Şimdi Ara

HIDDEN AGENDA | Only On PlayStation 4/Pro (Until Dawn Yapımcılarından) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
4.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu akıllı telefondan oynayabiliyoruz değilmi? Vr gerekmiyor yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Arkadaşlar oyunu akıllı telefondan oynayabiliyoruz değilmi? Vr gerekmiyor yani?

vr a gerek yok akıllı telefonlardan oynayabilirsin oyun iyi fakat biraz kısa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu oynayanlar oyun nasıl şu an 44 tl storede almaya değer mi

• Oyunu bugün oynayayım dedim ilk olarak beklediğimden kısaydı. Sanki daha derli toplu bişeyler yapmak istemişler de salla pati yapmışlar gibi his oluşturdu ben de. Yine de çok bok atmak istemiyorum .parti şeklinde oynanırsa belki daha zevkli olur ama tek kişi olarak "Late Shift" den öte gitmemiş.
  • Arkadaşımla uzaktan online oynayabilir miyim bu oyunu arkadaşlar? İlla bir arada olmak gerekmiyor değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunu bitirdim. Supermassive Games'in diğer oyunları gibi yine çok güzel olmuş. Tek dezavantajı diğer oyunlara göre kısa olması. Oyunun süresi The Quarry veya Until Dawn'ın dörtte biri kadar sürüyor.

Oyundaki yaptığınız seçimler oyunun gidişatını aşırı değiştiriyor. Tek bir cevabınız bile oyunun iyi veya kötü sonla bitmesini sağlayabiliyor. Diğer oyunlardan farkı bu olmuş.

• Bu oyunu satın alamıyor muyuz artık

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.