Şimdi Ara

Hindistan Dünyanın Lağımıdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 33
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 1 saat 18 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 142
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 33
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ø (2 mesaj) focusrite (1 mesaj) 19yusuf05 (1 mesaj) Millennium (1 mesaj) Miu (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13 mesaj) Mobil (16 mesaj) Mini (16 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Hindistan Dünyanın Lağımıdır
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    222 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hindistanı gördükçe Allaha şükrediyorum iyiki orada doğmamışım diye.

Havasında bile mok partikülü geziyor. Kast sistemi, kirliliği vs... herşeyimi berbat olur bir ülkenin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebellion87 -- 5 Ağustos 2020; 4:59:43 >

• Çin bir Hindistan iki, bu iki ülkede öyle bir ırkçılık var ki Amerikanın neo nazileri bunların yanlarında Martin Luther King kalır.

Size rahatlık batmış belli, ülkeyi benzettiği şeye bak tamam eyvallah ekonomi kötü üretim yok alım gücü az fakat ülkenin güzelliği konusunda bir insan evladı laf etmez edemez.

Yav neyine gelişiyor elemanlar daha sokağa sıçıyor. Hindistanda havada mok kokusu suratına yapışıyor. İnsanlar restaurantın önünde yemek artığı için bekliyor...

türkiye 5 yıla hindistandan çok daha kötü olacak şuan da zaten en kötüye oynuyoruz   hiç hindistana bakıp ohh türkiyeden daha kötü yine şanslıyım psikolojisine girme yani dipteyiz yakında en dipe göçücez

ayrıca hindistan kocaman yer sen türkiyenin her yerini nasıl bir tutamazsan orayı da tutamazsın
    https://www.purevacations.com/wp-content/uploads/2019/09/Palolem-beach.-South-GOA.-India-1024x627.jpg bura da hindistan bura da https://content3.jdmagicbox.com/comp/delhi/e1/011pxx11.xx11.180627222031.c8e1/catalogue/ats-greens-village-noida-sector-93a-noida-o6dbhubvdl.jpg senin bk dediğin yer de

Hindistan gelişiyor en azindan

Biz geriliyoruz

20 sene sonra kiyasla 2 ulkeyi 20 sene once cin icin boyle denirdi simdi onlar bizi gecti
    Yav dışarısı içerisimi var insanların büyük çoğunluğu 1 dolarla yaşıyor.Restorantların önünde artık bekliyorlar.
    Hadi hiçkimse gitmedi açın youtubedan bakın ben video atıcam reklam diye laf edecekler diye atmıyorum...
  • Yarbay
    3394 Mesaj

Çin bir Hindistan iki, bu iki ülkede öyle bir ırkçılık var ki Amerikanın neo nazileri bunların yanlarında Martin Luther King kalır.

Biz geriliyoruz

20 sene sonra kiyasla 2 ulkeyi 20 sene once cin icin boyle denirdi simdi onlar bizi gecti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

türkiye 5 yıla hindistandan çok daha kötü olacak şuan da zaten en kötüye oynuyoruz   hiç hindistana bakıp ohh türkiyeden daha kötü yine şanslıyım psikolojisine girme yani dipteyiz yakında en dipe göçücez

ayrıca hindistan kocaman yer sen türkiyenin her yerini nasıl bir tutamazsan orayı da tutamazsın
    https://www.purevacations.com/wp-content/uploads/2019/09/Palolem-beach.-South-GOA.-India-1024x627.jpg bura da hindistan bura da https://content3.jdmagicbox.com/comp/delhi/e1/011pxx11.xx11.180627222031.c8e1/catalogue/ats-greens-village-noida-sector-93a-noida-o6dbhubvdl.jpg senin bk dediğin yer de

|
    |

Bu üye Britney Spears fanıdır

• Size rahatlık batmış belli, ülkeyi benzettiği şeye bak tamam eyvallah ekonomi kötü üretim yok alım gücü az fakat ülkenin güzelliği konusunda bir insan evladı laf etmez edemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    copyofacopy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yav neyine gelişiyor elemanlar daha sokağa sıçıyor. Hindistanda havada mok kokusu suratına yapışıyor. İnsanlar restaurantın önünde yemek artığı için bekliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebellion87 -- 5 Ağustos 2020; 0:52:37 >
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Hindistan da yaşasaydım kendime harem kurardım her gün için birm tane eşim olurdu geçim derdim olmazdı çalışmama gerek kalmazdı zengin olurdum bir sürü evim katlarım olurdu. Bütün dünya beni konuşurdu her kes bana saygı duyardı ... Ah be hindistanda doğmak hindistanda yaşamak vardı...

|
    |
    120 Mesaj
    Çin, Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Nepal, Myanmar, Vietnam bunlar hep çöp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    222 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mynameisaoa

Çin, Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Nepal, Myanmar, Vietnam bunlar hep çöp
    Hepsine gittiniz galiba böyle konuştuğunuza göre

|
    |

20 sene sonra biz daha fakir oluruz, afrikanın bir ilerisi ki afrika bile gelişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumunjantiabisi -- 4 Ağustos 2020; 22:34:14 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Hindistan da yaşasaydım kendime harem kurardım her gün için birm tane eşim olurdu geçim derdim olmazdı çalışmama gerek kalmazdı zengin olurdum bir sürü evim katlarım olurdu. Bütün dünya beni konuşurdu her kes bana saygı duyardı ... Ah be hindistanda doğmak hindistanda yaşamak vardı...

