Şimdi Ara

Hikayeye buradan devam ( part 5 gelecek )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir gün berberdeydim.Abi tıraşımı yaparken,ben de konu dışında takılıyordum.Bir şeye acayip derecede güldüm ve sandalyeden düştüm.Haliyle kafamda dolaşan makas,gereksiz oynaşmam sebebiyle kafama girdi.İlk başta dert etmedim fakat abinin arkadaşa da böyle olmuş ve ertesi gün helvasını yemişler.Bu beni çok telaşlandırdı.Hemen eve koştum ama fazla koşmuşum,evin yolunu şaşırdım.Sonra yanımdan geçen trene ağır çekimde atladım ve kızlar bana hayran kaldı.Onlar da atladı ve uçsuz bucaksız bir yola girmiş bulundum.

- part 2 -

Trenin nereye gittiğini sormak için makinist abinin olduğu yere gittim fakat makinist bayan çıktı.Onunla çılgınlar gibi seviştikten sonra trenden atladım ve kendimi zombilerin arasında buldum.Yerden aldığım revolver ile hepsinin kafasını dağıttıktan sonra telefonum çaldı.Arayan berber abi idi.Hemen berber dükkanına gelmemi,kezban timinin dükkanı bastığını söyledi.Hemen rocketman yazıp dükkana ışınlandım.Justin ve 1D tişörtlü kezbanlar berber abiyi bağlamışlardı.Hemen egosavar ile 3 saniyeliğine etkisiz hale getirdim ve berber abiyi kurtardım.Ardından bir avuç ağdayı üzerlerine attıktan sonra hepsi eriyip gitti.Berber abi bana teşekkür ettikten sonra dükkanda çıraklık teklif etti ama kabul etmedim.Ona bir öpücük verip,yandan geçen trene atlayıp uçsuz bucaksız bir yola girmiş bulundum.

- part 3 -

Tren üzerinde yazdığına göre Washington'a gidiyordu.Birkaç saat sonra beyaz sarayın önüne park ettik.Hemen inip korumaları yerden aldığım tüf tüf ile etkisiz hale getirdim.Ardından başkanı da berber abiden aldığım ustura ile doğradıktan sonra camdan atlayıp bir internet cafeye girdim.DH'ye girip birkaç yorum yaptıktan sonra parayı ödemeden çıkıyordum ki cafenin sahibi karşıma çıktı.Göbekli ve upuzun sakalıya bir bölüm sonu canavarından farksızdı.Hemen hesoyam yazıp parayı fulledikten sonra paraları yüzüne çarpa çarpa öldürdüm onu.Sonra dükkana bomba atıp ağır çekimde camdan atladım.Kızlar bu atlayışa hayran kaldı.Hemen yandan geçen zaman makinesine atladım ama kızları almadan uçsuz bucaksız bir yola girmiş bulundum.

- part 4 -

Zaman makinesine girdiğimde tuşların üzerinde tarihler silik silikti ve anladım ki buraya ilk gelen ben değildim.Rastgele bir tarihe bastıktan sonra,şiddetli bir sarsıntı geçirdim.Gözlerimi açtığımda karşıma Obama çıktı.Onu doğramıştım fakat illuminati bantlamış olmalı.Bana küfürler savurdu ve ülkemizi ele geçirdiklerini söyledi.Ben de sinirlendim ve yerden aldığım uçan tekme ile kafasına vurdum.fakat kafasıyla,gövdesi birbirine bantlanmış 4'lü ekonomik bisküvi paketleri gibi ortada kaldı.Hemen camdan atladım ve zaman makinesine girdim.Rastgele bir tarihe daha bastım.Gözlerimi açtığımda,kendimi İstanbul'un Fethi'nde buldum.Bizans askeriydim.Osmanlı'ya karşı savaşmak büyük zevk olacaktı.Hemen yerden aldığım makinalı tüfek ile herkese makina fırlatmaya başladım.Bütün yeniçeriler öldü.Sadece Fatih Sultan Mehmet kaldı fakat teke tek kapışmak istemediğimden kaleden atlayıp zaman makinesine girdim.En altta farketmediğim tek başına duran bir düğme vardı.Üzerinde cennet yazıyordu.Bastım ve gözlerimi açtığımda karşıda kocaman sazan.avi ve alnımda sazan yazıyordu.Çok sinirlendim ve zaman makinesini karşı duvara fırlattım.Zaman makinesi parçalanınca her şey oluşan kara deliğe çekilirken ben şansıma yandan geçen trene atlayıp son anda kurtuldum ve uçsuz bucaksız bir yola girmiş bulundum.

- part 5 -

geliyor...

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyidir iyi hem uplamis oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kötü la bu ne böyle
  • Hikaye bilincin yarattığı bir edebi türdür, rüya bilinçaltının yarattığı bir illüzyondur. Bu şeylerin rüya olduğuna eminim, şayet ne bir sembol var ne bir olay örgüsü ne bir karakter yapılandırması.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.