Şimdi Ara

Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
4
Favori
1.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Onların ikisini de kaç kere bitirdim hatırlamıyorum ya Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. 

• Profes124 kullanıcısına yanıt

GTA serilerini bitirdim hocam hatta geçtiğimiz haftalarda GTA4'ü tekrar bitirmiştim Steam üzerinden. GTA yordu biraz. Başka oyun serileri varsa alabilirim Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. 

• assassin's creed serisi ( özellikle1-4 arası)

Call of duty serisi (Black ops senaryosu çok iyi)

• CRYSIS.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A Plague Tale: Innocence

Metro serisi

hellblade senua's sacrifice

• TenatzOyunda kullanıcısına yanıt
    Korku oyunu seviyorsanız Penumbra serisi, yine aynı yapımcıdan Amnesia serisi, Slender The Arrival öneririm.

Gta Liberty City Stories ve Vice City Stories yabana atılacak şeyler değil. Dinlenin yine oynarsınız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

A Plague Tale: Innocence 'ı geçen haftalarda bitirdim hocam ve bunu neden bu kadar geç oynadım dedim kendi kendime çok güzel drama ve gerilim hikayesiydi benim için Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. Hikayesi güzel oyunlar arıyorum..  Metro serisi'ni de bitirdim ama hellblade'i oynadım. Aslında onu da listeme alabilirim ama kısa diyorlardı doğru mu acaba ?

• Profes124 kullanıcısına yanıt

Hocam korku oyunları ile hiç aram yok geceleri yatamıyorum kaç yaşına gelmeme rağmen Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. 

• lanetcivciv L kullanıcısına yanıt

Tekrardan oynamak için biraz zaman geçmesi lazım sanırım hala hatırlıyorum oyunu ya ama ne oyun serisiydi değil mi hocam ? tadından yenmez cinsten adeta, resmen..

• Hikayesi güzel oyunlar arıyorum..

Tekrardan indirmeye alıyorum hocam şuan teşekkür ederim :)

• 2KS kullanıcısına yanıt

CoD ve AC serisinde çoğu oyunu oynadım bitirdim hocam hatta şuan Valhalla oyununu oynuyorum ve hiç birisi 1-4 serisi gibi bir tat vermiyor sonuna kadar katılıyorum bu arada 1-4 arası oyunlar en iyileriydi

• max payne 1-2 half life serisi ancak half life ın loreunu öğrenmen lazım ve loreu çok iyi bence.

• Çocukluğum döneminde oynadığım ve baya sevdiğim bir seri aslında Half-Life serisi onu oynamayalı uzun zaman oldu aslında bir tekrar indireyim hemen teşekkür ederim, aklıma getirdin Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. 

6-7 saat sürüyor bende biraz oyun önereyim

Greedfall (RPG Güzel hikayeli bir oyun baya sarıyor)

Twau ( Oynamışsındır ama yine de önereyim)

Life is Strange Before the Storm (✓ Net öneririm)

State of Mind (Film gibi oynayacaksan yorumlarını oku)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 1 Mayıs 2021; 0:0:4 >
  • Yakuza 0 - Steam %75 indirim: 15 tl

Tür ilgini çekiyorsa, güzel hikayesi olan bir oyundur.

• BlokShot kullanıcısına yanıt

Hocam öneriler için teşekkür ederim son önerileri alıyorum artık diyebilirim çünkü yaz indirimleri için belli bir bütçeye sahibim Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. Hikayesi güzel oyunlar arıyorum..  Sorum ise şu Life is Strange hiç oynamadım hatta hiç bakmadım bile diyebilirim. Çok çok öneriyorsanız alayım listeme

• Reaktans kullanıcısına yanıt

Hiç ilgimi çekmiyor hocam ya ben en son jet li rise to honor'dan sonra bu tarz oyunları saldım açıkçası ama teşekkür ederim

Ben çok severim 1. sıradan alın bana kalırsa BtS ile başlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 1 Mayıs 2021; 11:10:17 >
  • BlokShot kullanıcısına yanıt

Bir bakacağım hocam belki ön yargım kırılır bilemiyorum teşekkür ederim öneri için Hikayesi güzel oyunlar arıyorum.. 

• Call of Juarez: bound and blood

Comdemned

Two worlds 2 :Prites of flying Fortress

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.