Şimdi Ara

His 5870 Pes 2012 Kasma Sorunu Varmı Pes Oynayanlar ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
6.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Legolas246

Dostum sanırım indirdiğim sürümde hata var açmaya çalışınca dosya bozuk veya zarar görmüş diyor .Üzgünüm

HADİya şansımıza :S
  • ya arkadaşlar pes 2012de mi sorun var bi türlü anlamıyorum çıldıracam ya. Bende de yine aynı sorun var oyunu açıyorum hiçbir sorun yok ve maç başlayınca ilk 15 dk dan sonra delirtecek derecede kasıyor ! Ram 4gb ekran kartım 1gb nvidia ve canımı en çok sıkan yer şurası : bundan 1 ay öncesine kadar win XP sp3 kulanıyordum ve hiç sorunsuz en yüksek kalitede ve Vsync kapalı bir şekilde oynayabiliyordum ancak nfs the run gibi oyunlar artık xpde çalışmadığından vistaya geçtim ve sp2 ye yükselttim ancak xp de takır takır hiç sorunsuz çalışan pes 2012 vistada ağzıma s... (afedersiniz) ve bunun yanında nba 2k12 de kasma yapıyor. LÜTFEN ÇOK ACİL YARDIM EDİN NOLUR YA :(:(:(
  • PARDON ŞUNU EKLEMEYİ UNUTMUŞUM VİSTA'DA COD MW3 DE EN YÜKSEK KALİTEDE %100 SORUNSUZ ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR
  • quote:

Orijinalden alıntı: barn03

PARDON ŞUNU EKLEMEYİ UNUTMUŞUM VİSTA'DA COD MW3 DE EN YÜKSEK KALİTEDE %100 SORUNSUZ ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR

hocam vista da ne işin var ....64 bit win7 ultimate kur sisteme
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

quote:

PARDON ŞUNU EKLEMEYİ UNUTMUŞUM VİSTA'DA COD MW3 DE EN YÜKSEK KALİTEDE %100 SORUNSUZ ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR

win 7de kasma olmadan oynayabilir miyim xpde olduğu gibi çünkü gerçekten pes 2012 ve nba 2k12 benim hiç sıkılmadan uykum gelene kadar oynayabildiğim oyunlar .
  • quote:

quote:

quote:

win 7de kasma olmadan oynayabilir miyim xpde olduğu gibi çünkü gerçekten pes 2012 ve nba 2k12 benim hiç sıkılmadan uykum gelene kadar oynayabildiğim oyunlar .

Garantisini veremem...deneyip anlarsınız...baktınız olmuyor xp ye dönersiniz oyun için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Garantisini veremem...deneyip anlarsınız...baktınız olmuyor xp ye dönersiniz oyun için

ya ne win. 7 ye geçmek istiyorum nede xp ye bilgisayara 1 haftada 5 kez format attım :D win xp en mantıklısı aslında ama yeni oyunlar directx 10 istiyor. Ya arkadaşlar nolur vistada hiç kasmadan akıcı bir şekilde oynamam mümkün değilmi ya :( bak hatta pes 2012 ayarlarımıda gösteriyim

His 5870  Pes 2012 Kasma Sorunu Varmı Pes Oynayanlar ?

His 5870  Pes 2012 Kasma Sorunu Varmı Pes Oynayanlar ?

• hd6950 var bende kasma sorunu yasıyorum control center bende farklı anlata bılcek varmı aynı sorunu :(
  • kardeş işlemciye o.c yaptıysan ve pcıex karını biostan 100mhz sabitlediysen sorun bundan olmuş olabilir aynısı benim başıma geldi işlemciye o.c yaptım ekran kartı frekansınıda 100mhz sabitlemiştim oyunları HD5870 gibi birkartla takılarak oynatıyordu biosu eski haline getirdim sorun kalmadı. biostan ekran karı frekansını 100 mhz yada farkılı frekanslara sabitleyen arkadaşlar sorununuz bundan kaynaklı başka hiçbir şey değil
  • bende sorun dediğim gibi çözülmüştü sizde normal olabilir bir başkasında sistemsel sorun yaratabilir denemek lazım
  • ben amd 64 kasa win7 ultimate 32 bite gectim (orjinalim win xp home edition ama formattan sonra sistemin yeterli deyim 7 yyazdılar) ms 7273 1536 mb ram directx11 ekran nvidia gforce 6200 turbocache pes 6 biraz kasıyor ama akıcı bir şekilde oynamak istiyorum yeni formatladım. ram ile ilgili olabilirmi pek iyi değilim bu konularda .yoksa ne yapayım updateleri falanmı önerirsiniz ? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _zeromercy_

ben amd 64 kasa win7 ultimate 32 bite gectim (orjinalim win xp home edition ama formattan sonra sistemin yeterli deyim 7 yyazdılar) ms 7273 1536 mb ram directx11 ekran nvidia gforce 6200 turbocache pes 6 biraz kasıyor ama akıcı bir şekilde oynamak istiyorum yeni formatladım. ram ile ilgili olabilirmi pek iyi değilim bu konularda .yoksa ne yapayım updateleri falanmı önerirsiniz ? teşekkürler.

Driverlerin hepsini kurdunmu ? Kurduysan o sisteme win 7 fazla zaten xp kur çözülür.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.