Şimdi Ara

His Ati Radeon x1650pro IceQ...ısınmıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> His Ati Radeon x1650pro IceQ...ısınmıyor mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    87 Mesaj
    His Ati Radeon x1650pro IceQ PciE için ısı destegi olup olmadıgını merak edıyorum...
    şu an kullandığım kart bu... ancak ati catalystte eski versiyonlar gibi ısı göstergeleri yok....
    diger bikac ati destek programlarınındada ( ati tray, ati tool) da da ısı ile ilgili bir ayar bulup ısıyı göremiyorum....

ati coolıng power teknolojısınden bahsedılıyor kutunun reklamında...

ilk defa ati kullanıyorum.... ati ısınmıyormu hic? o/c yapıldıgında ısınıp görüntülenme geregi duyulmuyor mu?
    neden temperature support edılmemiş... ati konusunda bilgili olan arkadaslar acıklama yapabilirmi acaba?

veya ısı gösteren bi program...

|
    |
    ısı gostergelerıde son versıyonlarda yok 6.3 u kullandım 6.6 yı kullandım bu ıkısındede gostergeler yoktu ama 6.10 da varmı bılmıyorum ındırıp denemem lazım benımde ama eskı versıyonlarda vardı 5 serisinde olması lazım
    |
    |
    ben 3 ay once uretımde verılen catalysti ve dun yenı ındırdıgım versıyonları ındırdım, denedim... ikisindede ısı ıle ılgılı eskı versıyonlardakı gibi bır gosterge yok...sanırım artık bu kontrolu kaldırdılar.... hıs iceq teknlojısı ıcın -11 derece den bahsetmekte ve cok ıddıalılar...gerci atide cok ısınan bır ekran kartı degıl... eger cıddı ıseler bu cok ıyı...

ancak yınede alışmışız gpu ısısına arada bakmaya :) rahatsız oluyorum bu şekilde... o/c yapaya calıstıgımda elimlemi kontrol edıcem bunu
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.