Şimdi Ara

Hiremco Macrobox USB FULL HD Nasıl bir cihazdır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu likteki ürünü almayı düşünüyorum : Hiremco MacroBox USB FULL HD

Bazı forumlarda kullanıcılar kanal geçişinin yavaşlığından ve pek çok sorunlardan bahsetmişler. Bu cihaz gerçekten kötü mü?

Kullanan ve bilenler fikirlerini söyleyebilir mi?

Bir de bu cihazda usbye kayıt yaparken o anda farklı bir kanal izleme özelliği var mı?? Özelliklerinde anlatıldığı gibi gerçekten 1080p hd mi?

Kanal geçişleri gerçekten sorunlu mu?

Fiyatı uygun geldi almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenCesur -- 10 Şubat 2013; 4:55:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BenCesur

Merhaba arkadaşlar.

Bazı forumlarda kullanıcılar kanal geçişinin yavaşlığından ve pek çok sorunlardan bahsetmişler. Bu cihaz gerçekten kötü mü?

Bir de bu cihazda usbye kayıt yaparken o anda farklı bir kanal izleme özelliği var mı?? Özelliklerinde anlatıldığı gibi gerçekten 1080p hd mi?

Bahsi geçen modelin kanal geçişleri biraz yavaş. Ama genel olarak iyi. Alternatif
    olarak Sunny'nin 14100 Hd modeli ile Neta'nın 6400 Hd modelini düşünebilirsiniz.
    Üç modelide 140-150 TL civarına satın alabilmek mümkün. Mesela Sunny'nin
    14100 Hd modeli Vatan Bilgisayar'da %25 indirim olduğunda 144 TL'ye satılmakta.

http://www.vatanbilgisayar.com/uydu-sistemi/sunny-at--14100-full-hd-pvr--mini--uydu-alici,-mkv,-hdmi,-usb/productdetails.aspx?I_ID=61056

http://www.hepsiburada.com/liste/neta-hd-6400-usbmovie-full-hd-uydu-alicisi/productDetails.aspx?productId=evnetadsr6400&categoryId=155057

Uydu alıcılarının genelindeki kayıt olayındanda bahsedeyim. Uydu alıcılarının geneli
    tek tunerli olduğu için bir kanalı kaydederken aynı frekanstaki başka bir kanalı
    seyredebilirsiniz. Mesela Ntv'yi kaydederken Ntv Spor'u, Trt1'i kaydederken
    Trt Spor'u seyredebilirsiniz. Ama Atv'yi kaydederken Show Tv'yi seyredemezsiniz.

Hiremco'nun Macrobox Hd modeline ait video

• macroboxın kanal geçişleri gerçekten berbatmış. Bende Next YE-2000 CX modeli var. Herşey çok güzel mükemmel bir cihaz. Eksik olan tek şey HD ve HDMİ.

Yukarıda verdiğiniz cihazlar , özellikle neta güzel. keşke bir de kart girişi olsaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: BenCesur

Merhaba arkadaşlar.

selam neta 6400 hd tavsiye ederım;
    macroboxtan kanal geçişlerı daha hızlıdır ,sti işlemcisi ile görüntü kalitesi fiyatına göre çok ıyıdır

macroboxtaki sinyal sorunları yoktur , güncel sıralı bıketli kanal listesı ve biss ayarları yüklenerek gönderıyoruz

hdmi kablo, 2.yedek kumanda,ücretsız kargo !!

http://www.sanalpazar.com/Neta-6400-Hd-Uydu-Alici-Hdmi-Kablo-Ve-Kargo-Hediye__isp5893754

Merhaba Fatih Bey,

Acaba neta 6400 için eli ayağı düzgün rahat kullanılabilir, ergonomik uyumlu bir kumanda var mıdır? Elbette çekim kalitesinden ödün vermeden...

Mesela bunun gibi bir kumanda

Hiremco Macrobox USB FULL HD  Nasıl bir cihazdır.

• neta'nın forumlarda desteği az gibi görünüyor?
  • Bu cihaz tüm mkv, mp4, flv leri gösteriyor mu
    2 TB disk takılabiliyor mu
    TV yayınını hangi formatta kayıt yapıyor
    Sd yayın görüntü kalitesi nasıl
  • Biraz araştırmadan sonra şunu almıştım:http://www.nextdestek.com/Next-18000-HD-CX.html

Ama kanal geçişi bu cihazda da yavaş.

Eski uydu alıcılarda kanal geçişleri oldukça hızlı, yeniler neden böyle anlayamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.