Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

High Power Absolute 650W 80 Plus Bronze

4
Cevap
1
Favori
323
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      228 Mesaj
      Referanslar: 26

Katılım Zamanı
      01 Ekim 2008

Durum
      Forumda değil

12 Ağustos 2015 11:07:22 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      5 sene önce Vatan Bilgisayar'dan almıştım.Haliyle garanti bitik. Hala ilk günkü gibi çalışıyor. Modülerdir.Hiç bir sıkıntısı yok,tamir görmedi.Tık demedi. Şuan da FX-990 çip setli anakart üzerinde fx-8350 işlemci. 8 gb ram, 1 adet fan kontrol ekranı 1 adet SSD ve 1 adet HDD' ile 4 gb R9 -290X ekran kartı 6 adet fan adet 4 adet kırmızı şerit led ve Cooler master 240 m nepton sıvı soğutma sistemini çalıştırmaktadır. Satma sebebim crossfire için .Eğer daha eski kartlarınız varsa onlar ile crossfire ya da sli yapabilirsiniz ancak güncel kartlarda yeterli değil. Bu yüzden satıyorum.Tüm kutu içeriği kablo ve çantası mevcut. Kargo alıcıya aittir. Ciddi alıcılara her zaman ufak bir ikramım olur fiyatta. Şuan çalıştığı için sistemde söküp foto çekemedim. Kasası üzerinde muhtelif çizikler vardır ancak kullanım veya performansa etkisi yoktur elbet. Zaman zaman temizlik için söküp taktığımdan oluşan çiziklerdir. Sanal pazar kullanmıyorum.

İstediğim Fiyat 120 TL.

Resimler,

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
      |

ürün sattıklarım: muratdm,bado6100,vengador,selcuk666,mathemus,vlad35,adam06,sagent,gokselgok,darkghost,BirCuvalincir,netfaruk,ahmsen,Heisenberg01,Chris Brown,Sheffield:karambiti,Wednesday,Pc.programcı,fthcgdm,KRBasarmak,gunmuharrem
      ürün aldıklarım:MURAT(Corsair H50cpu soğutucu),TIRAZLI(HAF 932 Full Tower kasa),blue35(5870),coolit(themaltake spedo advance),yasinonline(gigabyte 890fx ud5,amd 1090t phenom2 x6, g skill ripjaws x ddr 3 ram),Chris Brown,murat123

Amacım asla kar değildir. Kendi çapımda upgrade yapıyorum.

• Teğmen
      106 Mesaj
      Referanslar: 13

Katılım Zamanı
      31 Ocak 2010

Durum
      Forumda değil

09 Ağustos 2015 19:51:46
      2009 yılında kendime 750w ve arkadaşıma resimdeki 650w'lık modeli almıştık. 6 yıldır tık demediler, psuda high power kalitesi tartışılmaz ömürlük cihazlar bunlar. alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun, iyi satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Satış Yaptıklarım: Prozacc, SHADQW, Lemonyy
    • Teğmen
      228 Mesaj

Katılım Zamanı
      01 Ekim 2008

Durum
      Forumda değil

10 Ağustos 2015 14:27:03 Konu Sahibi

Gerçekten sağlam bir psu. Güncel kartlar ile crossfire yapmayacak olsam satmazdım gerçekten. 5 yıldır kullanıyorum.Güzel yorum için teşekkürler.
      |
      |
      Bahsedilenler: MeMETH_

ürün sattıklarım: muratdm,bado6100,vengador,selcuk666,mathemus,vlad35,adam06,sagent,gokselgok,darkghost,BirCuvalincir,netfaruk,ahmsen,Heisenberg01,Chris Brown,Sheffield:karambiti,Wednesday,Pc.programcı,fthcgdm,KRBasarmak,gunmuharrem
      ürün aldıklarım:MURAT(Corsair H50cpu soğutucu),TIRAZLI(HAF 932 Full Tower kasa),blue35(5870),coolit(themaltake spedo advance),yasinonline(gigabyte 890fx ud5,amd 1090t phenom2 x6, g skill ripjaws x ddr 3 ram),Chris Brown,murat123

• Teğmen
      228 Mesaj

Katılım Zamanı
      01 Ekim 2008

Durum
      Forumda değil

11 Ağustos 2015 09:33:51 Konu Sahibi

KRBasarmak isimli arkadaşa satılmıştır.Hayırlsı olsun
      |
      |
      Bahsedilenler: KRBasarmak

• Teğmen
      240 Mesaj
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      07 Ağustos 2015

Durum
      Forumda değil

1 Not
      11 Ağustos 2015 16:10:45
      Alışverişim sorunsuz ve hızlı oldu güvenilir !
      |
      |

Reklamlar
nice türkiye
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.