd ile :D
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arkadaşlar çok saolun.

ilk sorumun çözümünü yapabildim sayenizde saolun.
    ŞİMDİKİ SORUM BU:(HERKESE TEŞEKÜRLER)saolun arkadaşlar.250-200 olan değerleri 290-220 yaptım şuan bi kasma yok softmod sayesinde.şimdi ise 9200ü 9250ye veya 9200proya modlayabilirmiyim vede nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seso81 -- 17 Şubat 2005, 17:45:08 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    yeni topic açmayım dedim.
    |
    |

• Yarbay
    3403 Mesaj
    FZKDeviL arkadaşa yardımcı ol, beni aşar bios mod.ları
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,431
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.