Şimdi Ara

HIMEDIA HD900A Ve HD900B İncelemesi (3D Bluray ISO Player) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
17
Favori
78.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde 2 tane oynatıcı olması nedeniyle hi media 900 b satılıktır.İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir.
  • himedia 900 b var bende içine samsung 1 tb sata disk taktım ama görmedi, sata kablosuyla dışardan takayım dedim onu da görmedi. USBden bağlıyorum , onu görüyor ama media playerdan çıkarıp bilgisayara taktığım zaman "tara ve düzelt" hatası veriyor.

sizlerden de böyle sıkıntılarla karşılaşan oldu mu ?
  • Şuan piyasada nmt cihazlarından olan var olmayan var. Peki 3d.iso izletme özelliğide olan en dolu cihaz tercihi ne olmalı?
  • Selam , 3 kere kullanılmış Himedia 900a cihazımı satacagım.. Makul bir fiyat siz belirleyin.. Kutusu aparatları herşeyi mevcut. ( Aliexpress ten satın almıştım )
  • Himedia 900A kullanıyorum, kablosuz ağa bağlanıyorum fakat windows7 sistemli bilgisayarıma paylaşım verdiğim ve parola korumayı kapattığım halde parola soruyor bunu nasıl halledicez bilen var mı ?
  • sancaktan alınmış faturalı kutulu garantili içinde 1.5 tb hdd ve filmler dahil (coğu bluray iso 3d )himedia 900B mi satıyorum ilgilenen arkadaşlar pm atsın....cihaz 4 aydır kutuda kullanılmıyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanttk

sancaktan alınmış faturalı kutulu garantili içinde 1.5 tb hdd ve filmler dahil (coğu bluray iso 3d )himedia 900B mi satıyorum ilgilenen arkadaşlar pm atsın....cihaz 4 aydır kutuda kullanılmıyor....

himedia 900B duruyor mu talıbım fıyatı ne kadar acaba?
  • pm den cevaplandı....
  • Himedia 900a media player satılıktır arkadaşlar.sancak bilgisayardan alınmıştır.
    1 yılı aşmasına ragmen tertemizdir.faturalı bir şekilde gönderilicektir.
    kutusu dahil herşeyi tamdır.
  • nedir bu satan satana. Arkadaşlar ağlayanın malı gülene fayda etmez. Varsa bir problem lütfen bilgi verir misiniz? Tam satın alma arefesinde sakata gelmeyi istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stat

nedir bu satan satana. Arkadaşlar ağlayanın malı gülene fayda etmez. Varsa bir problem lütfen bilgi verir misiniz? Tam satın alma arefesinde sakata gelmeyi istemem.

bu cihazların artık pek albenisi kalmadı acıkcası yeni tvler artık bu görevi fazlasıyla yerne getiriyor benım için önemli olan kısmı torrent saglıklı çalışıyormu
  • 3D ISO formatında ki untouched Blu-Ray imaj dosyalarını bu cihazlar rahatlıkla açabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revelax

quote:

Orijinalden alıntı: stat

nedir bu satan satana. Arkadaşlar ağlayanın malı gülene fayda etmez. Varsa bir problem lütfen bilgi verir misiniz? Tam satın alma arefesinde sakata gelmeyi istemem.

bu cihazların artık pek albenisi kalmadı acıkcası yeni tvler artık bu görevi fazlasıyla yerne getiriyor benım için önemli olan kısmı torrent saglıklı çalışıyormu

Alıntıları Göster

bana 3d bluray iso oynatan tek bir tv söyleyebilirmisin....??

• 3d iso dedgin film nerden baksan 40gb kim indiripte izlerki normal 3d rip indirip oynaıtormu bi bak bakalım
    sırıf iso oynatıyor diye bu cihazmı almak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralay25

DOWNLOAD AURON HIMEDIA HD 900 1.0.4.20 NATİONAL PACK V10.0 YAZILIM LİNKİ:
    (.DTS, .AC3 ...VS SES UZANTI DESTEĞİ) ( CS + AURON ) (19.08.2013)

DOSYA LİNKİ:http://forum.donanimhaber.com/m_74279823/tm.htm

Yazılım Çıkmıştır Bilginize !!!

