Şimdi Ara

Hırsız Alarm sistemleri tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
46.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki pirlarin ve manyetiklerin pilleri ortalama nekadar sure gidiyor? Birde uzaktan kumanda olayi olmadan kullanmak mumkunmu? Uzaktan kumanda ile aktif etme/ deaktif etme secenegini panelden kapatmak mumkunmu yani?
  • arkadaşlar 1 hafta önce ogsguvenliksistemleri.com dan focus marka kablosuz hırsız alarm aldım. Gayet güzel ve şık bi ürün. ufak 2 adet sireni hem dahili hemde harici siren mevcut. içerdeki 80db dışardaki 110 db güçü baya bi ses veriyor. Binayı inletti diyebilirim. Alarm alacak arkadaşlara tavsiye ederim. fiyatı ise 525 tl aldım.
  • http://www.berrgrup.com/

Fatih bey ile görüşerek evime crow alarm sistemi taktırdım gerek uygun fiyatı gerekse ilgi alakasıyla inanılmaz memnunum tavsiye ederim hem de şiddetle
  • merhaba arkadaşlar ben evime mobesealarm sistemini kurdurdum. çok memnunum 239 doları 12 taksit yaptılar. ücretsiz kurulum yaptılar. çağrı merkezinden de çok memnunum hatta bazen şaşırtıyorlar "melih bey alarm sisteminizi kurmayı unuttunuz lütfen kurar mısınız ?" gibi :)))
  • arkadaşlar,
    evinize, bağımsız alarm sistemi yani devreye girdiğinde size ve yakınınıza haber verecek bir sistem kurmanız daha mantıklı. kullandığınız sürece para ödemek bence gerekli değil, birkez masraf edip daha sonra sadece 2 senede bir akü değişimi ile senelerce kullanabilirisiniz. dsc markasını evimde kullanıyorum tavsiye ederim. evin konumuna göre ihtiyaçlarınızı belirleyin. örneğin riskli durumdaki cam ce kapılara manyetik kontak takın. ayrıca yine riskli olan giriş noktalarına hareket dedektörü (pır) takın. böylece gece evdeykende sistemi bypass edip pırları devreye almadan da sistemi kurabilirsiniz. siren olarak daire kapısına dahili aküsüz sabotajlı, dış cepheye akülü sabotajlı ve falaşörlü harici siren takktırın fazlasıyla yeterli olacaktır. daire kapısınada evin alarm sistemi ile korunduğunu gösteren firma çıkartmalarından mutlaka görünür şekilde yapıştırın. tüm malzemeleri istanbuldaysanız perpadan toptan fiyatına alıp piyasadan bir firmaya sadece devreye alma ve montaj işlemini yaptırtabilirsiniz. dsc nin en alt modeli işinizi fazlasıla görecektir.

syg.

• Konu reklam tabelesına dönmüş. Gerçek kullanıcılara aradan seçmeye çalışıyorum.
  • en iyisi haydar :D
  • Arkadaşlar dükkanıma alarm ve 2tane kamera taktırmak istiyorum acaba fiyatlar nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliass

Arkadaşlar dükkanıma alarm ve 2tane kamera taktırmak istiyorum acaba fiyatlar nedir?

ARKADAŞLAR ŞUNU ÖNERİRMSİNİZİ BU NEDİR?

http://www.dijitalburada.com/japan-dynamic-guvenlik-seti-2-urun6133.html?utm_campaign=Haziran13&utm_source=Netbook&utm_medium=Memurlar&utm_content=Guvenlik_Seti

• WİTEV Profesyonel Kablosuz Hırsız Alarm SETİ
    (MONTAH DAHİL DEĞİLDİR)
    WİTEV-LHD8003 ALARM KONTROL PANELİ

TFT Renkli LCD Ekran

Türkçe menü – Türkçe Konuşma

Çift yönlü iletişim panel tarafından online kablosuz ekipman kontrolü

Anlaşılır ve kolay programlama

PTSN 6 Adet telefon numarasını arama

Dışarıdan telefon ile alarm kurma ve devre dışı bırakma

255 olay hafızası

(hangi kullanıcı, kaçta açıldı kaçta kapatıldı olay bilgilerini kaydetme)

16 kablosuz, 2 kablolu bölge 433 mhz. kablosuz taşıyıcı

1 adet PGM, aux çıkışı ve bel çıkışları

2 adet CMS merkez istasyon bağlantısı Contact ID formatı ile AHB haberleşmesi

İzmir ve Ege Bölgesinde Kaliteli Türkeç Menülü SİREN DAHİ KABLOSUZ
    0232 441 1 120 - 0531 085 63 81
    Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

• Ben bu konuda Pronet kullanıyorum. Biraz Pahalı ama ihtiyacı Fazlasıyla karşılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pronet sistem danismaniyim güvenilir ve net cevaplar verebilirim sorulariniz için arayabilirsiniz 0541 306 54 19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olurda birileri okur işine yarar. Uzun bir süre alarm merkezinde çalıştım ve birçok panel markası ile muhattap oldum. DSC, Crow, Paradox, Vitec vb. diye gider.

Sağlam, kullanıcı dostu olsun istiyorsanız DSC. Alarm merkezi hizmeti almak istiyorsanız reklam veren firmaları tercih etmeyin. Ufak firmalara yönelin emin olun daha iyi hizmet alırsınız.
    DSC kanada menşeili bir üründür. 6 ayda bir akü bakımını yapın tamamdır.
  • PRONET KULLANIYORUM. PAHALI DİYENLERE 1 CEVABIM VAR. GOLF'A BİNDİĞİNİZDE HIZLI GİDERSİNİZ AMA PORCHE'YE BİNDİĞİNİZDE DAHA DA HIZLI GİDERSİNİZ. PRONET'İN ADI VAR TABİ Kİ PAHALI OLACAK. UYGUN FİYATTAN REFERANS OLURUM. TAKTIRMAK İSTEYENLERE... can2002online@hotmail.com
  • Kaliteli, markalı uygun fiyatlı bir ürün istersenizhttp://www.ilan.es/52121-ev-ve-isyeri-alarm-sistemleri/details.html bu ürünü inceleyin, sorunsuz kullanıyoruz.
  • matador71 M kullanıcısına yanıt
    reklam yapmaktan başka birşey yapmıyosun galiba:D
  • bu konu pazarlama konusuna dönmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moderator zafiyeti... Bu tarz reklam yapan, bilgi paylasami yapmayanlarin mesajlarina izin verilmemesi lazim. Urun satan varsa, urununu anlatsin, piyasadaki rakiplerle kiyaslasin, mesleki tecrubelerini bizimle paylassin (dikkat edilmesi gereken hususlari belirtsin vb) ve en sonunda ilgilenen varsa benimle irtibata gecsin desin, anlarim. Fakat bu konuda oldugu gibi onune gelenin kartvizit atmasina musade edilmemesi lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norad -- 11 Aralık 2014; 14:22:17 >
  • Armed alarm ile çalıştım memnun kaldım size de tavsiye ederim. zaten büyük bir firmaymış memnun kalınca yazmak istedm. thats gooddd

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.