Şimdi Ara

Hikvision C100 240GB ssd 168 tl (Bitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.149
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.n11.com/urun/hikvision-hs-ssd-c100240g-240-gb-sata-3-ssd-829627?magaza=gameekstra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 10 Ocak 2020; 17:43:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 8 ay önce aynı modeli kuponla 200 TL'ye almıştım. Memnunum, herhangi bir sorun yaşamadım. O zamanlar fiyatı en ucuz 223 TL'ydi. Şuan SSD fiyatlarında bayağı düşüş olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı markanın taşınabilir SSD'sini kullanıyorum avuç içi kadar bir ürün memnunum
  • iadede sıkıntı yaratan GameEkstra satıcısı, dikkatli olun derim. kutusu açılınca ikinci el statüsüne düşüyormuş ürün o yüzden iade almıyorlarmış zamanında az başımı ağrıtmadılar. yorumlara bakılırsa yine aynı tıynetteler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 12 Temmuz 2019; 18:20:39 >
  • F/p ssd dir iki tane var memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dvrları çok iyidir bu markanın. Ssdsini hiç duymamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: marxx

iadede sıkıntı yaratan GameEkstra satıcısı, dikkatli olun derim. kutusu açılınca ikinci el statüsüne düşüyormuş ürün o yüzden iade almıyorlarmış zamanında az başımı ağrıtmadılar. yorumlara bakılırsa yine aynı tıynetteler.
    işin komik yanı ürün bozuk olsa bile iade almıyorlar kutusu açıldığı için, kutusu açılmadan bozuk olduğunu nasıl anlayacağız?

hiç ellemeden iade etseniz bile kargo ücretlerine karışmıyorlar, tamamen hukuk dışı bir firma.
  • 3D nand yazmıyor gelen üründe görselle ürün farklı ne yapayım?

• sadbul S kullanıcısına yanıt
    Urun konusunda fikrim yok hocam fakat iadede sorun cikarttiklarini yazmistik keske dikkate alsaydiniz. Umarim kutuyu acmamissinizdir umarim iade alirlar ama cok sikinti bir firma cayma hakkini kesinlikle gormezden geliyorlar bozuk/kusurlu urunde bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 15 Temmuz 2019; 0:20:11 >
  • Lg X120 mini bilgisayarım var. Xp işletim sistemli. Bu hddyi taksam ( sanırım takılıyor) hızında artış olur mu? Yeni bilgisayar almak istemiyorum mevcut olanı işimi görüyor. Ram 2 gb.

• hız konusunda olumsuz yorumlar var ,ayrıca iade konusunda sıkıntı çıkarttıklarını söyleyen çok kişi var
  • Gameekstra Bahçelievler’de mağazasına da gitmiştim ve çok vurdum duymaz çalışanları, iletişim becerileri de düşük hiç bulaşmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

3D nand yazmıyor gelen üründe görselle ürün farklı ne yapayım?
    Kutu farklı sanırım revizyon farkı var ama yazmıyorsa sıkıntı etmeyin 3D TLC nand var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.