Şimdi Ara

hırsızlar megane 2 yi çalabiliyormu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arabaya celık kapı taksan bıle calar bu serefsızler

haberlerde duymustum 40 sanıyede mı ne arabanın beynını degısıyorlarmıs
  • Ben biyerde okumuştum(yanlış hatırlamıyosam internetteydi), hırsızlar bi marangoz atölyesine girmişler, ordaki tüm ağır makinaları falan herşeyi çalmışlar, daha bir de yetmez gibi bekçi köpeği de çalmışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Hırsıza sormak lazım

sorsaana akin
  • hırsızın çalamayacağı bir şey varmı yeryüzünde dostum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: demirkanat

hırsızın çalamayacağı bir şey varmı yeryüzünde dostum...

Evimi çalamaz mesela. Girer soyar ve gider ama evim hala aynı yerinde duruyor olur.
  • walla ben bulgaristanda ev çalanları da gördüm, tamamen ülke kanunlarına bağlı ....
  • bi hırsızlık olayında tv de görmüştüm. araba bmw idi.. yanlış hatırlamıyorsam 2-*3 tane beyin vardı arabda. arkdaşın dediği gibi adam gitmiş 2-3 tane beyin almış yada immobilizer olabilir bilmiyorum. arabaya girip o beyinleri bağlıyo ve çalıyodu. 2-3 dakika filan.. en etkili yöntem erinmezseniz ya da arasıra sakat yerlerde baston kilit en etkili yöntem. hırsızlar bastonu görünce arabaya yanaşmıyo bile.. kendileriş söylüyor tv lerde vs.. tabi şimdi biri çıkıp araba 50 milyar baston kullanıp "karizma"yı mı çizdirelim diyen olabilir. LPG&benzin misali teknoloji değişsede. kullandıklarımızın adı değişsede.. atalarımız çok yüce insanlar..

"eşeğini sağlam kazığa bağla çalınırsa çalınsın"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 9 Ekim 2006; 2:04:46 >
  • çekiciyle gelir senin yanında aracı alır sonra bilmemne yerdi otoparktan alacalsın der sen uyanana kadar bakmışsın megane yok
  • "istemesi yeter" sonucu cıkıyor sanırım
  • o zaman önce Allah 'a sonra kaskoya güveniyoruz....
  • HAYIR ...sigortaya gerek yok...araç içine geceden bırakacağınız 2 adet iflah olmaz kaplan intikam için yeterli 0lur. hhee
  • Calistirmaya ne gerek varki Calipta gezmiyorlar. Goturup butun parcalarini tek tek satiyorlar
  • yeterki niyetli olsun icinde sen varken bile calar hatta seni bile parcalayip parcalarini satar
  • hırsız ya bu yeterki kafaya koysun
  • artık hırsızlar sipariş üzerine gidip araba çalmaya başladılar önce müşteri bulup onun istediği model ve donanım özelliklerine sahip aracı buluyolar ve gece götürüyolar direk 25-30milyarlık arabayı 4-5milyara bırakıyolar yaa hatta tw dede göstermişlerdi sanki bi ara
  • Zor yapilir imkansiz sadece zaman alir.

imza turkiyedeki hirsizlar

Eskiden farkliydi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ADAC

HAYIR ...sigortaya gerek yok...araç içine geceden bırakacağınız 2 adet iflah olmaz kaplan intikam için yeterli 0lur. hhee

yok canım daha iyisi var bir adet piton yada direk 220 volt verecen sabaha hırsız kızatması yiyecen (sakın araca elektirk vermeyin sadece bu şaka aracı yakarsınız hırsız bile çalamayacak duruma gelir)
  • Hırsızın açamayacağı kapı yoktur megane da açar mercedes te
  • aslina bakarsaniz hirsizlari işe almasi lazim otomotiv firmalarinin.. onlari geri kazanmak ve suc oranini azaltmak icin... cunku düsünsenize bilmem kactane okumus muhendis güvenlik icin imobilizer yok iste süper kilitleme vs sistemler yapiyor aylarini yillarini verip... eleman gelio onlarin eserini 5 dk da cozuo ... bana gore o hirsiz o muhendislerden daha akilli bu durumda haksizmiyim ??
  • amerikada bir şirket var ve çalışanları gerçekten eski suçlular bunlar gelip güvenliğinizi kontrol ediyolar, hatta ve hatta banka veya kuyumcu gibi yerleri, patronların bilgisi dahilinde gerçekten soymayı deniyolar, açıkları bulup güvenliği ona göre modifiye ediyolar
    quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

aslina bakarsaniz hirsizlari işe almasi lazim otomotiv firmalarinin.. onlari geri kazanmak ve suc oranini azaltmak icin... cunku düsünsenize bilmem kactane okumus muhendis güvenlik icin imobilizer yok iste süper kilitleme vs sistemler yapiyor aylarini yillarini verip... eleman gelio onlarin eserini 5 dk da cozuo ... bana gore o hirsiz o muhendislerden daha akilli bu durumda haksizmiyim ??
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.