Şimdi Ara

HIDDEN AGENDA | Only On PlayStation 4/Pro (Until Dawn Yapımcılarından) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
4.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Oyunla ılgılı merak ettıklerım var;
    1-Oyun sadece PSN TR'demi Türkçe?
    2-Sanırım toplam 2-3 saat suruyor. Dıyelımkı oyunu oynadık ve bıtırdık. Sonra tekrar oynamamız ıcın bızı çeken bırsey varmı? Yanı oyunu tekrar oynadıgımızda kendını tekrarmı edecek, yoksa bırcok farklı son var, oyun ıcınde bızım yonlendırmemıze ıstınadenmı ılerlıyor oyun?
    3-Turkce altyazımı? Dublajmı var?
    4-Bu oyun dısında ozellıkle Knowledge is Power beklıyorum, Aynı tarıhte cıkacaktı. PSN UK ve PSN US'de cıkmıs ama PSN TR'de cıkıs tarıhı 20 Aralık'a ertelenmıs. Acaba şuan PSN US veya PSN UK'den alsak Turkce secenegı varmıdır? Alan ve deneyen varsa yorumlarını paylasabılırse cok sevınırım

1- Sanırım sadece TR PSN'de Türkçe.
    2- Ben henüz bitirmedim ama 4-5 saat civarı sürüyor sanırım. Oyunu bitirdikten sonra rekabetçi modu var. Bakma fırsatım olmadı ama senaryonun yanında alternatif olarak duruyor. Ayrıca seçimler bir çok farklı sonu belirliyor. Oyunun gizli kupaları farklı seçimler ile alınıyor.
    3- Sadece Türkçe Altyazı var.
    4- Knowledge is Power'ı beklemeni tavsiye ederim. UK PSN'de Türkçe olmama olasılığı inanılmaz yüksek.

• Beyler oyunu kutulu nerden buluruz? (Türkçe olan)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sebebini bilmiyorum ama bu oyun beni kendinden soğuttu. Gamepad ile oynanmaması falan çok kötü. Until Dawn'dan sonra beklentimi çok yükseğe çektiğim için mi böyle düşünüyorum yoksa önyargı mı bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sage Djavul

Sebebini bilmiyorum ama bu oyun beni kendinden soğuttu. Gamepad ile oynanmaması falan çok kötü. Until Dawn'dan sonra beklentimi çok yükseğe çektiğim için mi böyle düşünüyorum yoksa önyargı mı bilemedim.

oyunun Playlink olduğu başından belliydi.Gamepad olmayacağı biliniyordu.
    Supermassive, Until Dawn dan sonra Playlink oyunları ve VR oyunu yaptı
    Sırada PS4 için bir oyun daha var.Bence yakında duyurulacak
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Gidip bir korku klasiğini yapsınlar yada direk Until Dawn 2'yi geliştirsinler. Yerim onların Playlink'ini.
  • Oyun sadece Dijital olarak satılıyormuş arkadaşlar
  • speedyrazors kullanıcısına yanıt
    Selam hocam. Sec hakki duruyor mu merak ediyorum ben de oynayayim 😊

• Hazan kullanıcısına yanıt
    Oyunu 2 defa bitirip pri hakkını da sattım seç zaten satılmıştı

• Source kullanıcısına yanıt
    çogu oyunda downgrade artik kaçinilmaz oluyor hocam

• indirimlerle kaç paraya düşüyor fiyatı?değer mi ? eğlenceli mi?kaç saat sürüyor
  • MrOneoguzhanPro kullanıcısına yanıt
    oyun 60lira hocam fiyat uygun zaten. indirim yok zaten bu oyunda

• Sizleri bilmiyorum ama bana oyun acayip kopuk kopuk geldi. Eşimle sıkılarak oynayıp bitirdik.
  • Çok kısa olması dışında gayet eğlenceli bir oyun olmuş keşke daha uzun olsaymış. Bu arada oyun kutulu olarak satışına başlandı
  • Arkadaşlar oyun türkçe ps store da açıklamalarında yazmıyor alan var ise söyleyebilirmi?
  • DarkKnightTR61 kullanıcısına yanıt
    Türkçe var alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

Türkçe var alabilirsiniz

Tesekkurler..

