Şimdi Ara

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.266
Cevap
52
Favori
256.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 tane derken , KODI skinlerini mi bahsediyorsunuz ?

Ben visualizations'ı anlamadım ???

Nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

2 tane derken , KODI skinlerini mi bahsediyorsunuz ?

Ben visualizations'ı anlamadım ???

Nedir ?

Skin değil hocam muzik dinlerken arkadaki hareketli görsel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • guvven kullanıcısına yanıt
    Şimdi oldu.

KODI'yi müzik amaçlı kullanamadığım için ondan bilmiyormuşum.

Eyvallah...
  • arkadaşlar q3 de iptv yi kullanan varmı acaba düzgün çalışıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmethamdi55x

bir de dlna çok yavaş q3 de. lan ile bağladım üstelik hızlı olsun diye ama wirelessmi bağlamalıyım. ipadle denedim ve mac le denedim inanılmaz yavaş.
    diğer bir soru bu klavye ve Mouse işini nasıl çözebiliriz telefonla kontrol etmenin bir yolu varmı, android klavyesi bütün ekranı kapladı, cihazın çözünürlüğü ayarlardan 720 yaptım düzeldi ama video output 1080 hala. video gösterimini etkiler mi acaba?

arkadaşlar bu sorulara cevap verecek kimse yokmu,
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranmania

quote:

Orijinalden alıntı: aecreative

Bende q3 cihazımı 1 haftadır kullanıyorum. Kodi , 3d bluray iso de dahil olmak üzere çoğu fonksiyonları sorunsuz çalışıyor. Ancak özelliklerinde yazmasına rağmen miracast özelliğini bunun için herhangi bir uygulama olmadığı için kullanamadım. Sanal pazar dan sancak bilgisayara mesaj atmama rağmen bir cevap alamadım. Miracast özelliğini kullanabilen var mı acaba? Teşekkürler...

Bunu ben de merak ediyorum baya bi uğraştım yapamadım. Airplay i çalıştırdım ama miracast olmadı.

sizde airplay nasıl çalışıyor ben macbook ile denedim çok yavaşdı. bu arada cihaz kablo ile bağlı

• quote:

quote:

bir de dlna çok yavaş q3 de. lan ile bağladım üstelik hızlı olsun diye ama wirelessmi bağlamalıyım. ipadle denedim ve mac le denedim inanılmaz yavaş.
    diğer bir soru bu klavye ve Mouse işini nasıl çözebiliriz telefonla kontrol etmenin bir yolu varmı, android klavyesi bütün ekranı kapladı, cihazın çözünürlüğü ayarlardan 720 yaptım düzeldi ama video output 1080 hala. video gösterimini etkiler mi acaba?

Iptv kodi ile yaparsin eklentisini kurup..

Mouse klavye icin melee f10 deluxe tavsiye ediliyor.

Ben de samba ile bağlandım maalesef 1.5 mb ile dosya atıyor..

Airplayde sıkıntı yok hatta mirroring de yaptım. Bağlantın yavassa airplay de yavas olacaktır tabi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvven -- 30 Haziran 2015; 16:47:04 >

• guvven kullanıcısına yanıt
    Launcher değişmez, boşuna uğraşmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar n11 de 289 tl ile satılan himedia q3 cihazını alsam sıkıntı yaşar mıyım yoksa sancak bilgisayardan almak mı daha garanti olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanbjk43

Arkadaşlar n11 de 289 tl ile satılan himedia q3 cihazını alsam sıkıntı yaşar mıyım yoksa sancak bilgisayardan almak mı daha garanti olur?

Sancakbilgisayar dan alman daha mantıklı,bir sıkıntın olduğu zaman bire bir destek görürsün.
    N11 satışa bu cihazı veren yine sancak bilgisayardır ama sen 3-5 fazla ver yerinden al..
  • ben n11 üzerinden aldım bir sıkıntı yok cihazda.

yalnız bu xbmc uyuz etti beni sanırım bunun diğer adı kodi oluyor. altyazı eklentisini kurdum ama hiç bulamadı, live tv özelliğide çalışmıyor, ağ bağlantısı ile ilgili birşey olabilirmi acaba programın içinden yapılması gereken birşey mi var yoksa. cihazı aldım alalı boşa vakit kaybediyorum valla çıldırtacak bu cihaz beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvven

quote:

quote:

Iptv kodi ile yaparsin eklentisini kurup..

Mouse klavye icin melee f10 deluxe tavsiye ediliyor.

Ben de samba ile bağlandım maalesef 1.5 mb ile dosya atıyor..

