Şimdi Ara

Hindistan'da Müslümanlar katlediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hindistan'da devam eden olaylarda; Müslümanların evleri basılıyor, camiler ateşe veriliyor.

Hindistan'da Müslümanlara yönelik saldırılar, iki haftadır devam ediyor.

Hindu gruplar, İslam'a olan nefretleriyle Müslüman olduğunu öğrendikleri herkese saldırmaya başladı.

HİNT POLİSİ ETKİSİZ
    Müslümanların evlerini basarak camileri yakmaya başlayan Hindu gruplara karşı, polis ekipleri etkisiz kalıyor.

KAN DONDURAN GÖRÜNTÜLER
    Bölgede çekilen görüntüler ise yaşanan zulmün boyutunu gözler önüne serdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağcıyla solcuyla bu işin alakası yok.
    İnsan olan üzülür vicdani olan üzülür. Ben doğu Türkistan'daki zülümede, Hindistan'daki, Arakandaki, Filistinde ki zülümlerede üzülüyorum.
    Sizin gibi küçük hesap yapan insanların üzülmemesi gayet doğal.
    Sırf ateist diye Hindistan'daki zulüme sevinenler var. İlerde birgün Yurtdışında ya da ülkenizde sırf türksünüz diye mağdur olduğunuzda adalet adalet diye zırlamayın sonra. Allah ıslah etsin sizin gibi vicdansızları...
  • Hindistandan multeci gelir mi kanka?
  • Cin tarafindan zulmedilen Uygur Turklerini umursamayan sagcilar elin arakan, filistin, hindistan muslumanlarini dusunur olmuslar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 27 Şubat 2020; 15:10:36 >
  • ümmet orada zulum gorurken sen neler düsünüyorsun. rabbim ıslah etsin.
  • Amin, hepimizi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 27 Şubat 2020; 15:35:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sagcilar dusunsun banane ümmet onların ümmeti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YananGülYoldaşlığı

Cin tarafindan zulmedilen Uygur Turklerini umursamayan sagcilar elin arakan, filistin, hindistan muslumanlarini dusunur olmuslar...
    Sağcıyla solcuyla bu işin alakası yok.
    İnsan olan üzülür vicdani olan üzülür. Ben doğu Türkistan'daki zülümede, Hindistan'daki, Arakandaki, Filistinde ki zülümlerede üzülüyorum.
    Sizin gibi küçük hesap yapan insanların üzülmemesi gayet doğal.
    Sırf ateist diye Hindistan'daki zulüme sevinenler var. İlerde birgün Yurtdışında ya da ülkenizde sırf türksünüz diye mağdur olduğunuzda adalet adalet diye zırlamayın sonra. Allah ıslah etsin sizin gibi vicdansızları...

• Benim yazim vicdani olanlara degil

Irk ayrimi yapacak kadar vicdansiz olanlara...

Maalesef bu da genellikle sag kafalardan cikiyor... arada perincekci komunist kafalar da var uygur turklerinin olmesine uzulmeyen...

Adama uygur Turkleri diyorsun sirf Abd cikarlari icin uygurlari destekliyor diye uygurlari terorist, isgalci olarak goruyor...

mesajlarima saldirmadan once bu bolumde acilan uygur turkleri konularinda uygurlara dil uzatanlarin hesaplarini bir bir inceleyin derim...

• Genelleme yaptığınız için böyle oluyor işte.
    Ben sosyalistim dünyanın neresinde bir insan haksız yere zülme ve ırkçılığa uğrasa üzülürüm.
    Cahil insanlar ne diyor Yok siz Goministsiniz Allah kitap bilmezsiniz falan filan. Cahil yobaz bilmiyor ki Allaha şirk koştuğunu...
    İnsanlara genelleme yapmayın yok solcu böyle yok sağcılar böyle vs... diye

• Dünya 5ten büyüktür diyordu biri Arakan'da müslümanlar katlediliyor diye duygu sömürüsü yapıyordu

Ne yapabiliyorsun, ne yapabildin? Daha Suriye'de yangına körükle gittin ve bizim askerlerde ölmeye başladı

Dünya 5ten büyüktür diyebilmen için ilk 5in içinde olman gerekli. Türkiye'yi 3. büyük ekonomi yapacaksın ki o zaman sözü dinlenilen ülke olur... 15.likten 20.liğe düşürmüş birde duygu sömürüsü yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 27 Şubat 2020; 18:42:26 >
  • Açında kendi durumunuza bakın biraz, Hindistan filan hak getire. Fena durumdayız adam hindistanın derdine düşmüş
  • Müslümanların protesto sırasında linç ettikleri Hintli polisten hiç bahsetmezsiniz işinize gelmediği için. Hep müslümanlar mağdur

3 kişi toplanıp 1 kişiyi linç edersen onlar da 5 kişi toplanır sizi linç eder.
  • Ne ekersen onu biçersin gram üzülmedim

• Git yardım et o zaman, forumda işin ne?
  • Güzel haber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 29 Şubat 2020; 12:46:18 >
  • Arkadaşım müslümanlar falan katledilmiyor.
    İç Çatışma var dinlere yönelik bir şey değil.
    Hindusuda ölüyor müslümanıda normaldir.

Ülkeyi Toplama Kampına Çevireceksiniz.
    Hintliler en pis milletlerdendir grup tecevüzleri meşhurdur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.