Şimdi Ara

Hiremco Nitro X3 Android Box 4GB Ram 32GB Hafıza v.9.0 346 TL N11 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
4
Favori
11.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boş iş bunlar düzgün bir markanın ürünü olmazsa çöp oluyor uyumluluk sorunları oluyor. Takılmayın işlemci RAM falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Boş iş bunlar düzgün bir markanın ürünü olmazsa çöp oluyor uyumluluk sorunları oluyor. Takılmayın işlemci RAM falan
    neyle uyumluluk ? Netflix 4k için en uygun seçenek, 4k lisansli Xiaomi. onun dışında bu cihazin hiçbir sorunu yok. 5 yıldır aynı m8s android box cihazını kullanıyorum, 150 liraya almıştım zamanında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooloceaner

#Aliexpress TRY 172.31 34%OFF | Transpeed Android 9.0 Bluetooth TV kutusu Google Voice Assistant Youtube 6K 3D Wifi 2.4G & 5.8G 4GB RAM 64G Play Store en İyi kutusu
    https://tr.aliexpress.com/item/4000234947781.html?mb=oajGOR9oAYewzeK&srcSns=WhatsApp&tid=white_backgroup_101&tt=sns_WhatsApp&aff_request_id=49ab0ebae24a428f9897e5a112300abf-1583159945879-08084-_dS53F7N&aff_platform=default&cpt=1583159945879&sk=_dS53F7N&aff_trace_key=49ab0ebae24a428f9897e5a112300abf-1583159945879-08084-_dS53F7N&terminal_id=4c6ddac9c02e46428922fd99b6a43b6a

AliExpress den şu ürünü sipariş edin arkadaşlar,satıcıyla konuşup ülkemizde vergi uygulandığını söyleyin,11 dolar fatura çıkıyor.tüm ekipmanları ile mause klavye dahil 240₺ cihaz, 35 ₺ de vergi ödüyosunuz toplam maliyet 275₺ ye hem de 64 gb hafızalı harika bir cihaz sahibi olabilirsiniz.kimseye de ağız bükmezsiniz,bana da teşekkür edersiniz.dediğim yöntemle aldım o yüzden kafanızda soru işareti kalmasın,tereddütsüz sipariş verebilirsiniz.
    Budan almayı düşünüyorum. İptv destekliyor mu? Umarım üzmez..

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    cihaz özellik olarak oldukça iyi duruyor bu fiyata çok uygun gibi
    sizce nasıl?
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Valla ben de iptv netflix youtube gibi uygulamalarda kullanıyorum canavar gibi ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • StaNOnE kullanıcısına yanıt
    kullandığım bir cihaz değil arayış içindeyim donanımsal ve yazılımsal alternatifleri değerlendiriyorum. birde bunun cihazın ufak olmasından dolayı ısınma donma sorunları çok oluyor donanım güzel ama işte o donanımı stabil çalıştıracak bir sogutması olması gerekiyor. ve servis olayı önem arzediyor onun için bakıyorum bunlarda uygun fiyat diye buraya paylaştım bakalım
  • Bu tür cihazları ne için kullanacağınıza bağlı. Netflix için bu cihazlar 720p dahi veremiyorlar şifreleme yüzünden. Bende 3 Android Box var, bir tanesi de bununla aynı işlemcili.
    Arayüz ve sistem de önemli, kimi tamamen Google Play ile entegreyken kimi Netflix dahi indirtmez, başka bir marketten eski sürüm indirmeniz gerekir. (Geçen yaz aldığım Android 8.1'li cihaz 2017'den kalan Netflix sürümünü kullanıyor)
    Android oldukları için birçok IPTV programı var ve uyumlular.
    Aklınızda olsun, bu cihazların Wifi gücü zayıftır ve hiçbir şekilde sistem güncellemesi almazlar.

Ben açıkçası Chromecast öneriyorum bu cihazlar yerine, istediğiniz her şeyi telefonunuzdan TV'ye aktarıyorsunuz.
  • cooloceaner kullanıcısına yanıt
    Merhaba yurtdışı n dan nasıl aldınız

• Bana da uydu+1080p netflixli cihaz lazım tavsiyelere açığım

• Mecool Km1 düşünüyorum ben. Xiaomi mi box'dı düşüncem, işlemciden dolayı km1'e odaklandım. Bakalım kısmetse Çin'den istiycez 1 tane.
    Takip...

• Takip

• TV box : Xiaomi box

• quote:

Hocam mi box 2 çekirdekli işlemciye sahip ve hafızası da 16 gb bildiğim kadarıyla.bu cihaz 4 çekirdekli ve 32 gb.her anlamda tam ikiye katlar gibi düşünebilirsiniz.
    DEDİ,allwiner h6'nin S905 işlemciden daha iyi olduğunu ve ram-rom ile bu farkın ikiye katlandigini zanneden arkadaş.

• Hiremco Nitro x3 Ürünü alalı 2 hafta oldu. Daha önce Xiomi'nin S4 cihazını almıştım 2 yıl kadar önce ancak ethernet girişi olmadığı ve wifi kaynaklı internet kopmaları olduğundan iade etmiştim. Hiremco Nitro x3 cihazı işlemcisi ve ethernet özelliği nedeniyle tercih ettim.

