Şimdi Ara

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.266
Cevap
52
Favori
256.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendinde yazdığın gibi kodi 17 ile wrapper uyumsuzlugu var yeni yazilimla çözülür İnş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • power-amp kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim...
  • Arkadaşlar media player almak istiyorum. Amacim usb takip film izlemek. Kodi uzerinden de iptv. Goruntu kalitesi ve kullanim kolaylığı benim icin yeterli. Hangi ürünü tavsiye edersiniz. İkinci el de olabilir? Nereden nasıl alabilirim?

• Himedia Q3 modeli için dusunceleriniz nelerdir. Tavsiye eder misiniz?

• Eskidi

• quote:

Orijinalden alıntı: porliman

Himedia Q3 modeli için dusunceleriniz nelerdir. Tavsiye eder misiniz?

Stabil değil. Hevc 265 yok. Ses görüntü senkron sorununu ne yaptımsa çözemedim. İlk yazılımlarda yoktu sonradan bozdular.

• Şu durumda ne yapmak lazım. Hangi urun daha ideal ve sorunsuz.

• Q10 pro sorunsuz ve android özellikleri çok iyi uyumsuz bir aplikasyona rastlamadım daha ama biraz pahalı 2. el temiz bulabilirsen tavsiye ederim.

• Anladım hocam. Peki o fiyata çıkıldığında nvida shield nasıl bir tercih olur sizce?

• Medya Player ve android olarak Q10 daha komplike cihaz ama sadece medya oynatma ve goruntu kalitesini baz alırsanız nividia biraz daha önde.

Ams çatır çatır herşeyi yapayım. Film müzik online izleme torrent gereğinde bilgisayar derseniz Q10 derim.

• Anladım hocam. Artık ikinci el hangisi denk gelirse ona yonelirim. Teşekkürler

• Arkadaşlar, Q10 Pro kullanıyorum kodi 17.3 kurdum ama harici hdd gözükmüyor filmleri goremiyorum daha önceden sorun yoktu neden olabilir nerede yanlış yapiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter1905

Arkadaşlar, Q10 Pro kullanıyorum kodi 17.3 kurdum ama harici hdd gözükmüyor filmleri goremiyorum daha önceden sorun yoktu neden olabilir nerede yanlış yapiyorum.

arkadaşım bu cihaz sorunsuz 1080p bluray formatlarını oynatıyor mu? bluray iso özellikle. görüntü kalitesi nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Orijinalden alıntı: dexter1905

Arkadaşlar, Q10 Pro kullanıyorum kodi 17.3 kurdum ama harici hdd gözükmüyor filmleri goremiyorum daha önceden sorun yoktu neden olabilir nerede yanlış yapiyorum.

arkadaşım bu cihaz sorunsuz 1080p bluray formatlarını oynatıyor mu? bluray iso özellikle. görüntü kalitesi nasıl?

Sıkıntı Yok hepsini oynatıyor

• Arkadaşlar,

Cihaz Geekbuying'de 159$'a düşmüş, almak isteyen çok düşünmesin. Sadece bu değil bunun rakipleri Egreat A10 ve Zidoo X10'da gayet iyi fiyata inmiş durumdalar.

http://www.geekbuying.com/item/Himedia-Q10-Hi3798CV200-2G-16G-TV-BOX-369934.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Arkadaşlar,

Cihaz Geekbuying'de 159$'a düşmüş, almak isteyen çok düşünmesin. Sadece bu değil bunun rakipleri Egreat A10 ve Zidoo X10'da gayet iyi fiyata inmiş durumdalar.

http://www.geekbuying.com/item/Himedia-Q10-Hi3798CV200-2G-16G-TV-BOX-369934.html

Hocam sipariş verecem de daha önce hiç yurt dışı alışverişim olmadı.
    Yardımcı olursanız alayım bir tane.

• Seko92 S kullanıcısına yanıt
    kodi ve torrent ten film indirip izlemek için yeterlimi NVIDIA SHIELD TV Streaming Media Player mı tervih edilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Arkadaşlar,

Hocam sipariş verecem de daha önce hiç yurt dışı alışverişim olmadı.
    Yardımcı olursanız alayım bir tane.

Benim yardımcı olabileceğim bir konu değil. Kredi kartınızı verip alacaksınız. Yalnız bu cihazda Çin versiyon, Avrupa versiyon mevzusu var mıydı hatırlamıyorum ? Yok sanırsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: staples7

kodi ve torrent ten film indirip izlemek için yeterlimi NVIDIA SHIELD TV Streaming Media Player mı tervih edilmeli.

Pek bir şey diyemem. İkisi de bu işi görür ancak Kodi için galiba Shield daha doğru tercih olacaktır. Himedia daha ucuz, içine disk takılabiliyor ve torrent de indirebiliyor. Nvidia'da torrent olayı ne durumda bilmiyorum. Benim tercihim bu fiyatıyla kesinlikle Himedia olur.

Bu arada cihazın fiyattan dolayı gümrüğe takılma ihitimali var, bunu da unutmayın.

• Elimde bulunan Himedia Q3 satılıktır ilgilenen arkadaşlar pm den ulaşabilir
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.