Şimdi Ara

Hikvision Araç Kameraları 150 TL-190 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
11
Favori
16.975
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Fuji

Benim aracin pilli kamerasi antalya sicaginda 1 senede bozuldu.2015 modelinde pil yokmus.Benim gibi surekli park modunda surekli calistiran birine cok uygun kamera.river teknolojide fiyati cok uygun gorunuyor.Oradan direkt alan oldu mu yoksa alisveris sitelerinden mi almaliyim..?

ben oradan adeti 150 liradan 2015 modelinden 2 adet aldım

önce bir adet teslim edildi

bildirimde bulununca hiç geciktirmeden ikinciyi de teslim ettiler

birini 2021 tiguan life için almıştım sorunsuz çalışıye

ancak 2014 golf 1.2 tsi dsg comfortline sürüş konfor paket + ışık paket aracın eski pilli kamerası mefta olmuş

diğerini de ona takacam

nasılsa 2017 focus dizel otomatikte xiaomi 70s sorunsuz çalışıye

• Gece sipariş verdik bakalım. Viofo a129 duo almak istiyordum ama o da biraz tuzluydu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

Kayıt aralıkları ayarlanıyor mu kamerada? Yani 1'er dakikalık ya da 3'er dakikalık kayıt yapsın gibi.

evet 1 2 3 dakika var. 1 2 dakika daha mantıklı wi fi üzerinden 3 dakka 250 300 mb oluyor ve 10 dakka buluyor telefona indirmesi

ama ben memnnum kamerada. ço kstabil çalışıyor ne yalan söyliim bu fiyata çok çok iyi

• 2016 olan model ne zaman stoklara girer acaba? Eğer girmeyecekse 2015 alalım en azından. Bilgisi olan var mı?

Düzeltme: 2016 gelmeyecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seran -- 16 Nisan 2021; 12:49:23 >
  • Arkadaşlar bu konu ilk açıldığında ben 2016 model olanından almıştım.

Tam bir fiyat/performans ürünü, pahalı kameralara gereksiz paralar vermeye gerek yok.

Gps olsa tadından yenmezdi ama bu fiyata da o özellik zor tabi.

Cama çevirmeli vantus ile tutunuyor ayrıca kamera da tutucuya güçlü bir mıknatıs ile yapışıyor, yani istediğinizde kolayca elinize alabilirsiniz.

Bazı sesli yol uyarıları var, dur kalk trafikte öndeki aracın hareket ettiğini, ışığın kırmızıdan yeşile döndüğünü falan söylüyor.

Ayrıca wifi ile istediğiniz videoya hızlıca ulaşıp telefonunuza indiriyorsunuz.

G sensörünün hassasiyetini düşük yapın, çünkü her güçlü sarsıntıda videoyu saklıyor ve size kayıt için yer kalmayabiliyor.

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Cevabiniz icin tesekkur ederim Bende oradan alayim o zaman fiyati cok uygun diger yerlere gore...
  • River teknolojiden sipariş verdim 50 dk içinde kargoladılar. Helal olsun bravo. Buradaki arkadaşların yorumuna göre aldım. Umarım memnun kalırım.

• Ne zamandır gece çekiminde en azından plakayı rahat okutabilecek bir kamera arıyordum, youtube dan seyrettiğim kadarı ile bu konuda fiyatına göre çok başarılı, bende kaptım  

• Merhaba bir sorum olacak. Kamera Sandisk karta sorunsuz kayıt yapıyor ancak Hilevel (Class 10) kart taktığımda Fat32 olmasına rağmen “hafıza kartı anormal, format atın” gibi bir uyarı veriyor, kamera uygulamasından karta format attığımda ise görüntü bozuk şekilde kayıt yapıyor. Problem ne olabilir, teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu üst model olan ürün ne zaman girer tekrar stoklara girsin de alayım hemen acil ihtiyaç doğdu

• oguzozan O kullanıcısına yanıt

Sorun kartta olabilir, hilevel amabileceğiniz en dandik mallardandır, tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir kamerayı egeaya takmış olan var mı? Fitilin oraya torpido geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cali4nication C kullanıcısına yanıt
    Hocam boşuna beklemeyin. Ben firmaya maille sordum. Stoklara tekrar girmesini şu an için öngörmüyoruz dediler.

• zfb Z kullanıcısına yanıt
    Tüh. Başka yerlerde de inanılmaz fiyat farkı var :/

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • o video ney hocam? 11 saniyelik beyaz bir görüntü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.