Şimdi Ara

Hilesiz Bir Online Oyun İçin El Ele

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Abiler Ablalar Yaşım 18 Ve Neredeyse 8-9 Yıldır Bilgisayar Oyunu Ve Online Oyun Oynuyorum.Bu Sıralar Arkadaşlarımla Oynayabileceğim Hilesiz Bir Oyun Arıyordum Ama Malesef Bulamadım.Wow Ve Lol Hilesiz Biliyorum Ama Bir Müddet Oynandıktan Sonra Acayip Sıkıcı Gelmeye Başlıyor.Bana Önerebileceğiniz HİLESİZ Bir Oyun Varmı Türü Önemli Değil Yeterki HİLESİZ Ve ZEVKLİ Olsun Şimdiden Teşekkür Ederim :)

• Robocraft var kendi aracını minecraft tarzı yapıp savaşıyorsun yeni oyunlardan early access sanırsam.
    Warface fps oyunu, PvE ve PvP mevcut.
    Team Fortress 2 fps oyunu, bunda da PvE ve PvP ayrıca botlarla pratik yapabilirsin, bu oyunda kesinlikle hile yoktur onu söyleyeyim.
    Gotham City: Impostors buda fps oyunudur, PvP mevcut ve Challenge'lar var belirli bi süre içerisinde görevleri yapıyosun exp ve madalya alıyorsun, bu oyunda daha hile görmedim.
    Warframe fps, PvE oyunu buda güzeldir, hile görmedim.
    Smite 3rd Person MOBA game, hile yok (Bakmanı Tavsiye Ederim).

Şuanda aklıma gelen bunlar başka hatırlarsam yada bulursam haberdar ederim
  • Team Fortress 2
    battlefield Heroes
    battlefield Play4Free
    Darkorbit (Tavsiye Ederim 7 yıldır oynuyorum Botlar kapandı hiçbir sorun yok oyunda en başta biraz sıkıcı biraz gelişmeye başla çok sürükleyici bir oyun )
    Cs Online
    world of warcraft (Ücretli ama harika)
    dota2 Efsane :D
    Renaıssance Online
    Arctic combat
    Army Rage
    Blacklight Retribution (Tavsiye)
    Renaissance Heroes
  • quote:

Orijinalden alıntı: avataraang18

Team Fortress 2
    battlefield Heroes
    battlefield Play4Free
    Darkorbit (Tavsiye Ederim 7 yıldır oynuyorum Botlar kapandı hiçbir sorun yok oyunda en başta biraz sıkıcı biraz gelişmeye başla çok sürükleyici bir oyun )
    Cs Online
    world of warcraft (Ücretli ama harika)
    dota2 Efsane :D
    Renaıssance Online
    Arctic combat
    Army Rage
    Blacklight Retribution (Tavsiye)
    Renaissance Heroes

Neredeyse bütün oyunları yazmış Kesinlikle Team fortress 2 oyna oyun harika pay to win değil ve hileye hiç rastlamadım ben. Arctic combat kapanmıştı hatırlamıyorsam. En fazla oynadığım oyunlardandı kapandığına çok üzülmüştüm.

• lol hilesizzzz
  • eskiden ne darkorbit oynardık ya millet hile filan yapıp paralı şeyleri alıyodu sürekli herkes bırakmıştı bu yüzden e 5 6 yıl önceki üyeliklerim kapanmış hep
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.