-Bu cihazın dualband wifi'sinde TTnet hız testinde 8 metre uzaklıkta bulanan modemden 13 mpbs hız alabiliyorken, ethernet ile 24-25 mpbs hıza ulaşıyorum (bu arada internet paketim max.24 mpbs). Kaldı ki kablosuz da bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım.

-IPtv 1 yıl ücretsiz olarak geliyor. birçok kanal var.

-Kodi kurulu geliyor (ancak Kodi'yi daha önce de birçok kez pc'mde kullandım hiç stabil değil. 2-3 dakika bir kanalın açılmasını bekliyorsunuz. )

-Chrome kurulu geliyor. Benim için olmazsa olmaz özellik web browser üzerinden film izlemek ancak Chrome hayal kırıklığı bu nedenle firefox indirdim rahatladım.

-Oyun oynamayı sevmem denemedim. ( Aşırı kasan oyunlar için sıkıntı olduğu youtube üzerinde ürün ile ilgili paylaşılan birkaç videoda ayrıntılı anlatım yapılmış. )

-Youtube özelliği en beğendim tarafı cihazın. Sorunsuz, donma kasma yok. Ayrıca telefonunuz üzerinden youtube direk bağlanıp 10saniye>>>, ... ilerlemeleri manuel kullanabiliyorsunuz.

-Telefon üzerinden dlna özelliği var, bağlanma özelliği var.

-Ürünün kumandası on-off dışında bir işe yaramaz. Web browser üzerinde verimsiz. Bu nedenle ben 50 TL'ye klavyeli harici bir kumanda aldım rahatladım.

-Telefon üzerinden dosya alıp gönderme...

(say say bitmez. sıradan bir led tv'yi akıllı tv yaptı. 4-5 bin TL civarındaki led tv yerine bu cihazı alın yeter. Qled, Oled tv'ler ise 10 bin civarında bu paraları vermeye değmez ki son teknoloji tv'lerin ömürleri ledlere göre çok daha kısa. Bir led tv 10 yıl size götürür, qled veya oled tv'lerin ömrü 4-5 yıl)

Özetle bu fiyata ya Xiomi'nin ürününü (ethernet olmazsa olmazınız; wifi'nin zaman zaman kasması sorun olacak ise hiremco x3 alın) ya da X3 alın geçin,derim.

Hiremco'nun Xiomi'nin ürününe göre artısı ethernet ve 1 yıl IP tv bedava. Onun dışında aralarında fazla bir fark yok sanırım. İşlemci hızları ve markaları aynı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keremhan77 -- 27 Ocak 2021; 13:27:57 >

• Keremhan77 K kullanıcısına yanıt
    Bide 4k Netflix,prime lisansları olsa keşke şunların..

• quote:

#Aliexpress TRY 172.31 34%OFF | Transpeed Android 9.0 Bluetooth TV kutusu Google Voice Assistant Youtube 6K 3D Wifi 2.4G & 5.8G 4GB RAM 64G Play Store en İyi kutusu
    https://tr.aliexpress.com/item/4000234947781.html?mb=oajGOR9oAYewzeK&srcSns=WhatsApp&tid=white_backgroup_101&tt=sns_WhatsApp&aff_request_id=49ab0ebae24a428f9897e5a112300abf-1583159945879-08084-_dS53F7N&aff_platform=default&cpt=1583159945879&sk=_dS53F7N&aff_trace_key=49ab0ebae24a428f9897e5a112300abf-1583159945879-08084-_dS53F7N&terminal_id=4c6ddac9c02e46428922fd99b6a43b6a

AliExpress den şu ürünü sipariş edin arkadaşlar,satıcıyla konuşup ülkemizde vergi uygulandığını söyleyin,11 dolar fatura çıkıyor.tüm ekipmanları ile mause klavye dahil 240₺ cihaz, 35 ₺ de vergi ödüyosunuz toplam maliyet 275₺ ye hem de 64 gb hafızalı harika bir cihaz sahibi olabilirsiniz.kimseye de ağız bükmezsiniz,bana da teşekkür edersiniz.dediğim yöntemle aldım o yüzden kafanızda soru işareti kalmasın,tereddütsüz sipariş verebilirsiniz.

Türkiye'ye teslimat yok.

• UberFahrer kullanıcısına yanıt

yok maalesef

arkadaşta onu söylemiş.

2 si bir arada olunca fiyat uçuyor.

• Birkaç tvbox kullanmış biri olarak söylüyorum,bu işteki en iyi cihaz mi box. Stabil bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Budan almayı düşünüyorum. İptv destekliyor mu? Umarım üzmez..

Alıntıları Göster

TRT bandrolü, ötv ve gümrük hepsini alıyorlar fiyatınıda yüksekten belirleyip vergileri hesaplıyorlar yurtiçinden de pahalı ya geliyor diye okudum daha önce forumda bir konuda almaktan vazgeçmiştim, bu durum hala aynımı bilginiz varmı. Yılbaşında bazı ürünlerden ötv düşürülmüştü

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    netfilix lisansı ne demek hocam, netfilix e ücretli üye olmadan izlenir mi en azından ulusal kanallar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.