Şimdi Ara

HIS HD2600XT ICEQ Turbo ekran kartı video incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
13.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 35
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 gün 1 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Speed-Step (5 mesaj) BLAZEX! (4 mesaj) fktanik (3 mesaj) gun (2 mesaj) wenigma (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> HIS HD2600XT ICEQ Turbo ekran kartı video incelemesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    109 Mesaj
    aynı sorun bendede var 17 sn takılması sitede sanırım problem
    |
    |
    |
    |
    İntel Core i7 4790k - ASUS Z97 DELUXE- GSKILL RipjawsX 1866 MHZ 8*2 RAM- MSI RX 480 8G-Asus Mg279q Monitör Sandisk Extrime II SSD Raid 0- Seagate Baracuda XT 2*2 Tb HDD - CREATİVE Sound Blaster ZxR SES KARTI-LOGİTECH Z5500- COOLER MASTER HAF-X KASA -COOLER MASTER SILENT PRO 1000W PSU ! LG 3D CINEMA 47LW650S TV - SONY BDV-E380 3D Blu-ray 1000W 5 1 -LG G2 C.Tel.
  • General
    8375 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: highbrow

ya arakdaşlar bu HIS i kim getiriyor ülkemize bulamadım da

Haberin alt tarafında yazıyor.

Firma Bilgisi

Mascom.com.tr

diye.

Ki bu firma teknik servis kalitesi ve hizmet kalitesi ile tanınan, takdir edilen seyrek firmalardan birisidir.
    |
    |
    Phenom II X4 940, Asus M3A78T (790GX), 2x2 GB DDR2-800 ,Samsung 2333SW 23"", Sapphire Ati HD6870 1GB, 160 Gb Intel X25-M SSD ve SCYTHE Silent Box içinde 3,5" Western Digital 750 Gb 5400 rpm sessiz HDD, 16 Mb önbellek , Lian-li PC-C32 Fanları kısılmış Kasa, Be-Queit 450 Watt güç kaynağı, Samsung DVD-RW Gümüş ön yüz, Microsoft Sidewinder X6, Cyber Snippa Intelliscope fare, SONY KDF-E50A11E 50" 3LCD HDTV, 2x Saitek P3000 Gamepad Scythe Zipang soğutucu
  • Teğmen
    227 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: gun

quote:

Orjinalden alıntı: highbrow

ya arakdaşlar bu HIS i kim getiriyor ülkemize bulamadım da

Haberin alt tarafında yazıyor.

Firma Bilgisi

Mascom.com.tr

diye.

Ki bu firma teknik servis kalitesi ve hizmet kalitesi ile tanınan, takdir edilen seyrek firmalardan birisidir.

eyvallah kardeş sağolasın
    |
    |
    İntel Core i7 4790k - ASUS Z97 DELUXE- GSKILL RipjawsX 1866 MHZ 8*2 RAM- MSI RX 480 8G-Asus Mg279q Monitör Sandisk Extrime II SSD Raid 0- Seagate Baracuda XT 2*2 Tb HDD - CREATİVE Sound Blaster ZxR SES KARTI-LOGİTECH Z5500- COOLER MASTER HAF-X KASA -COOLER MASTER SILENT PRO 1000W PSU ! LG 3D CINEMA 47LW650S TV - SONY BDV-E380 3D Blu-ray 1000W 5 1 -LG G2 C.Tel.
  • Yarbay
    2246 Mesaj
    yaa video bende açılmadı bi türlü
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wenigma -- 14 Eylül 2007; 2:10:46 >
    |
    |
    DDR3 e göre gayet güzel değerler var. Güzel inceleme ama bir de sonuçlar ss olarak eklense de bizim gibi bağlantısı yavaş olanlar sonuçlara sslerden baksa çok daha bir makbule de geçerdi emin olunuz.
    |
    |
    17. saniyeden sonra videoyu izleyemeyen arkadaşlar "temporary internet files" klasörünü silip sayfayı ctrl+f5 tuşuna basarak tazeleyip tekrar izlemeyi denerlerse sorun yaşamayacaklardır...
    |
    |
    7937 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: wenigma

