Şimdi Ara

his 5750 icooler Ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim bilgisayarımın ekran kartı yandı ve şuan yenisini arıyorum bilgisayarım için PCIe 2.0 giriş uyumlu. Hangi ekran kartını almalıyım. iyi birşey olsun istiorum ve ısınma sorunu kesinlikle olmamalı...

Aklımda forumlardan baktım kadarı ile .. HIS 5750 icooler iv 1gb 128 bit ekran kartını gördüm sizce bu kar iyi mi yoksa başkaları varsa tavsiyelerinizi bekliyorum...

CPU : Intel® Core™ 2 Duo 2,66 ghz
    PSU : 420 Watt
    Ram : 4 GB DDR2 800Mhz
    Anakart : Gigabyte S-series GA-p31-s3g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi versland -- 20 Ağustos 2012; 19:25:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: versland

Arkadaşlar benim bilgisayarımın ekran kartı yandı ve şuan yenisini arıyorum bilgisayarım için PCIe 2.0 giriş uyumlu. Hangi ekran kartını almalıyım. iyi birşey olsun istiorum ve ısınma sorunu kesinlikle olmamalı...

Aklımda forumlardan baktım kadarı ile .. HIS 5750 icooler iv 1gb 128 bit ekran kartını gördüm sizce bu kar iyi mi yoksa başkaları varsa tavsiyelerinizi bekliyorum...

Eski kartın neydi ?
  • Ati radeonun eski modellerinden biriydi. 1 1,5 senelik 512mb 1 gb yükseltilebilir. şuan bilgisayar yurtta olduğundan tam modelini hatırlayamıyorum ama buraya gelmeden tek baktığım şey PCIe 16x 2.0 desteklediği idi bilgisayarın o ekran kartınıda ısınma yüzünden kaybetmiştim ...
  • 5750 ustune biraz daha para koyup 5770 almalisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: versland

Ati radeonun eski modellerinden biriydi. 1 1,5 senelik 512mb 1 gb yükseltilebilir. şuan bilgisayar yurtta olduğundan tam modelini hatırlayamıyorum ama buraya gelmeden tek baktığım şey PCIe 16x 2.0 desteklediği idi bilgisayarın o ekran kartınıda ısınma yüzünden kaybetmiştim ...

İşlemcinin falan hatırlıyormusun ?
  • işlemci vs psu yu öğrenirseniz daha rahat tavsiye yapabiliriz.
  • istenilen bilgileri güncelledim. arkdaşlar.
  • 1280x1024 için hala iyi bir karttır.
    Crysis War 8x aa Very High dx10 1280x1024 te 38-45 fps arası verıyordu multıplayer sıngledede 30 kare de oynatağını düşünüyorum.
    ki benim denediğim model berbat bir kasa içindeki aşırı tozlanmıs powercolor modeliydi bu kart daha iyi sonuclar verecektir.
    işini fazlasıyla görür derim.
  • sistemin için ideal kart
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.