Şimdi Ara

Hırvatistan bu futbolcuları nasıl yetiştiriyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Net cevap vereyim. Spor kültürleri (alışkanlıkları) muazzam. Gözünle görmek istersen başkent Zagrep'te Stjepan Radiç öğrenci yurdu ile Jarun gölü çevresindeki spor tesislerini görmen yeterli. Hem her türlü spor tesisleri, hem de her yaştan spor yapan insanları var. Genç anneler bebeklerini bisikletin sepetine koyarak bisiklet sürüyorlar. Üniversite öğrencileri okul bitince eşofmanları giyip spora gidiyorlar. Sorunun cevabı bu.
  • Hacım söylediklerin de kısmen doğrusun , ama var bizde o aması kimse gururuna yediremiyor ama ben oldum , ben kralım , ozan tufan bence yetenekli inan bana ozan tufan Hırvat olsaydı , bugün modric , rakitic , ozan tufan dünya kupası finalin de ilk 11 oynardı :) Ama o varya ama işte ozan tufan bursadan istanbula geliyor 55 bin taraftarın önüne çıkıyor ben oldum diyor , türkiye de paran varsa kralsın anlayışı olduğu için gerçekten parası olan istediğini yaptığı için , bu çocuk bu kadar parayı görünce bakıyor ben parayla ne yaparım ? Ailesine evini barkını zaten 1 sözleşmede almış oluyor , sonra başlıyor büyük şehir de gece hayatına , mesala arda turan dan örnek vericem , eger ki arda turan futbolcu olmasa Galatasaray da oynamamış olmasa sinem kobal dönüp bakar mıydı ? Arda turan devlet memuru veya amele olsa kim bakardı ? Ben gece hayatını çok iyi bilirim , mesala bu forumda kız tavlamak istiyorum , yakışıklı sayılırım veya çirkin değilim , param da var ama kız arkadaşım yok diyorlar , beyler İstanbul da Ortaköy de gece kulübüne gidiyorsunuz , kafanızı güzel yaparsanız inanın deneyin o club dan kız arkadaşsız çıkmanıza imkan yok !!!! Ama yine İstanbul da Ortaköy harici farklı mekanlara gidin orta düzeyde veya daha alt seviye de girdiğiniz gibi mekan dan çıkarsınız hiç bir kız size gelmez !!!! İşte burada bu genç futbolcu yetenekli kardeşlerimiz gerçekten adam gibi eğitim almadığı için , kültürsüz yaşadıkları için 2 duble viskiye,vodkaya yenik düşüp , 2 cilveye işveye kanıp geleceklerini mahvediyorlar yazık !!! Modric , rakitic bu adamlar eger ki okulların da başarısızsa maça değil , antreman a dahil çıkamıyorlar !!! Mesala real Madrid diyosunuz ya bastırır parayı alır istediğini , real Madrid in alt yapısın da oynayan gençler okulun da derslerin de başarısızsa türkiye deki karşılığı taktir , teşekkürü yoksa antreman sahasının hemen yanında dershaneleri var , full cam kitabını defterini önüne koyuyorlar o derslerinden geçene anlayana , başarılı olana kadar o camekanın arkasından antreman yapan arkadaşlarını izliyor ! Geçemedi mi messi , Ronaldo olsan kusura bakma kardeşim sana güle güle diyorlar !!! Oralar da amatör den tut prof a kadar bunlar geçerli yetenekli olman seni öncelikli konuma getirmiyor !!! Yazık ben üzülüyorum , türkiye de bu dediğimi yapan kulüpler 1 elin parmağını geçmiyor , 3 veya 4 büyüklerin şuan veya geçmişden bunlan yakından uzaktan alakaları yok acınası durum !!! Düzelir mi ? KİMSE KUSURA BAKMASIN BÖYLE GELMİŞ BÖYLE GİDER !!! Hırvatlar da üzülmesin 2ci lik onlar için dünya kupasını kazanmakla eşdeğer benim için !!!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.