Şimdi Ara

Hile İle İlgili Tecrübeli Kişiler Bakarsa Sevinirim Bilgi..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle iyi günler.Yakında arkadaş ortamımca 5v5 atmaya karar verdik.Ben csrk premium 3 günlük hilesini alıp trollemeyi düşünüyorum.Bakın kesinlikle basit eğlence rekabetçi topluluk sunucusu ölüm maçı falan demiyorum.Özel oyundan bahsediyorum ban yeme şansım var mı?

• var
  • Vaaarrrr şimdi değilsw bile 3 ay sonra bir dalga gelir görürüm seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok yok kardeşim gönül rahatlığı ile kullanabilirsin çok rahat ol kullanırken hiç kasma rahatca gir trolünü yap :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arjenrobbenn -- 7 Eylül 2017; 0:2:29 >
  • csrk dan vac yiyen var güvenmeyin filan diyordular. bir saniye açsan birkaç ay sonra ban yiyebilirsin. kısacası kullanma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı şekilde ben kullandım yemedim hiç korkun olmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemezsin bro,ben arada caktirmadan normal oyunda bile aciyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özel oyunda açarsan yemezsin. VAC taraması basit eğlence ve rekabetçide çalışıyor sadece.
  • Kardeşim hazır almışken rekabetçi de gir ya . Zaten her yer hile dolu napacan ben de geçen aldım her maç 30 vuruyorum hala ban yemedim

• birşey olmaz
  • CS:GO VAC Sistemi sadece yeni kodlanmamış , yani daha önceden fix yememiş hilelerde algılama yaparak otoban atar . CSRK gibi premium hileler ise VAC güncellemesini takiben sürekli yeniden kodlanan bir hile . Bu tip hilelerde VAC bandan çok OVERWATCH banı yeme ihtimaliniz yüksek . Yani sadece arkadaşlarınızı trollemekse amacınız 1-2 maçta sıkıntı çıkmaz . Tabi arkadaşlarınız sizi reportlamazsa :DD

Edit : Bu arada CS:GO hilelerde yapay zeka sistemi kullanmaya başlayacak . Yani şöyle ki , kişi hile sistemi atlatıp oyuna hile ile giriş yapsa dahi , duvardan adama aim takibi , sürekli dönerek hs atma . duvar arkası hs leri çok yapan oyuncular otomatik ban yiyor .
    http://www.vac-ban.com/ bu siteye gir bak günde kaç VAC ban yiyen var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDMOD -- 7 Eylül 2017; 22:51:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: can_celik

özel oyunda açarsan yemezsin. VAC taraması basit eğlence ve rekabetçide çalışıyor sadece.

Hayır

• sv_cheast aç bu kadar kasma

• Yanıtlarınız için teşekkür ederim :) 3 maçlığına açacagım zaten özel oyunda :)
  • Selamlar,

VAC sistemi csrk'yı algılamıyor fakat söyle bir sorun var,
    Bu tarz hile üreten şirketler veya kişiler oyun firması ile kontak kurup bu hileleri satmak ihtimalleri çok yüksek.Her ne pahasına olursa olsun bence normal oyun dahi olsa hileye bulaşma.
    Geçen aylarda gelen VAC dalgasını bir araştırırsanız hilenin sisteme takılmadığını firma tarafından satıldığını ve ciddi para sağladığını anlayabilirsiniz.

Şahsım adına konuşayım, ben hile üreticisi olsam zaten senden para kazanıyorum, baktım belli miktarda param var, bir de şu açıdan vurgun yapmak isterim. Sonuçta işin içinde para var ve türk aklı her daim paraya çalıştığından seni de satacağını unutmamalısın :)

Kısaca her ne olursa olsun 1 sene sonra da banlanma riskin her daim var.
  • Hocam haklısın ben açık konuşayım hileyi satın aldım 3 günlük bu gün özel oyunda 3 maçlıgına açtım 2-0 yendik.Ve şu an bilgisayarımda hileye dair 1 dosya yok ve kesinlikle özel oyundan başka yerde açmadım.Ama tabi sende haklısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: -DM-

Selamlar,

VAC sistemi csrk'yı algılamıyor fakat söyle bir sorun var,
    Bu tarz hile üreten şirketler veya kişiler oyun firması ile kontak kurup bu hileleri satmak ihtimalleri çok yüksek.Her ne pahasına olursa olsun bence normal oyun dahi olsa hileye bulaşma.
    Geçen aylarda gelen VAC dalgasını bir araştırırsanız hilenin sisteme takılmadığını firma tarafından satıldığını ve ciddi para sağladığını anlayabilirsiniz.

Şahsım adına konuşayım, ben hile üreticisi olsam zaten senden para kazanıyorum, baktım belli miktarda param var, bir de şu açıdan vurgun yapmak isterim. Sonuçta işin içinde para var ve türk aklı her daim paraya çalıştığından seni de satacağını unutmamalısın :)

Kısaca her ne olursa olsun 1 sene sonra da banlanma riskin her daim var.

Csrk yi nasil algilamiyor gecen vac dalgas8nda csrk kullanan ne kadar kisi varsa vac yedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• @CeyX_X

Evet dostum, algılamıyor. Algılasaydı eğer hileyi açar açmaz 5nci roundta VAC yersin zaten.
    Hile üreticisi güncelleme yapmadığı ve güncellemesiz halini valveye ilettiği için toplu ban yenildi. CSRK dosyaları şu an güncellenmiş hali ile halen daha aktif olarak sunucularda boy gösteriyor yakında bir toplu ban gelip topluluk sunucularında açanlar bile banlanır.

Bunlar biraz benim fikrim ve araştırmalarım.

Saygılar,
  • Csrk da ban garanti girme o topa gecen ban dalgasında tüm hesapları banlattırdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinner_Heart

Hocam haklısın ben açık konuşayım hileyi satın aldım 3 günlük bu gün özel oyunda 3 maçlıgına açtım 2-0 yendik.Ve şu an bilgisayarımda hileye dair 1 dosya yok ve kesinlikle özel oyundan başka yerde açmadım.Ama tabi sende haklısın

hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.