Airplayde sıkıntı yok hatta mirroring de yaptım. Bağlantın yavassa airplay de yavas olacaktır tabi..

cevabınız için teşekkür ederim iptv olayını henüz başaramadım. bağlantım gigabit değil normal n standardı bu şekilde yavaş olması normal mi

• quote:

ben n11 üzerinden aldım bir sıkıntı yok cihazda.

yalnız bu xbmc uyuz etti beni sanırım bunun diğer adı kodi oluyor. altyazı eklentisini kurdum ama hiç bulamadı, live tv özelliğide çalışmıyor, ağ bağlantısı ile ilgili birşey olabilirmi acaba programın içinden yapılması gereken birşey mi var yoksa. cihazı aldım alalı boşa vakit kaybediyorum valla çıldırtacak bu cihaz beni.

Ben de anında buluyor altyazıları.. Kodi ayarlarından altyazı dilini turkce secin.. Bir de opensubtitles ve divxplanet eklentilerini kullanın..

Belki bağlantinizda sorun var bilemiyorum..

İptv icin buraya da bakın, buranın eklentisini de kurabilirsiniz..

http://seyirturk.com/forum/iptv-f32/

• o ikisini ekledim zaten ama hata verdi . uğraşmaya devam.

kendi playeri ile xbmc yi baya bi karşılaştırdım ama hangisi daha iyi karar veremedim forumda kendi playeri daha iyi diyenler vardı sanırım ama kesin bi fikri olan varmı
  • ahmethamdi55x A kullanıcısına yanıt
    Bende bir kaç karşılaştırdım, hatta 40-45gb blu-ray isoları ağdan oynattım ikiside takılmadan oynattı görüntüde aynı geldi bana. Demek ki yaşlandık göz fark etmiyor ayrıntıyı.
  • Arkadaşlar q3 ü ilk alanlardanım,ama o dönemlerde çeşitli sebeplerden çok fazla film izleme ve cihazı test etme şansım olmadı son zamanlar da tekrar zamanım oluyor, bir kaç sorum olacaktı cihazı ilk açtığımda bazen film açıldığında ses ve altyazı geliyor ama görüntü yok bu sorunu yaşayan var mı, birde altyazı fontlarinda harflerin arkası gölgeli seçenek yok parlak sahnelerde altyazı kayboluyor bu sorunu nasıl halledebilir.

• arkadaşlar merhaba, 2 sorum var benim
    1) dts filmleri açıyorum ses geliyor fakat tam emin olamadım dts veriyor mu diye çünkü avr nin ekranda dts ibaresi çıkmadı daha öncede dikkatimi çekmemişti böyle bir şey ekran da çıkıyor mu diye. q3 cihazım avr ye bağlı oradan tv ye, bir de ayarları yapılı cihazın raw 5.1 falan.(yamaha rxv377 avr)

2) q3 1.0.7 sürümü xbmc ise 13.1 bunlar son sürümlermi.
  • quote:

arkadaşlar merhaba, 2 sorum var benim
    1) dts filmleri açıyorum ses geliyor fakat tam emin olamadım dts veriyor mu diye çünkü avr nin ekranda dts ibaresi çıkmadı daha öncede dikkatimi çekmemişti böyle bir şey ekran da çıkıyor mu diye. q3 cihazım avr ye bağlı oradan tv ye, bir de ayarları yapılı cihazın raw 5.1 falan.(yamaha rxv377 avr)

2) q3 1.0.7 sürümü xbmc ise 13.1 bunlar son sürümlermi.

Ayarlari değiştir pcm falan yap dene dts yanması gerek avr, bende olmadığı icin deniyemiyorum.

Ben de 1.0.8 yazılımı yüklü, kodi de 14.2 bu ikisi de stabil bunlara gecebilirsin. Sancak 1.0.9a gecmeyin sorun var demişti.

• update etmeden temiz kurulum yapmak için ne yapıyorduk?
  • Cluptechno kullanıcısına yanıt
    r üzerinden,sancaktan q3 aldım. Son yazılım yüklü geldi.İngilizce menü kullanıyorum.plarstoreden bazı bilinen eklentileri kullanmama sorunu dışında, problem yaşamadım.görüntü harika,iptv net ve film arşivim sorunsuz,enigma2 ile kaydı ettiğim ts görüntü,sony ses sistemine optik bağlı ses mükemmel.tavsiye ederim. zaten esasta ve satan disk bağlantısı ve bir gb ram dışında ,q3,q5,q10 özellıkler aynı. ben gayet memnunum.usb iş gördüğü için esasta ya gerek kalmıyor, üç adet 1.5terebaytlık disk takılı şakır şakır. örneğin seyirturk gibi uygulamaları yükliyemedım.kitkat telefonunda kullandığım bazı programları kabul etmiyor,eksikliğim bu..
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.