Şimdi Ara

Hideo Kojima, Death Stranding: Director's Cut'ı Duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (3 mesaj) mementopolis (1 mesaj) lextor (1 mesaj) encuni (1 mesaj) Settlers (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (1 mesaj) (1 mesaj) Mini (1 mesaj) (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Hideo Kojima, Death Stranding: Director's Cut'ı Duyurdu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1545 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Türkçe Oyun Merkezi

Konu Sahibine Özel

Bugünki Summer Games Fest'i sırasında Metal Gear Solid ve Death Stranding yaratıcısı Hideo Kojima, PlayStation 5 için Death Stranding Director's Cut'a kısa bir bakış atan fragmanı oyunculara sundu.

Fragmanda The Walking Dead oyuncusu Norman Reedus tarafından oynanan kahramanı Sam Porter Bridges'i ve devriye gezen birkaç silahlı muhafızı yeraltı sığınağına girerken gösteriyor. İleriye giden yolun zor olabileceğini hisseden Bridges, yanındaki rafta duran bir karton kutuyu fark ediyor ve ardından içeri giriyor. Bu açıkçası, ana karakter Snake'in düşmanları gizlice geçmek için bir karton kutu kullanarak kendini gizlediği Metal Gear Solid'e bir gönderme niteliğindedir. 

Önümüzdeki haftalarda oyun hakkında daha fazla bilgi verilecek. 

İşte fragman videosu

|
    |

• Neyce yazıyorsun arkadaş sen anlamıyorum ki ben?! "...kısa bir bakış sundu." ne demektir?

Direk Google Translate kullanıp haber yapıyorsun! Haber kaynağındaki yazıyı direk çevirin, demek istediğimi anlarsınız.
  • Binbaşı
    1259 Mesaj
    Neyce yazıyorsun arkadaş sen anlamıyorum ki ben?! "...kısa bir bakış sundu." ne demektir?

Direk Google Translate kullanıp haber yapıyorsun! Haber kaynağındaki yazıyı direk çevirin, demek istediğimi anlarsınız.
    |
    |
  • Çavuş
    85 Mesaj
    istediğiniz kadar bir yerlerinizi yırtın. kimse bu oyunu ikinci defaya oynamayacak :D
  • Yarbay
    3824 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: oxenn

istediğiniz kadar bir yerlerinizi yırtın. kimse bu oyunu ikinci defaya oynamayacak :D

bence böyle genel konuşma ben pc de oynadım ps5 de de oynayacam .d dualsensi sömürsün benim için yeterli. ps5 in varmı bilmiyorum ama her zaman her yerde yazıyorum bu oyun tam dualsense için yapılmış gibi
    |
    |
  • Teğmen
    249 Mesaj
    Kaldığımız yerden oynanır. :)
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    172720 Mesaj
    Bu oyun benim için tek seferlik bir deneyimdi, tekrar oynamak isteyeceğimi düşünmüyorum, zaten oyundan ziyade farklı bir deneyimdi bu proje.
    |
    |
  • Binbaşı
    1945 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oxenn

İki defa oynadım bi üçüncüye de dönerim. Hikaye ve oynanış benim için farklı ve güzeldi.

|
    |
  • Yarbay
    7564 Mesaj
    Bir 60$ dolar daha
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    172720 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: oxenn

İlk aklıma gelen bu oldu :) Bunu diyebileceğim tek oyun bu sanırım. Driver 3'te bile bu kadar sıkıntıdan bayıldığımı hatırlamıyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    6104 Mesaj
    indirimde 100 lira yapın alalım fazlası etmez
    |
    |
  • Yarbay
    3749 Mesaj

Ben hiç kimse yeniden oynamayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Bazıları herkesi kendisi gibi sanıyor. Büyük bir yanılgı içindeler ama sanırım bunu kabullenmede sorun yaşıyorlar.

|
    |
  • Misafir Üyelik
    172720 Mesaj
    İlk yarım saatte bıraktım. Sonra devam ederim diye 1 hafta sonra baktım oynamıyorum sildim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,364
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.