Hindistan da olmak hindistanda doğmak isteridim.

|
    |
    325 Mesaj
    Hindistana disardan bakma yasantisi hayat ucuzlugu cok iyi sifir telefon arac fiyati iyi ve herkes hur esmer olduklari icin farkli geliyor olabilir

Yav dışarısı içerisimi var insanların büyük çoğunluğu 1 dolarla yaşıyor.Restorantların önünde artık bekliyorlar.
    Hadi hiçkimse gitmedi açın youtubedan bakın ben video atıcam reklam diye laf edecekler diye atmıyorum...

|
    |
    ozon3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nej nehri m ne ölülerin yikandigi yerde mi gelisiyorlar

|
    |
    hamza5806 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hamza5806

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam yapma gözünü seveyim ya. Seni anlamıyorum ideolojik olarak uyuşmamiza rağmen TRden nefret etmeni gerçekten anlamiyorum. Kafasi calismayan bir insan degilsin siyasi yorumlarini beğeniyorum genelde ama TRyi cok asiri gomuyorsun. Hindistan nere Türkiye nere hocam Allah askina ya yapma. Sen bu verileri alırken nüfusa oranladin mi? Hindistan 1.3 Milyar nüfusu var.

Hindistan

GSYİH (SAGP)
    2016 tahminî
    • Toplam
    $8,727 trilyon
    • Kişi başına
    $6.664

GSYİH (nominal)
    2016 tahminî
    • Toplam
    $2.384 trilyon (7.)
    • Kişi başına
    $1.830 (141.)

Gini (yüksek olması kötü demektir gelir adaletsizliğiyle doğru orantılıdır rakamlar)
    36.8

İGE (insani gelişmişlik endeksi)(2007)
    0.612
    ---------------------------

Türkiye

GSYİH (SAGP)
    2019 tahminî
    • Toplam
    2,274 trilyon $ (13)
    • Kişi başına
    27.391 $ (45)

GSYİH (nominal)
    2019 tahminî
    • Toplam
    706,237 milyar $ (17)
    • Kişi başına
    8.507 $ (60)

Gini (2016)
    ▼ 41.9
    orta · 56.

İGE (2018)
    artış 0.806
    çok yüksek ·

Gördüğün gibi genelde Türkiye tokatlamış. Ayrıca ekonomik rakamların da ötesinde arada en az 100-150 yıllık bir medeniyet farkı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleWorld -- 5 Ağustos 2020; 21:19:8 >

• Yarbay
    2754 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LittleWorld

Hocam yapma gözünü seveyim ya. Seni anlamıyorum ideolojik olarak uyuşmamiza rağmen TRden nefret etmeni gerçekten anlamiyorum. Kafasi calismayan bir insan degilsin siyasi yorumlarini beğeniyorum genelde ama TRyi cok asiri gomuyorsun. Hindistan nere Türkiye nere hocam Allah askina ya yapma. Sen bu verileri alırken nüfusa oranladin mi? Hindistan 1.3 Milyar nüfusu var.

Hindistan

GSYİH (SAGP)
    2016 tahminî
    • Toplam
    $8,727 trilyon
    • Kişi başına
    $6.664

GSYİH (nominal)
    2016 tahminî
    • Toplam
    $2.384 trilyon (7.)
    • Kişi başına
    $1.830 (141.)

Gini (yüksek olması kötü demektir gelir adaletsizliğiyle doğru orantılıdır rakamlar)
    36.8

İGE (insani gelişmişlik endeksi)(2007)
    0.612

Türkiye

GSYİH (SAGP)
    2019 tahminî
    • Toplam
    2,274 trilyon $ (13)
    • Kişi başına
    27.391 $ (45)

GSYİH (nominal)
    2019 tahminî
    • Toplam
    706,237 milyar $ (17)
    • Kişi başına
    8.507 $ (60)

Gini (2016)
    ▼ 41.9
    orta · 56.

İGE (2018)
    artış 0.806
    çok yüksek ·

Gördüğün gibi genelde Türkiye tokatlamış. Ayrıca ekonomik rakamların da ötesinde arada en az 100-150 yıllık bir medeniyet farkı var.

Alıntıları Göster
    20 yıl sonradan bahsediyorum

Hindistan gelecegi olan bir ülke Türkiye'nin isi suan bitik gelecekte daha da bitik olacak

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bitcoin
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.