Şimdi Ara

HIS Radeon HD 5870 gün ışığına çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim sapphire hd 4890 bununla baş eder herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

quote:

Orijinalden alıntı: dodocan

ya allah aşkına isterse bütün firmalar hd5870 lerini göstersin hepsi referans sogutucu üstüne markalarını basıp sunuyorlar bu kadar basit

sen hiç his iceq serisi ekran kartı görmedin galiba

bir de şu konu başlıklarını değiştirsen artık Fx57

http://forum.donanimhaber.com/m_34358159/tm.htm

merak etme ben iceq da gördüm kullandım da ama sen şunu öğrenememişsin yeni çıkan hiçbir kart özel sogutucu ile çıkmaz referansla ortaya çıkar 1-2 ay sonra özel modelleri gelir birde işe yaramaz kartları referans yerine direkman özel sogutucu varmış gibi çıkartırlar onlarda zaten zort kartlardır bunuda kulagına küpe yap yani hangi markanın kartı göründü diye haber çıksa şu günlerde sadece baskısı değişik kart çıkıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 22 Eylül 2009; 18:22:13 >

• ne bekliyordunuz,hemen çıkar çıkmaz özel soğutucu olmaz bu atidede aynı nvidiadada, 1-2 ay içinde hepsi çıkar merak etmeyin,ayrıca oc yapmıcaksanız referans tasarımı yeter, tipini eleştirenlerde var tuğla felan diye, ya üstünüzemi giyeceksiniz ekran kartını ,pc nin içine takacaksınız ve önemli olan performansı ve ısısı , hem nvidia 3 senedir karakutu kartlar yapıyor,normal bişey bu bence ,çok muhteşem görünüşlü yapmak maliyetide artırır, özel tipler elbet çıkar çok meraklı olanlar onları beklesin valla, ben gelir gelmez alıcam,3870 im 2 senesini tamamlamak üzere:) ilk defa bi kartı 1 senenin üstünde kullandım yaw:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih989

benim sapphire hd 4890 bununla baş eder herhalde

senin kartı 2 ile çarpar 4 e böler
  • quote:

quote:

quote:

ya allah aşkına isterse bütün firmalar hd5870 lerini göstersin hepsi referans sogutucu üstüne markalarını basıp sunuyorlar bu kadar basit

merak etme ben iceq da gördüm kullandım da ama sen şunu öğrenememişsin yeni çıkan hiçbir kart özel sogutucu ile çıkmaz referansla ortaya çıkar 1-2 ay sonra özel modelleri gelir birde işe yaramaz kartları referans yerine direkman özel sogutucu varmış gibi çıkartırlar onlarda zaten zort kartlardır bunuda kulagına küpe yap yani hangi markanın kartı göründü diye haber çıksa şu günlerde sadece baskısı değişik kart çıkıcak

kusura bakma kardeş pc kullanmaya dün,foruma girmeye bugün başladım acemilik işte

ilk yazdığın mesajı bir daha oku istersen:

ya allah aşkına isterse bütün firmalar hd5870 lerini göstersin hepsi referans sogutucu üstüne markalarını basıp sunuyorlar bu kadar basit; demişsin

oysaki : ya allah aşkına isterse bütün firmalar hd5870 lerini göstersin hepsi ilk etapta referans sogutucu üstüne markalarını basıp sunuyorlar bu kadar basit; deseydin sana cevap verme ihtiyacı hissetmeyecektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARKU -- 23 Eylül 2009; 11:59:18 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

kusura bakma kardeş pc kullanmaya dün,foruma girmeye bugün başladım acemilik işte

ilk yazdığın mesajı bir daha oku istersen:

ya allah aşkına isterse bütün firmalar hd5870 lerini göstersin hepsi referans sogutucu üstüne markalarını basıp sunuyorlar bu kadar basit; demişsin

oysaki : ya allah aşkına isterse bütün firmalar hd5870 lerini göstersin hepsi ilk etapta referans sogutucu üstüne markalarını basıp sunuyorlar bu kadar basit; deseydin sana cevap verme ihtiyacı hissetmeyecektim.

ben o cümleyi şu an ki zaman için yazdım herhalde o cümleyi tek yanlış anlayan sensin herhalde bütün kartların belli bir zaman sonra özel sogutuculu modeli çıktıgını herkes biliyor ben sadece bugünlerde çıkan haberler için yazdım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.