• 38 Tlydi storeda indirdim keyifli bir oyuna benziyor. Kısa sürmez umarım

• Yeni başladım. Telefonla neyin oynamak az biraz garip geldi. keşke DS4 desteği de olsa imiş.
    Pro da en ufak performans sorunu yaşatmadı şimdiye kadar.
    Until Dawn'daki kelebek etkisinden sudaki damlalara geçiş çok hoş olmuş.
    Çok çok gerçekçi ve etkileyici atmosfer var. Sanırsam Until Dawn'a oranla daha ciddi bir hikayesi olacak.
    Katlidi oyunuydu vs siydi az biraz Heavy Rain esintisi geldi bana lakin o kadar bireysel ve karakteri öne çıkaracak bir oyun yerine hikayeye önem veriliyor gibi..
    Tekrar oynanabilirliği çok yüksek. Şu an en az 2-3 yerdeki şunu bulmasam ne olurdu kısımlarını merak ediyorum.

Edit: 3. bölüme kadar geldim, gayet güzel. Clues yani ipucu bulma işine çok dikkat etmek gerek. Gözden kaçınca neler olabilir tahmin bile edemiyorum. Çok kilit detayları yakalıyoruz. Oyun boyunca 4-5 kere denk geldim, dikkat edin. Şöyle nette bulduğum ss den göstereyim:
    HIDDEN AGENDA | Only On PlayStation 4/Pro  (Until Dawn Yapımcılarından)
    Telefonla, yani pandiğinizi kullanarak bölgeyi hızlıca gezdirip ipucunu bulup tıklayın. Biraz acele edin süre ucu ucuna yetiyor. Örnek olsun diye yuvarlak içine aldım üç yeri de
    (Resimdeki yer oyunun başlarında çıkıyor zaten, nere olduğunu çakamadığınız için spoiler sayılmaz)

Bu arada Becky ve Felicity ablamızda maşallah, Until Dawn'daki Sam ve Jessica hesabı kendine hayran bırakıyor
    Oyunda çöpçü rolündeki bi abimiz Until Dawn'daki
    lav silahı olan abimiz gibi geldi bana

3. Bölüm başındayım performansla ilgili hala sorun yaşamadım. Sadece hızlı ve kovalamaca olan bir sahnede 2-3 tabelanın dokularının geç yüklendiğine şahit oldum. Oyun akıyor, grafik şahane.

Kısa diye tırsıyorum ama bakalım ne olacak

Evet bitti, en noktan sonla bitirdim sanırım, tekrar başlayacağım Maalesef kısa bir oyun ama bu kısa sürede kendine bağlıyor sizi
    En iyi sona kasarsak sanırım 2 bilemedin 2.5 saate biter.

Şimdi netten baktım 3. bölüm başına geldiğinizde save dosyasının yedeğini alın benden demesi bug yüzünden babalara geldim gibi duruyor çünkü. Neyse temiz başlangıç yaparım artık ne yapalım.

Plus'a da yükleyebilirsiniz save dosyanızı usb kilidi vs yok, ona da kopyalayabilirsiniz. aldım 2. bölüm ve 3. bölüm başı save'lerimi ben.
    Yaptığınız her hareket kaydediliyor, geriye dönme ya da bölüm seçme şansınız yok Until Dawn'daki gibi

Çok çok farklı seçenekler var. oyun kısa ama oyun harbiden başka bir hal alıyor seçimlere ya da gözden kaçan ipuçlarına oranla. Olabilecek en iyi sonla bitirdim.

Edit: Üçüncü kez ve tek olamayarak oyunu bitirdim. Oyunun en başında yaptığınız bir seçim bile oyunun alayına etki ediyor, bu kadarını beklemiyorum..
    Tavsiyem ilk seferde tek kişi olarak oynayıp hikayeyi, atmosferi güzelce yaşayın. sonra rekabetçi modla 2 ve üstü kişi ile oynayın.
    İlk bölümü 2 kişi 2. bölümü ve son bölümü 3 kişi olarak oynadık. eğlence kat kat arttı, hükmetme güven kazanma, gizli hedef nihai hedef olayları çok hoş ve eğlenceli lakin oyunun en sıcak anında hoop kart seç bakalım, acaba kimin gizli hedefi var hoop tahmin et vs biraz atmosferi baltalıyor.

Özetle hikaye-atmosfer için tek kişi, eğlence ve vakit öldürmek için 2 hatta mümkünse 3-4 kişi yardırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drima -- 31 Ocak 2018; 22:42:5 >

• Ek olarak üçüncü bölüme ara verip başladığınızda oyun hata verip kapanabiliyor.
    Çözümü çok basit, beklemek
    HIDDEN AGENDA | Only On PlayStation 4/Pro  (Until Dawn Yapımcılarından)
    Oyunu açın hikaye moduna gelin, devam deyin ve başla ekranında 35-40sn bekledikten sonra imleci başlaya getirin, tamamdır.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.