Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
30
Favori
76.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trappereagle

Kardeşim v23 demişsin ben bugün yazılım güncelle dedim v21 yükledi.ben anlamıyorum pek bu işlerden sorun ne sence

YAZILIM GUNCELLEME ADRESINE http://hiremcoteknik.com yazın v23 cıkar
  • Dogru soze ne denir archman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...hiremco zapper hd plus üretimi ve satışı bitince destek kesilmişmi yani şimdi eyvah üzüldüm...@fatihmc
  • Bu cihazı 3 yıldır kullanıyorum hiçbir faydasını görmedim.Evet çok anlamıyorum bu uydu işinden ama ne kadar araştırdıysamda bu cihazla ilgili hiçbirşey bulamıyorum

• Cihaza baktım n11 ve hepsi burada gibi int üzerinden satışı bile kalmamış bence bu cihaz az daha geliştirilebilirdi yazılımla ama yakın bir zamanda yeni bir cihaz gelebilir bu zapper 2 hd geçiş cihazı muhtemelen 4k yayınlara Uygun yeni versiyonu gelir.Ha bir daha bulaşırmıyım Hayır :) korax ve next güzel cihazlar.Hiremco 1-2 sene 1-2 yazılım destek sonra dükkanı kapat bu nextde yok işte destek herzaman her cihaza hemen hemen var bunu becerseler baya tutulur piyasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 2 Eylül 2017; 11:9:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Kardeşim v23 demişsin ben bugün yazılım güncelle dedim v21 yükledi.ben anlamıyorum pek bu işlerden sorun ne sence

YAZILIM GUNCELLEME ADRESINE http://hiremcoteknik.com yazın v23 cıkar

Alıntıları Göster
    -----edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 2 Eylül 2017; 11:47:56 >

• quote:

Fatih arkadaşında dediği şekil cihazın güncelleme adresine http://www.hiremcoteknik.com yazarak en sorunsuz yazılım olan v23 indirebilirsin.

burada video anlatımı ;https://www.youtube.com/watch?v=cyWjyWxltNY&t=4s

YADA http://hiremcoteknik.com/Zapper-HD-Plus-illegal/Zapper-HD-Plus-S-v23.mgp buradan indirip flash belleğe atıp oradanda yükleyebilirsin.(bu v23 olan yeri atıyorum v22 yaparsanız v22 iner )

Kolay Gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 2 Eylül 2017; 11:51:7 >

• Guncelleme gelecekmi cihaza ?

• quote:

Orijinalden alıntı: samochu

Guncelleme gelecekmi cihaza ?

arkadaşım...güncelleme inşallah gelir fakat şüpheliyim çünkü cihazlara desteğin kesilişinden korkuyom eyvah ya endişem gerçekleştiyse hapı yuttuk hiremco firmasını telefon üzerinden arayıp soruver merak etmişim üzgünüm...
  • Arkadaşlar, zapper hd plus aldım, bilgisayarda paylaştığım klasöre indirdiğim filmleri ağ bağlantısı ile izlemek için modeme bağladım. sorun şurada; 5 dakikada bir AĞ KABLOSU TAKILDI gibi bir ikaz veriyor, izlediğim film bu esnada 5-10 sn. donuyor. veya normal tv seyrederken de aynı ikaz çıkıyor, ikaz esnasında kanal değiştirme, ses açma-kapama yapılamıyor. bu sorunla karşılaşan veya çözüm önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meti****

Arkadaşlar, zapper hd plus aldım, bilgisayarda paylaştığım klasöre indirdiğim filmleri ağ bağlantısı ile izlemek için modeme bağladım. sorun şurada; 5 dakikada bir AĞ KABLOSU TAKILDI gibi bir ikaz veriyor, izlediğim film bu esnada 5-10 sn. donuyor. veya normal tv seyrederken de aynı ikaz çıkıyor, ikaz esnasında kanal değiştirme, ses açma-kapama yapılamıyor. bu sorunla karşılaşan veya çözüm önerisi olan var mı?

Kullandığınız özelliği kullanmadığım için bilgi sahibi değilim ve wifi ile bağlanıyorum.televizyon izlemeyle alakalı şunu diyebilirim,ben de wifi bağlandı yazısı sadece uydu alıcısını açtığımda 2-3 saniye durup gidiyor.bu esnada kumandanın hiçbir tuşu çalışmıyor.Bu durum herkeste aynıdır diye diye düşünüyorum.İptv ve dlna özelliğini kullanıyorum böyle bir durumla karşılaşmadım.Ben de yeni aldım sayılır,o yüzden kesin bir şey söylemek istemem.Kullanım kılavuzundaki merkez servis veya şehrinizdeki teknik servislerle iletişime geçmeniz faydanıza olacaktır.

• Hiremco kapandı mı, artık ne yeni cihaz üretiliyor ne de üretilen cihazların çalışma performansını arttıracak yeni yazılım güncellemeleri ? Bilgisi olan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

Hiremco kapandı mı, artık ne yeni cihaz üretiliyor ne de üretilen cihazların çalışma performansını arttıracak yeni yazılım güncellemeleri ? Bilgisi olan ?

arkadaşım...bende korkuyom zira şüpheliyim üretim ve satışı bitmiş olabilir tahmin ederim hiremco kapandıysa hapı yuttuk...aylardır yeni yazılım niçin gelmiyo cihaza diye merak etmiştim üzgünüm...!
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar,

bu üründen iptv izliyorum. İptv içinde VOD filmler var ama altyazı açamadım. kumanda üzerindeki "altyazı" yazan tuş işe yaramıyor. yardımcı olabilecek birisi var mı?
  • FuatDoblo F kullanıcısına yanıt
    Bende iptv kullanıyorum. Sorun filmde olabilir mi? Bazı filmler yüklenen altyazı ile uyumlu olmayabiliyor. Bazı dialoglarda altyazı çıkmıyor. Sonuçta filmi bir linkten izliyorsunuz. Bildiğim kadarıyla altyazı açmak, değiştirmek gibi bir özellik iptv'de yok.
  • Arkadaşlar ağ bağlantısındaki dns kısmında tek satır var,oraya dns'nin ilk satırını mı yazmak gerekiyor? Bir de önerebileceğiniz dns var mı?

• baris0 B kullanıcısına yanıt
    wifi ile nasıl bağlanıyorsunuz? wifi adaptör mü aldınız?
  • baris0 B kullanıcısına yanıt
    aynı şeyden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama ben IPv4'ü yazarak bağlandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meti****

aynı şeyden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama ben IPv4'ü yazarak bağlandım.

arkadaşım...hiremco bizdeki model cihazlara destek kesildimi üretim ve satış durdumu sanki böyle duyum aldım gibi doğrumu üzgünüm...
  • Wifi adaptör ile bağlanıyorum evet.menüde ayarlar-ağ bağlantısı-wireless bölümü var.bu ekranda manuel kuruluma bastığımda dns'i değiştirebiliyorum ancak tek satıra izin veriyor.iptv donduğu için hızlı dns arıyordum,ama adaptörden de olabilir bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.