Turbobit nedir ya 1 saat indirme süresi veriyor. 50kb ile gönderiyor veriyi. O mediafire hesabına neden yüklemiyorsunuz bu dosyayı ki düzgün bir şekilde çekelim ?

• DOWNLOAD AURON HIMEDIA HD 900 SERİSİ 1.0.4.20 NATİONAL PACK V11.0 YAZILIM LİNKİ:
    (.DTS, .AC3 ...VS SES UZANTI DESTEĞİ) ( CS + AURON ) (26.08.2013)

NOT: YAZILIMIN DAHA SAĞLIKLI ÇALIŞMASI İÇİN ÖNCE BOOTLOADER YAZILIMI YÜKLEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ !!!

NOT 2: V16.0 YAZILIMDA İP TV + FUTUBOX + LİG TV PAKETİ BULUNMAKTADIR !!!

DOWNLOAD AURON 1186 CHİPSET 1.03 ASPECT UNDERWORLD PACK V4.0 YAZILIM LİNKİ:
    (.DTS, .AC3 ...VS SES UZANTI DESTEĞİ) ( BAST CASTLE + CS + AURON ) (26.08.2013)

NOT: YAZILIMIN DAHA SAĞLIKLI ÇALIŞMASI İÇİN ÖNCE BOOTLOADER YAZILIMI YÜKLEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ !!!

NOT 2: V16.0 YAZILIMDA İP TV + FUTUBOX + LİG TV PAKETİ BULUNMAKTADIR !!!

Yazılımları Çıkmıştır Bilginize !!!

• Slm, suan bu yazilimla harici ses dosyasi acilabiliniyor mu. Bu arada emeginiz icin tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperozlu -- 28 Ağustos 2013; 18:19:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç sorun yokken cihazda görüntü gitti ışık yanıyor ancak tv de cihaz görüntülenemiyor uyarısı çıktı resetleme olayı nasıl bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sormak istediğim birşey olacak, film arşivleme ve filmleri TV üzerinden izleme konusunda buradaki arkadaşlara nazaran başlarda sayılırım. Elimde 2 adet Seagate 4 TB lık taşınabilir hardiskim var ve her ikisi de 1080p ve 720p filmlerle dolu. Panasonic ET05 serisinden TV imde maksimum 2 TB usb harddisk desteği olduğu için doğal olarak media player desteği arıyorum.
    Araştırma yaparken karşıma Himedia Q5 Smart TV Box, HIMEDIA HD900A ve HD900B ile ilgili detaylı bilgiler çıktı. Üşenmeden sayfalar dolusu forum yazılarını tek tek okumama karşın aradığım cevabı net olarak bulamadım ya da var olan cevabı göremedim.
    Bu nedenle sormak istiyorum. Himedia Q5 Smart TV Box, HIMEDIA HD900A ve HD900B maksimum kaç terabyte a kadar usb harici hard disk desteği verebiliyorlar? Yani elimdeki 4 TB lık hard disklerden her ikisini de bu bu cihazlardan hangisine ya da hangilerine entegre ettiğimde sorunsuz bir şekilde izleme yönünde verim alabilirim?
    Ya da en azından bir adet 4 TB lık harddiski Himedia Q5 Smart TV Box, HIMEDIA HD900A veya HD900B a taktığımda gönül rahatlığıyla filmlerimi izleyebiliyor muyum, yoksa bu cihazlar da piyasadaki cihazlar gibi maksimum 2-3 TB a kadar mı destek veriyor? Alabileceğim net cevaba göre bu cihazı tercih etmek istiyorum.
    Duyarlı arkadaşlara teşekkür ediyor, desteklerini rica ediyorum

• Merhaba. Himedia da seste ekolayzır eklenmiş bir yazılım yok mu acaba? Yada seste ekstra özellikler ekleyen bir firmware? Ses sitemine bağlıyorum. western dijitalden sonra ses netliği azıcık ta olsa azaldı.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.