Şimdi Ara

Hikvision Araç Kameraları 150 TL-190 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
11
Favori
16.976
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Niyetim o yönde, tesisattan aldığım elektriği 5volt a düşürüp, onunla powerbank ı sarj edip, oradan da kameraya elektrik vereyim diyorum, bakalım. Üşünmezsem 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baristatales B kullanıcısına yanıt

Dolar düşükken 250 tl ye aldığım kamera kapasitörlü, hemen kapanmıyor ama uzun süre çalışmazsa araba, tarih sıfırlanıyor.

İnşallah lazım olmaz, ama her arabaya elzem.

• 4Vagrant kullanıcısına yanıt

Her şey dahil 50 liraya var diyen siz değil miydiniz? Enteresan 🤔

• RoadRunner34 kullanıcısına yanıt

var arayıp bulun demiş olabilirim, bir şeye var deyince onu vermek-göstermek-paylaşmak zorunda mıyım ?

• fiyat yükselmiş...

• Trendyol'dan ödeme esnasında sms gelmediği için alamadım daha sonra baktığımda zam gelmiş. Artık bir sonraki ay 70Mai alırım.

• Çekle felan iyi oldu uygun oldu ihtiyac da vardı. Uyguna hallettik, haber edene teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmucit M kullanıcısına yanıt

Kendisi şarj olurken, çıkışında 5v verip şarj edebilen bir powerbanka ihtiyacınız var, birçok poerbankta bu özellik yok, alırken dikkat etmelisiniz.

• funnel kullanıcısına yanıt

Bi bakayım, ben de hepsinde bu özellik var zannediyordum. Kamera geldi bu ara, qr kodunu taratınca çince birşeyler yazan bir uygulama indirildi. Korkup kaldırdım, bakalım markette ne var?

Neden direk sigorta paneline bağlamıyosunuz anlamadım..

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Direkt kapanıyor, bozulur diye düşündüm, bozulmazsa dediğiniz gibi gerek yok. Bi de park modu için durmadan elektrik lazım, ama akünün de bitmesini istemem. Bakalım deneye deneye bakacaz bir şeyler.

Park modu için kesme voltajlı adaptörler satılıyor,. 11.5-12v altına düştü mü otomatik kesiyor elektriği..zaten marka kameralar da bu sistem default artık,ancak ucuz yollu kameralarda da ae den adaptörü alıp bağlayabilirsiniz..ya da elektrikçiye bağlatılabilir..lakin benim en çok kızdığım bu kamera kayıtlarını emniyet hala dikkate almıyor yapılan şikayetler,siz polis değilsiniz diyerek hiçbir işlem yapılmıyor..ama konu mahkemeye yansırsa durum değişiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 29 Mart 2021; 11:23:11 >
  • mrb arkadaşlar, ben ürünü aldım, hiç kullanmadım ve iade edecegim. ilgilenen olursa aldığım fiyattan iade etmek yerine bir arkadaşım yararlansın diye yazıyorum. 149 tl ye almıstım. İlgilenen olursa ankara da gelip elden de alabilir. 2 saat içinde ilgilenen olmazsa iade edeceğim.

• Sabahları trafikte beklerken bazı uyanıklar ters istikametten gidip önümüze geçiyor. Karşı taraftan gelenleri de tehlikeye düşürüyor. sonuçta kafa kafaya geliyorlar. bu kameradan takıp bunların kayıtlarını polise versek ceza yerler mi bu uyanıklar? her sabah aynı kişiler mi bilmiyorum ama mutlaka karşılaşıyorum. gıcık oluyorum böyle saygısız tiplere.

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Ben de çok kızdıklarımı sosyal medyaya atıyorum. Ama Allah göstermesin yaralamalı, ölümlü kazalarda çok lazım olabilir. Bir kere iş görür, o da sizi kurtarır.

Kameraya 8 GB sd kartı beğendiremedim, yarın 16 GB lığını deneyeceğim.

• ben de evdeki 8gblığı taktım. görüntü kesik kesik ilerliyordu. 32lik alıp takacam artık

• anvil kullanıcısına yanıt

Videoda bir dalgalanma vardı, 25 kareye düşürünce gitti.

Cihaz güzel parasına göre, yalnız kapanma nedir bilmiyor. En fazla park moduna geçiyor. Powerbankla filan buna pil dayanmaz, aracı az kullanıyorsanız aküyü bile yersiniz :)

Ama güzel mi güzel, parasına göre.

Evde de biraz çektiği akıma filan bakarım, ama park modu özelliği benim için iyi olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmucit -- 30 Mart 2021; 13:46:7 >

Kuyuya bir taş atmışsınız siz. Her şey dahil 50 TL şeklinde iddialı bir fiyat belirttiğiniz için kaynağı sormaları oldukça normal. Aksine, belirttiğiniz fiyata ürün linki vermezseniz, pek inandırıcı gelmez söylediğiniz.

• kırmızımercimek kullanıcısına yanıt

aaa insanlar bana inanmıyor mu nasıl üzüldüm ağlayacağım şimdi... ben paylaşım falan yapmıyorum çok bile yazıyorum isteyen bulur beni alıntılamayın artık şu konuda boşuna up oluyor gereksiz uzuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 31 Mart 2021; 20:31:0 >

Halbuki imada da bulunmamıştım, açık açık yazmıştım, anlamamışsınız.

...isteyen bulur diyerek göğe yükseldiniz, tebrikler.

Konuda boşuna "up" olmasını düşünecek kadar hassas olsaydınız, bu kadar cevap yazacağınıza ürün linki koyar, dediğinizi gerçekleştirirdiniz.

Neyse, maksadınız üzüm yemek olmadığı için başka yazmıyorum size.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.