Şimdi Ara

HİLAL TERMAL & AKKUŞ TERMAL===>DEVRE MÜLK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
9.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı pazarlar

Abim geçen hafta şu afyon gazlıgöldeki termal kaplıcalara gitmişte kapora vererek yatırım amaçlı bir hisse almış....

Bilgisi olan varmı?
    Hisse alan varmı

sağlıcakla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KARDELEN_ -- 29 Mayıs 2011; 13:52:37 >

• bilgisi olan yokmu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KARDELEN_

bilgisi olan yokmu arkadaşlar
    ben bir kere gittim ama almak nasip olmadı.hiç kaçırma alın derim.bir tanıdık vesilesi ile gitmiştim tanıtım amaçlı.gerçekten harika ilk inşaat halindeyken almış abi 11.000 küsür tl ye.. şimdi 22.ooo tl den bahsediyor ve dahada fiyatlar artacak diyor. yatırım ve sağlık turizmi açısından harika bir yatırım.suyuda bol mineralli.dünyanın en fazla minerali olan suyu imiş.tadı ve kokusu biraz kötü olsada. 1 seanslık suya girmek nasip oldu.1 hafta boyunca romatizma ağrısı hisetmedim.ama sonra tekrarladı.yani anlatmak istediğim yatırımı boşver sağlık için çok iyi bir tesis....
  • quote:

Oranın sahibi bizim tanıdık. Sağlam bir yer. Paran batmaz ama bence akıllıca bir yatırım değil. Her yıl aynı yere gideceksin. Tarihi istediğin gibi değiştiremiyorsun. Bir sürü negatif yanı var yani. O parayı verdikten sonra daha iyi ve değişik yerlere gidebilirsin. Hilal adamın kızının ismi Akkuşda soyadı.
  • quote:

ben sana bildiğim kadarıyle anlatıyım evi 12 kişi veya daha fazla kişi satın alabiliyor. örneğin 8 bin liraya tummuz ayını hissesini alıyorsun o ay boyunca kullanım hakkı senin oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psychopatia

ben sana bildiğim kadarıyle anlatıyım evi 12 kişi veya daha fazla kişi satın alabiliyor. örneğin 8 bin liraya tummuz ayını hissesini alıyorsun o ay boyunca kullanım hakkı senin oluyor.

Alıntıları Göster
    muas1984 kardeş yorumların mantıklı geldi.Ayrıca dün abimle görüştüğümde tatil için oraya bağlı kalmıyormuşsun anlaşmalı olan yerler mevcutmuş

Sağlıcakla
  • quote:

muas1984 kardeş yorumların mantıklı geldi.Ayrıca dün abimle görüştüğümde tatil için oraya bağlı kalmıyormuşsun anlaşmalı olan yerler mevcutmuş

Sağlıcakla

Alıntıları Göster
    Evet kardeşlerim bilgisi tecrübesi olan varsa yorum yazarlarsa sevinirim
  • quote:

Evet kardeşlerim bilgisi tecrübesi olan varsa yorum yazarlarsa sevinirim

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Hilal termalden bende bir devremülk aldım. Hem yatırım ve sağlık için uygun görerek aldım. Termal suyun birçok hastalığa iyi geldiğini daha önceden de biliyordum. Afyonda böyle bir termal olduğunu bir arkadaşım tavsiye etti. Türkiyenin termal başkenti Afyon şeçilmiş ve buraya birçok termal tesis yapılmaktadır. Tesislere yakın hava alanı inşaatı vardır ve hava alanı inşaatı bittiğinde termal tesislere avrupadan turistlerin geleceği söylenmektir. İsterseniz kirayada verebilirsiniz. Şuan için kirası 1500 tl dir. Hava alanı açıldıktan sonra kirası 2000 tl olacağı söylenmektir. Hilal termalde, diğer devremülkler gibi, sabit dönem yok. Her yıl kullanım dönemi değişecektir. Önemli noktalardan biride, devrümülkler genelde süreli oluyor örneğin 15 yıl,20 yıl kullanılır gibi. Hilal termalde ise süresiz kullanım hakkı vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: arozkan

