Şimdi Ara

Hiremco Turbo IPTV (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
13
Favori
102.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gittiğim yerde hemen hemen her marka vardı.
    Vu+ , Korax, dreambox, Gigablue, next, S11 vs yok yok.
    1 - 2 saat inceledik. İp tv görüntü kalitesi hemen hemen hepsinde aynı.
    Uydu yayınına bakmadım daha doğrusu aklıma gelmedi.
    Beni iptv ve youtube ilgilendiriyordu.
    İptv harika.
    YouTube aradığım videoları bulabiliyorum ama bir daha izlemek istediğimde yine arama yapmam gerekiyor bu benim için kötü.

Hiç değilse favorilerim, izlediklerim gibi bir bölüm olsa harika olurdu.
    Genel olarak ben beğendim.
    Ve işin ilginç yönü fiyatı çok çok uygundu.
    Bulunduğum bölgede 490 TL.
    İptv yazılımı 120 TL.
    Ama bugün gittiğim yer süper ötesi uygun.

Alacak arkadaşlarda gidip görüp izlesinler, test etsinler beğenirlerse alsınlar.
    Herkesin beğenisi, alım gücü, bakış açısı farklı.
    Ama bana göre iptv izlemek için bir cihaza 1.000 - 2.000 TL verilmez bu fazlası ile iş görür gibi geldi.

• Bugün bir uyducuya sordum. 350 lira dedi. Döviz inerse daha da iner mi acaba? 1 yıllık server yüklemesi için 250 tl istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enarr -- 19 Ekim 2018; 17:20:0 >
  • Sanırım 1 aya android box çıkacak Hiremco marka olarak.
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Önce cihazlarındaki yazılımlarındaki donmaları gidersinler sonra andoride çıkar markada olur ama önce müşteriyi yarıda bırakmsınlar.Abartmayın fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsEs_FaN

Önce cihazlarındaki yazılımlarındaki donmaları gidersinler sonra andoride çıkar markada olur ama önce müşteriyi yarıda bırakmsınlar.Abartmayın fazla.

Ben youtube, iptv, TürkVod olarak memnunum.
    Geçenlerde açılmama sorunu vardı telefonla yardımcı oldular.
    Eski x2 cihazıma bile sahip çıktılar ben süper memnunum.

Sahip çıkmıyorlar diye, cihaz kötü vs diye abartmayın.
    Not; cihaz kardeşim de ben android box alıyorum.
    ........k.b 2 kere çıktı silinebiliyorsa silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 15 Kasım 2018; 13:55:19 >
  • Merhaba. IPTV PLus modelinden aldım. IPTV bölümüne şifre koymayı başaramadım. Bu üründe bu özellik yok mu? Yoksa ben mi başaramadım.
    Bilen varsa yazarsa sevinirim.
  • merhaba v61 yazılımı verılmıstır

turbo iptv için Android kumanda uygulaması yapılarak android markete koyulmuştur.
    dileyenler indirip test edebilirler
    müşterilerine önerebilirlerhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.merihvideo.caner.remote

uygulama 2 cıhazın aynı modem agında baglanması ıle calısır

BİLGİLENDİRME : HİREMCO TURBO İPTV Ürünümüz için 10.01.2019 Tarihli güncel kanal listesi kurulum-yedekle ve kurtarma-internetten kanal listesi güncelle bölümüne bugün tarihli olarak güncellenmişti.r

v61 i yükleyip yapınız sonrasında cam ayarlarından mv cam paylaşım ayarlarından 0 tuşuyla cc cami aktif edip,fav bölümünden yeni güncellenen kanalları görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 10 Ocak 2019; 15:27:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

merhaba v61 yazılımı verılmıstır

turbo iptv için Android kumanda uygulaması yapılarak android markete koyulmuştur.
    dileyenler indirip test edebilirler
    müşterilerine önerebilirlerhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.merihvideo.caner.remote

uygulama 2 cıhazın aynı modem agında baglanması ıle calısır

BİLGİLENDİRME : HİREMCO TURBO İPTV Ürünümüz için 10.01.2019 Tarihli güncel kanal listesi kurulum-yedekle ve kurtarma-internetten kanal listesi güncelle bölümüne bugün tarihli olarak güncellenmişti.r

v61 i yükleyip yapınız sonrasında cam ayarlarından mv cam paylaşım ayarlarından 0 tuşuyla cc cami aktif edip,fav bölümünden yeni güncellenen kanalları görebilirsiniz.
    Telefonu klavye olarak kullanabiliyor muyuz?

• Aslında o kadar da zor bir soru sormamistim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytn

Aslında o kadar da zor bir soru sormamistim.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kumandapp
    denermisiniz
  • Openvpn için config ayarları dosyasını nerden bulurum?? Openvpn Üyeliğim var ama config dosyası yaratacak kadar linux bilmiyorum. Linux'um de yok.
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Ustad son guncellemeyle xtram calismiyo diyorlar. Boyle bi sorun var mi. Bir de tvod destegi yakinda biter mi.
  • Hiremco, Turbo Iptv plus, Turkcell vınn ile çalışır mı?(50 GB)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytn

Telefonu klavye olarak kullanabiliyor muyuz?

Alıntıları Göster
    uygulama sadece kumanda gorevı gorur klavyeler sadece androıd cıhazlarda olur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 5 Şubat 2019; 17:25:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

Hiremco, Turbo Iptv plus, Turkcell vınn ile çalışır mı?(50 GB)
    hayır calısmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliriza81

Ustad son guncellemeyle xtram calismiyo diyorlar. Boyle bi sorun var mi. Bir de tvod destegi yakinda biter mi.
    xtream cıhazdakı bır programdır bazı ıptvcılerın panallerı ts formattını destek kalktı

ama hıremcodakı yazılımcısı oldugu ıcın 1 kac gunde test edıp yenı yazılım ıle duzeltme verdıler

xtream calısmasında bır problem yok .
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sunuda eklıyeyım pıyasada satılan mavı renklı cıhaz var ısmı nı yazmıyayım ses sorunu var sunucu secıyor ve aylardır cozum bulamadılar .
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Vod destegi bitebilir diye okuyorum forumlarda. Boyle bisey var mi.

Bu cihazin kasali modeli mi yoksa mini olan mi alinmali. İptv uzun kullanimda donma resetleme yapiyor mu.

Bu cihazin fiyatina yakin su cihaz daha iyi diyebilecegin bi uydu var mi. İptv sart ama.
  • aliriza81 kullanıcısına yanıt
    Merih videoyu arayın çıkan beye sorun, kulağınızla duyun.
    Hiremco çıkalı 1.5 yıl oldu, taş çatlasa destek 6 ay daha sürer.
    Kodi (TürkVod) sınırsız kullanmak için tek yol android box.
    Kodi.
    Stremio.
    Terrarium Tv.
    İpTv.
    Ulusal kanallar hepsi beleş izlemek için android box.
    Android boxlarda anten girisi olan var mi
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.