@speedstep 3Rsystem Iceage 120 i nerden buldunuz tr de ben satılan yer bulamadım da

Ürünün ithalatçısı PCarge, bu kaliteli soğutucuyu bir türlü stoklara sokamadı. Firmaya e-posta atarak durum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

http://www.pcargestore.com/main/product_detail.asp?pro_ID=14&sub_cat_ID=41&cat_ID=30
    |
    |

• Emekli Yönetici
    1642 Mesaj
    bu sogutucu eğer tr ye girerse piyasayı alt üst edecek bence kaç zamandır aradım ama bulamadım inşallah piyasaya sokar da bizim de gözümüz sogutucu görür
    |
    |
    |
    |

Kısaca performansı HISset
    |
    |
  • Yüzbaşı
    914 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: wenigma

bu sogutucu eğer tr ye girerse piyasayı alt üst edecek bence kaç zamandır aradım ama bulamadım inşallah piyasaya sokar da bizim de gözümüz sogutucu görür

güzel bişeye benziyor
    |
    |
    bu karttın babası 500 usd iken mel mel bakıp iç geçirenlerdenim....şimdi. bedava veriyorlar sanki fiyata bak......mesut çevik agabeyimizde anlatım için perfeksin diyom
    |
    |
    Güzel ekran kartı ama benim aşşağıda resmi olan anakarta taktığımda bir alttaki PCI yuvaları kullanılamayacak değilmi? Atıyorum 1-2 ay sonra ikincisini de alıp CrossFire yapmaya kalksam 2 PCI iptal olacak. Şu an PCI' a takılı olan Aver Uydu Kartı, Fax/Modem ve Firewire kartı var.

|
    |
    I7-6500 Cpu, MSI Gaming Pro Anakart, 2 x 8 Gb DDR4 Kingston Fury Ram, HyperX SSD 120GB 2 x 1000GB Maxtor Black Caviar , Silverstone 800w Gold Plus PSU, Dark Knight Kasa, 47LW650s LG 3D TV, Nikon D90, Pioneer VSX915S 7.1-Channel Anfi
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj
    sayfanin ne kadar okunduguna bakar misiniz
    |
    |
    @fktanik

Kartın çift slot yer kaplayan bir soğutucusu olduğundan ne yazık ki 1 PCI yuvası iptal olacak...
    |
    |
    718 Mesaj
    inceleme için teşekkürler ama bu ekran kartını hd2900 pro ile karşılaştırabilirdiniz.
    |
    |
    |
    |
    |:|AMD ATHLON X2 245 2.9 GHZ |:|14 GB DDR3 1333 MHZ RAM|:|4 GB GDDR5 ASUS RX570 STRİX GAMİNG O.C EDİTİON|:|MİNTON 5 1 SES SİSTEMİ|:|120 GB SSD-1 TB SATAII 32 MB HDD|:| |:|500 watt XİGMATEK C-CALİBRE XCP-A500 PSU |:|AOC 19" MONİTÖR|:| D.H Motorola CLUB
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

@fktanik

Kartın çift slot yer kaplayan bir soğutucusu olduğundan ne yazık ki 1 PCI yuvası iptal olacak...

Hmm. Kötü. Neyse teşekkürler.
    Bu arada sonunda daha fazla bekleyemedim ve dün MSI 8800GTS 320 Mb 320 Bit OC ekran kartı istedim. Ondada 1 PCI iptal olacak ama ne yapalım.
    |
    |
    I7-6500 Cpu, MSI Gaming Pro Anakart, 2 x 8 Gb DDR4 Kingston Fury Ram, HyperX SSD 120GB 2 x 1000GB Maxtor Black Caviar , Silverstone 800w Gold Plus PSU, Dark Knight Kasa, 47LW650s LG 3D TV, Nikon D90, Pioneer VSX915S 7.1-Channel Anfi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Ekonomi
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,739
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.