Şimdi Ara

HIS HD2600XT ICEQ Turbo ekran kartı video incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
13.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı sorun bendede var 17 sn takılması sitede sanırım problem
  • ya arakdaşlar bu HIS i kim getiriyor ülkemize bulamadım da
  • quote:

Orjinalden alıntı: highbrow

ya arakdaşlar bu HIS i kim getiriyor ülkemize bulamadım da

Haberin alt tarafında yazıyor.

Firma Bilgisi

Mascom.com.tr

diye.

Ki bu firma teknik servis kalitesi ve hizmet kalitesi ile tanınan, takdir edilen seyrek firmalardan birisidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gun

quote:

Orjinalden alıntı: highbrow

ya arakdaşlar bu HIS i kim getiriyor ülkemize bulamadım da

Haberin alt tarafında yazıyor.

Firma Bilgisi

Mascom.com.tr

diye.

Ki bu firma teknik servis kalitesi ve hizmet kalitesi ile tanınan, takdir edilen seyrek firmalardan birisidir.

eyvallah kardeş sağolasın
  • yaa video bende açılmadı bi türlü
  • @speedstep 3Rsystem Iceage 120 i nerden buldunuz tr de ben satılan yer bulamadım da

HIS HD2600XT ICEQ Turbo ekran kartı video incelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wenigma -- 14 Eylül 2007; 2:10:46 >
  • DDR3 e göre gayet güzel değerler var. Güzel inceleme ama bir de sonuçlar ss olarak eklense de bizim gibi bağlantısı yavaş olanlar sonuçlara sslerden baksa çok daha bir makbule de geçerdi emin olunuz.
  • 17. saniyeden sonra videoyu izleyemeyen arkadaşlar "temporary internet files" klasörünü silip sayfayı ctrl+f5 tuşuna basarak tazeleyip tekrar izlemeyi denerlerse sorun yaşamayacaklardır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: wenigma

@speedstep 3Rsystem Iceage 120 i nerden buldunuz tr de ben satılan yer bulamadım da

Ürünün ithalatçısı PCarge, bu kaliteli soğutucuyu bir türlü stoklara sokamadı. Firmaya e-posta atarak durum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

http://www.pcargestore.com/main/product_detail.asp?pro_ID=14&sub_cat_ID=41&cat_ID=30

• bu sogutucu eğer tr ye girerse piyasayı alt üst edecek bence kaç zamandır aradım ama bulamadım inşallah piyasaya sokar da bizim de gözümüz sogutucu görür
  • Veriyolu dışında herşey çok güzel
  • Herşeyden önce bu HIS ATI nin gözbebklerinden birisi bu firma doğal olarak bi chipset çıkmadan önce bunlarla deniyorlar firmlarda ona göre dizaynlarını önceden yapıyor.

Kısaca performansı HISset
  • quote:

Orjinalden alıntı: wenigma

bu sogutucu eğer tr ye girerse piyasayı alt üst edecek bence kaç zamandır aradım ama bulamadım inşallah piyasaya sokar da bizim de gözümüz sogutucu görür

güzel bişeye benziyor
  • bu karttın babası 500 usd iken mel mel bakıp iç geçirenlerdenim....şimdi. bedava veriyorlar sanki fiyata bak......mesut çevik agabeyimizde anlatım için perfeksin diyom
  • Güzel ekran kartı ama benim aşşağıda resmi olan anakarta taktığımda bir alttaki PCI yuvaları kullanılamayacak değilmi? Atıyorum 1-2 ay sonra ikincisini de alıp CrossFire yapmaya kalksam 2 PCI iptal olacak. Şu an PCI' a takılı olan Aver Uydu Kartı, Fax/Modem ve Firewire kartı var.

• sayfanin ne kadar okunduguna bakar misiniz
  • @fktanik

Kartın çift slot yer kaplayan bir soğutucusu olduğundan ne yazık ki 1 PCI yuvası iptal olacak...
  • inceleme için teşekkürler ama bu ekran kartını hd2900 pro ile karşılaştırabilirdiniz.
  • EKRAN KARTI ÇOK GÜZEL BU HİSİN TASARIMLARINA BAYILIYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

@fktanik

Kartın çift slot yer kaplayan bir soğutucusu olduğundan ne yazık ki 1 PCI yuvası iptal olacak...

Hmm. Kötü. Neyse teşekkürler.
    Bu arada sonunda daha fazla bekleyemedim ve dün MSI 8800GTS 320 Mb 320 Bit OC ekran kartı istedim. Ondada 1 PCI iptal olacak ama ne yapalım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.