Merhaba,

Hilal termalden bende bir devremülk aldım. Hem yatırım ve sağlık için uygun görerek aldım. Termal suyun birçok hastalığa iyi geldiğini daha önceden de biliyordum. Afyonda böyle bir termal olduğunu bir arkadaşım tavsiye etti. Türkiyenin termal başkenti Afyon şeçilmiş ve buraya birçok termal tesis yapılmaktadır. Tesislere yakın hava alanı inşaatı vardır ve hava alanı inşaatı bittiğinde termal tesislere avrupadan turistlerin geleceği söylenmektir. İsterseniz kirayada verebilirsiniz. Şuan için kirası 1500 tl dir. Hava alanı açıldıktan sonra kirası 2000 tl olacağı söylenmektir. Hilal termalde, diğer devremülkler gibi, sabit dönem yok. Her yıl kullanım dönemi değişecektir. Önemli noktalardan biride, devrümülkler genelde süreli oluyor örneğin 15 yıl,20 yıl kullanılır gibi. Hilal termalde ise süresiz kullanım hakkı vardır.

Alıntıları Göster
    şirketin şuanki peşin satış fiyatı 22.000 tl dir. İnşaat halindeyken ucuza satın alıp şuan bu yazdığım fiyattan daha düşük fiyatta satan arkadaşlar vardır. Fiyat konusunda araştırıp öyle almanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: arozkan

Merhaba,

Alıntıları Göster
    ben iki tane aldım.. süper yatırım. ömür boyu miras kalıyor. dursun bikenarda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamurat_670 -- 11 Haziran 2011; 14:23:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

ben iki tane aldım.. süper yatırım. ömür boyu miras kalıyor. dursun bikenarda...

Alıntıları Göster
     HİLAL TERMAL & AKKUŞ TERMAL===>DEVRE MÜLK

1 adet aldım.satış fiyatı akkuş termalde 12,750 TL

Yerinde de gördüm mantıklı geldi.
    senenin 10 günü size ait.kullanmıyosanız sizin yerinize kiraya veriyolar.yok onuda istemiyosanız YAYLA, KIŞ, DENİZ Turiizmini seçme hakkını veriyolar.anlaşmalı oteller var.

• Arkadaşlar valla ben bir tane 2+1 aldım. İşin içine girince ne olduğu anlaşılıyor. Bir kere Yatırım olur diye alanlar sakın bu işe girmesinler derim. Ama benim sağlığım herşeyden önce gelir param da çok diyorsanız alın. Bunu neye dayanarak söylüyorum onu da yazayım. İnternete bakın bu tip devremülkleri satmak veya kiralamak isteyenlerle dolu olduğunu görürsünüz. Bunlardan bir tanesi de benim yaklaşık 1 yıldır satılık ne arayan oldu ne de soran. Hatta ben onların peşin satmak istedikleri paradan 1.000 Tl altını istedim, polis asker gibi veya herhangi bir teminat verebilecek olanlara vade de olur dedik ki vadeli fiyatı tahmin edersiniz ki daha da pahalıydı hatta ve hatta milletin 3 kuruşluk arabalarına 5 kuruş istediği araba ilanlarına bile takas için mesaj attım yine kimse ilgilenmedi. Yani anlıycanız paramı kurtarsam başka bişey istemem yatırım olma hususu aynen böyle sağlık tarafını bilemem dediğim gibi "param çok sağlığım da çok önemli" diyorsanız onu bilmem Almak isteyen olursa işte burdan yazıyorum onlar PEŞİN kaç paraya satıyorlarsa ben onun 1.000 TL altına satıcam araba motor gibi işime yarayacak mallarla da takas olur. Düşünen olursa 0530 418 84 03 numaralı telefondan irtibata geçebilir çekinmeden arayabilirsiniz.

