Şimdi Ara

HİLL CLİMP RACİNG!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hill climp racing'i 1 seneye yakın bir süre oynadım.Tüm bölümleri,tüm araçları ve araçların performans ayarlarını yapmıştım. Ancak telefonu bir sorun yüzünden garantiye yolladım ancak gelince format atılmış bir şekilde döndü dolayısıyla oyun da silinmiş oldu tekrar yükledim ancak kariyere devam edemedim ve oyun baştan başlamış oldu. Eğer kariyere devam etmeyi biliyor iseniz paylamanızı çok isterim, şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı microsof hesabı ile girdiğiniz değil mi hocam ? Öyle değilse bir bakın , bende sildikten uzun sure sonra girmiştim kaydı bulmuştu , format var mı arada hatırlamıyorum tabi. Windows uygulamaları için yedek sıkıntısı olduğunu duymuştum bazı yerlerde , geri getiremeyebilirsiniz malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Allahın Kulu

Aynı microsof hesabı ile girdiğiniz değil mi hocam ? Öyle değilse bir bakın , bende sildikten uzun sure sonra girmiştim kaydı bulmuştu , format var mı arada hatırlamıyorum tabi. Windows uygulamaları için yedek sıkıntısı olduğunu duymuştum bazı yerlerde , geri getiremeyebilirsiniz malesef

Evet aynı hesapla girmiştim ancak olmadı maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows_58

quote:

Orijinalden alıntı: Allahın Kulu

Aynı microsof hesabı ile girdiğiniz değil mi hocam ? Öyle değilse bir bakın , bende sildikten uzun sure sonra girmiştim kaydı bulmuştu , format var mı arada hatırlamıyorum tabi. Windows uygulamaları için yedek sıkıntısı olduğunu duymuştum bazı yerlerde , geri getiremeyebilirsiniz malesef

Evet aynı hesapla girmiştim ancak olmadı maalesef

Geçmiş olsun belki bir yolu vardır takipteyim öğrenelim bizde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.