Şimdi Ara

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.266
Cevap
52
Favori
256.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba iyi forumlar diliyorum 3 sorum olucaktı yardımcı olurmusunuz acaba ?

1. Q3 kullanıyorum güncelleme yaptım 3D filmlerimi(Blu-ray Iso) açtığımda normal 2D olarak açıyor eski sürümde bu sorunum yoktu bir türlü 3D olarak açamadım.
    2. Ağ üstünden kodide hiç bir video açmıyor.(Bu genel bir sorun diye duydum ama tam olarak bilmiyorum)
    3. 4K videolarda karelenme oluyor.(Bilgisayarımda herhangi bir sorun yokken oynatıcımda sorun yapıyor)
  • Arkadaşlar sancaktan alınma Q3 quadro satılıktır, uygun fiyata vereceğim ilgilenen pm atabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardımcı olabilecek 1 kişi bile yok mu ?
  • Q3 te 4k olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Q3 te 4k olmaz

Biraz açarmısın. Q3 derken quad olanımı kastediyorsunuz. 4k değilmi ki

• quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Q3 te 4k olmaz

Biraz açarmısın. Q3 derken quad olanımı kastediyorsunuz. 4k değilmi ki

Quard da var düzünde Yok

Quar da da çok başarılı degil sadece ilk üzerinde yüklü gelen freamware de iyi di sonra sapıttı

• quote:

Orijinalden alıntı: cihantanyeri

Merhaba iyi forumlar diliyorum 3 sorum olucaktı yardımcı olurmusunuz acaba ?

1. Q3 kullanıyorum güncelleme yaptım 3D filmlerimi(Blu-ray Iso) açtığımda normal 2D olarak açıyor eski sürümde bu sorunum yoktu bir türlü 3D olarak açamadım.
    2. Ağ üstünden kodide hiç bir video açmıyor.(Bu genel bir sorun diye duydum ama tam olarak bilmiyorum)
    3. 4K videolarda karelenme oluyor.(Bilgisayarımda herhangi bir sorun yokken oynatıcımda sorun yapıyor)

İlk sürümleri deneyebilir mi siniz tekrar

• Arkadaşlar q3 quad ile hdr li tv de hdr aktif olurmu. Cihazda hdr yok ama tv de var diye olabilirmi ?

• saheemr kullanıcısına yanıt
    Olmaz malesef :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar. Q3 cihazın sancak Bilgisayardan satliktir. Üzerinde kodi ve içeriği ve ayriyeten bütün appler yüklü hazır cihaz. Son fiyat 250 tl. Hayırlı olsun şimdiden Alana..

• Q10 pro aldım bu cihazın kendi oynatıcısını yazılımdan sonra kendimiz indiriyorduk sanırım wrapper diye hatırlıyorum storede bulamadım. Artık yeni yazilimla kendimi yüklüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 30 Nisan 2017; 3:34:7 >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim
    Himedia Q3 Quad Core kullanıyorum h265 sözde! kodek oynatıyor diye yazıyor ama ben maalesef bu durumdan mahrum kaldım

diğer sorunlarım giderdim sadece h265 kodekleri oynatamıyorum ilk haline nasıl dönebilirim sizce ? aldığımdan beri sitesinden
    güncellemesini indirip kurdum fakat ilk aldığım sürümde denemedim açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

Q10 pro aldım bu cihazın kendi oynatıcısını yazılımdan sonra kendimiz indiriyorduk sanırım wrapper diye hatırlıyorum storede bulamadım. Artık yeni yazilimla kendimi yüklüyor?

Online Update yapın yapmazsa zaten son yazılım yukludur. App lerin içinde wrapoer yuklu geliyor ordan aktif edersiniz.

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için tşk ederim. Q10 pro ilk çıktıgında alıp daha sonra satmıştım. İkinci el tekrar aldım. Mart ayında çıkan son yazılım yüklü 1.10 bahsettigin gibi wrapper uygulamalarda yok aldıgım kişi silse bile orda olması gerekir diye hatırlıyorum. Alta resim koydum harici netten yüklenirmi yoksa yazılımımı yenilemeliyim? O kadarda ayar yaptım kodide wrapper varsayılan ama yüklü olmadıgı için oynatmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bendede aynı versiyon yuklu wrapper var. Uygulamalara baktım oradan silinebiliyor aldığınız kişi muhtemelen silmiş. Online updatede son versiyon yuklu olduğu için yenilemiyor. Muhtemelen fabrika ayarlarına donunce geri gelebilir yada himedia sitesinden indirip tekrar kurmanız gerekecek.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    İlgin için tşk ederim.

Himedia sitesinde wrapper bulamadım. Bu ay çıkmış yeni 2.03 yazılım varda muhtemelen betadır. Cihaza gelmeden yüklemiyim. Tek çaremiz silip yazılımı yeniden yüklemek.

http://www.himediatech.com/support.htm
  • ilk sürüme nasıl dondururum q3 acaba ?

• Emin değilim ama 2.0.3 yazılımı android 7 içeriyor. Kullanıcılar pek memnun değil ben yuklemeyi tercih etmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihantanyeri

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim
    Himedia Q3 Quad Core kullanıyorum h265 sözde! kodek oynatıyor diye yazıyor ama ben maalesef bu durumdan mahrum kaldım

diğer sorunlarım giderdim sadece h265 kodekleri oynatamıyorum ilk haline nasıl dönebilirim sizce ? aldığımdan beri sitesinden
    güncellemesini indirip kurdum fakat ilk aldığım sürümde denemedim açıkcası

Tekrar teşekkürler sorunumu kendim çözdüm

Q3 8bit 4K ları destekliyormuş 10bit desteği olmadığı için görüntülerde sapıtma oluyor. 2 farklı(8-10bit) videoları ayrı ayrı denedim aldığım netice bundan ibaret
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.