Şimdi Ara

Hileli Giriş Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konu dışında gezerken bir arkadaşın imzasında görüp dh nin DHKT adında bir takımı olduğunu duyunca bir gireyim napıyorlar ne ediyorlar diye 1.6 v23 yükledim ne olduysa buunnla başladı. artık eskiden düzgün oynadığım 1.5 i de oynayamıyorum connect ..... yazıyorum bağlanacağı zaman "lüthen hileli giriş yapmayınız gibi bir uyarı çıkıyor" hile ne bilmem sinir oluyorum bağlanamıyorum 2 gündür. nette cfg iste arkadaşından gibi yorumlar var başkalarına ama bu cfg nedir nerden istenir alınınca napılır nereye yüklenir sorunumu çözermi birşey anlamış değilim...
    ben namusuyla stres atmak için günde bazen 1 saat bazen 2 günde bir saaat counter 1.5 oynamak isteyen birisiyim
    yardım bekliyorum teşekkürler...

• Bunun nedeni büyük ihtimal ile .dll uyuşmazlığıdır.Serverlar bunu hile olarak algılayıp uyarı vermiş olabilir.

CS 1.6 serverlara girecekseniz v26 patch kurmanız en sağlıklısı olur.

Ayrıca hatanın ekran görüntüsünü eklerseniz daha iyi olur,tam olarak anlarız olayı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRaMbLeN

konu dışında gezerken bir arkadaşın imzasında görüp dh nin DHKT adında bir takımı olduğunu duyunca bir gireyim napıyorlar ne ediyorlar diye 1.6 v23 yükledim ne olduysa buunnla başladı. artık eskiden düzgün oynadığım 1.5 i de oynayamıyorum connect ..... yazıyorum bağlanacağı zaman "lüthen hileli giriş yapmayınız gibi bir uyarı çıkıyor" hile ne bilmem sinir oluyorum bağlanamıyorum 2 gündür. nette cfg iste arkadaşından gibi yorumlar var başkalarına ama bu cfg nedir nerden istenir alınınca napılır nereye yüklenir sorunumu çözermi birşey anlamış değilim...
    ben namusuyla stres atmak için günde bazen 1 saat bazen 2 günde bir saaat counter 1.5 oynamak isteyen birisiyim
    yardım bekliyorum teşekkürler...

1.5 üzerine 1.6 patch'i kurmuşsun sanırım .
    1.5 için patch var mı bilmiyorum ama yoksa baştan yüklemen lazım oyunu .

• yeniden indirip kurdum 1.5 i
    ingilizce oldu artık :S
    türkçeye çeviremem mi Ü
    yanıtlar için sağolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRaMbLeN

yeniden indirip kurdum 1.5 i
    ingilizce oldu artık :S
    türkçeye çeviremem mi Ü
    yanıtlar için sağolun

Türkçe Dil Paketini Yükleme Oyunu Bozuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.