• Arkadaşlar Taş yerinde ağırdır diye bir söz vardır.Afyondaki su da yerinde çok değerlidir.Arkadaşların yorumlarını okudum.Bende birkaç şey söylemek istiyorum.Yaklaşık 20 ay boyunca kayseriden misafir götürdüm.kimisi aldı değerlendirdi.kimisi almadan döndü.Hâla kendi değerini bulmuş değil.çünkü yeni gelişen bir sektör.termal sağlık turizmi.su çok mineralli.avrupadan altın kupa ödülü almış.belli bir yaşın üzerinde olan kişiler her yıl 10 gün bu su dan doktor kontrolünde faydalanabilirler.insana sağlık her zaman lazım.ama belli bir yaşın üzerindeki kişilerin 6 ayda 1 yılda buraya uğramasında fayda var.türkiyenin 4.büyük havaalanı buraya yakın bir yere yapılıyor.hızlı tren afyondan da geçecek.Tüm türkiyenmin kesiştiği nokta.bugün değerini bulmamış ama 10 yıl içinde inanılmaz büyüyeceğini tahmin ediyorum.görünen köy kılavuz istemez.birde bu suyu görmeyip bu suya girmediyseniz ne söylense boştur.20 dk kalıp yıllardır geçmeyen hastalıklarım geçti diyen insanlar biliyorum.11 yıllık eli felçli kişi bu su da yarım saat kaldı.parmaklarım ilk defa kıpırdamaya başladı dedi.yüzlerce binlerce örnek var.bu günkü değeri ile ilgili görüşlere katılıyorum.hwer şeyin bir zamanı var.bu suyun bir benzeri fransada nis kentinde vichi kaplıcaları olduğunu söylüyorlar.internetten araştırdım.1 kişi 1 gece 350 euro diyor.suyumuzun kıymetini bilelim.Mesela;eskişehirden bir aile gelmiş.Film çektirmiş.çocuklarında böbrek taşı varmış.Gazlıgölün suyundan sadece 1 bardak pet ile suyundan vermişler.ertesi gün çocuğun filmi yine çekilmiş.taş 4 e parçalanmış.Yani suyu anlatmakla bitiremeyiz.
    Malum benimde elimde; gittiğim dönemlerde aldığım 3-4 hisse var.Hilaltermalden--Akkuştermalden.sağlığı,tatili ve yatırımı ön planda tutan kişilere tavsiye ederim.Bugünlerde Kayseride yeni bir ev aldım.Bu yüzden uygun fiyata 1 tanesini verebilirim.Oradan 3 yılın içerisinde yaklaşık 500.000 kişi yer aldı.Son söz ORANIN DEĞERİNİ SADECE BİLEN BİLİR.

• biz ilk bu ortaya ciktiginda aldik baya bi ucuzdu simdi nasil bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: whipofgod0

biz ilk bu ortaya ciktiginda aldik baya bi ucuzdu simdi nasil bilmiyorum
    biz gittik.1hafta kadar deneme amaçlı misafir ettiler.suyu güzel ama daire almadan çıktık.
  • Su an kirasi ,yaz aylarinda 7900
    (yer yok diyolar) diger aylar 6900. 1haftalik satin alma bedeli. Bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_EKReM -- 27 Mayıs 2012; 12:28:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Su an kirasi ,yaz aylarinda 7900

haftalık mı bu fiyatlar :)
  • quote:

quote:

Evet 7 gunluk satinslma bedeli...... Omurboyu ve bu firma degildi sanirim, bugun shaber kanalinda gordum reklamini....
  • quote:

quote:

quote:

Evet 7 gunluk satinslma bedeli...... Omurboyu ve bu firma degildi sanirim, bugun shaber kanalinda gordum reklamini....

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-devremulk-ege-bolgesi-afyon-gazligol-hilal-termal-1.etap-2-hisse-83-m2-tapulu-157150434/detay/

Afyon Gazlı Göl Hilal Termal de ilk etapta iki adet hissem var satılıktır.

• arkadaşlar kesinlikle akkuş ve hilal termal dolandırıcılarına kanmayın. ben akkuş termalden devremülk aldım 2012 aralık ta teslim edeceklerdi 2014 deyiz daha teslim etmediler kendilerine 22 mail attım hiçbirine cevap vermediler noterden ihtar yolladım yine dönüş yapmadılar. birkere paranızı aldılarmı sizinle hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. arkadaşım da hilal termalden aldı oda tüm borcunu yatırmasına rağmen borcunu ödemedi diyerek mahkemeye verdiler. elinde tüm dekontları olmasına rağmende davayı geri almadılar. arkadaşımda şimdi avukata verdi tüm dekontları geri dava açacak...

arkadaşlar sakın kanmayın bu dolandırıcılara...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.