Şimdi Ara

hırsızlar megane 2 yi çalabiliyormu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • zaten naparsak yapalım adamlar hep 1 adım onde oluyolar
  • .mbolayzır müslüm diye bi erfi çıkmıştı tvye adam ferraiye biyerde girip imbo. değiştiriyo sonra vınnn ferraide neymiş diyo bu kadar_? megana çalınmaz çünü adamlar megane ile uğraşmazlar kafan rahat olsun__
  • Ehi!!! Saab'in bir avantaji daha!!! Aracin sanzuman kilidi var... Gerci bunu acmasi cok kolay, gelelim ana avantajina: Hangi denyo bir saab'i calmaya calisir ki? Satmasi uzun surer, ikinci el fiyati 0'inin cok cok altinda, calinti fiyati iyice altinda olur. Parcalasan yilda kac tane saab parcasi satiliyor? Yani adam basina bela alir!!! Kafam rahat o yuzden. Benim gittigim her yere park ederim saab'imi...
  • Sanıyorum tek çözüm kasko...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Hutnu!

Ehi!!! Saab'in bir avantaji daha!!! Aracin sanzuman kilidi var... Gerci bunu acmasi cok kolay, gelelim ana avantajina: Hangi denyo bir saab'i calmaya calisir ki? Satmasi uzun surer, ikinci el fiyati 0'inin cok cok altinda, calinti fiyati iyice altinda olur. Parcalasan yilda kac tane saab parcasi satiliyor? Yani adam basina bela alir!!! Kafam rahat o yuzden. Benim gittigim her yere park ederim saab'imi...

• Çalınamayacak araç yoktur herhalde...
    Benim köpeğim bekliyor aracın başında.Müstakil biraz şehir dışı bir yerde yaşıyorum.
  • Çalarlar Abi hemde süper çalarlar meganeymiş mercoymuş farketmez alıverirler anahtarları
  • axa oyak ın sitesinde hasarlı araç olarak megane 2 var 2 tane fln sebebi çalıntıymış galiba bunlarda çalınıyor
  • Türk hırsızdan korkacan eve hırsızlık icin girip cay demleyen bi adam arabayı calıp 2 tur atar ole parcalar..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.