Şimdi Ara

Hırsızlar Çalınan Motorumu Bana Geri Satmaya çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,Motorum çalındi (yer bilgisi paylaşmamak istiyorum zira hırsızlar bu yeri takip ediyo olabilir şeytanın aklına gelmeyecek yöntemleri kullanıyolar çünkü ) motorumu bana instagram üzerinden satmaya çalışıyorlar bir miktar para istiyorlar parayı çok profesyönel bir şekilde istiyorlar polislere aktardıgımız zaman bu şekilde alınan parayla alan insanı suçlayamayız falan dediler ne yapmam gerektigini bilmiyorum parayı versem hırsız insanlar bunlar keriz parası diye parayıda alır gider açıkcası ben hırsızlık yapıyo olsaydım vermezdim bu yüzden parayı vermeyi düşünmüyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim ( yukarıda da dedigm gibi instagram sayfa ismini ve yerleri olabildigince sansürleyerek anlattım yardımcı olabilcek bir arkadaş varsa özelden paylaşabilirim )

• öncelikle geçmiş olsun.
    1- kaç paralık motordan bahsediyoruz?
    2- ruhsat sizde mi?
    ben olsam hırsıza para vermem. adamın instagram hesabı belliyse ruhsatı verip polisin soruşturma ile motoru bulmasını beklerim.
  • motorun zaten su an çalınmış durumda
    para verip geri alsan senin yerini yurdunu biliyor o adamlar yine çalacaklar.

En iyisi adamı polise yakalatmak
  • Polise yakalatmayi denedim olmadi instagram hackleyebilecek birisi lazim acikcasi para sorun degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 bjn tl lik bi motor kredi ile aldim 35 bin tl oldu 2 senelik emegim :(

• Geçmiş olsun hocam. Umarım kavuşursun motoruna. Maalesef hırsızlar böyle kol gezerken, alınabilecek tüm önlemleri almak gerek, kasko kilit takip cihazı vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet Bekir

25 bjn tl lik bi motor kredi ile aldim 35 bin tl oldu 2 senelik emegim :(
    motor neydi_? Xmax 250?
  • Ahmet Bekir A kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun.Hakkınızı Kanuni yollardan arayarak,Bu şerefsizlere kuruş yedirmeyin derim.

Motor çalındığında,Abus benzeri kaliteli zincir kilit,disk kilidi v.s ile güvenliği alınmışmıydı?

• Motorunuzun çalındığına dair karakola gidip tutanak tutturdunuz mu? nasıl size satmaya çalışıyorlar? para ver motoru al diye tehdit varsa hemen polise bildir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.