Şimdi Ara

HİÇMİ SES SORUNU YAŞAYAN YOK! LÜTFEN BAKIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Acer >> HİÇMİ SES SORUNU YAŞAYAN YOK! LÜTFEN BAKIN
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    452 Mesaj
    arkadaşlar çıldırcam ya bütün foruma baktım acer 6930g de hoparlöründe kimse sorun yaşamıyor.alalı daha 1 ay oldu.hoparlöründe bi müzik açım yada film izliyim kolon patlamış gibi ses çıkıyor.acaba diyorum driver filanmı yüklemek lazım.yardımcı olursanız çok sevinicem arkadaşlar.

|
    |
    Arkadaşım bende de bir sorun yok şu anda. Ben şu anda Win7 kullanıyorum ve ses sürücüleri olarak win7 ile kurulanları kullanıyorum. Ne realtek ne de acer ile ilgili bir yazılım yüklü şu an. Sizin sorunun yazılımsal olmadığından emin misiniz?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_75

Arkadaşım bende de bir sorun yok şu anda. Ben şu anda Win7 kullanıyorum ve ses sürücüleri olarak win7 ile kurulanları kullanıyorum. Ne realtek ne de acer ile ilgili bir yazılım yüklü şu an. Sizin sorunun yazılımsal olmadığından emin misiniz?

tabi emin değilim yazılımsal olabilir.ama yazılımsal sorun olduğu zaman veya driver sorunu olduğunda bu derece böyle patlak ses gibi ses çıkarmıki.çok enteresan aslında.bende win vista yüklü zaten laptop aldığımda ordaki sorumlu yüklemişti .yani herşeyi aldığım gibi sonradan hiçbirşeyi değiştirmedim.ses kartında şu an hangi yazılımın yüklü olduğunu nasıl öğrencez.veya yeni yazılımı nerden yüklemem gerekiyo.bunlarıda açıklarsan çok sevinirim .kısacası ne yapmam gerekir denemekte fayda var.çünkü laptopın garantisi var ama teknik servise götürmek istemiyorum.çünkü çizik içinde gelcek eminim.teknik servisleri biliyosun
    |
    |

• Binbaşı
    1223 Mesaj
    Ürün daha yeni aldığın yer ile bir görüş belki iade şansın falan olabilir.
    |
    |
    benm acer 7720G 17inç laptop da ses sorunu var. Aldığım günden beri HER İKİ HOPARLÖRDEN, KİMİ ZAMAN DA SADECE SAĞ hoparlörden cızırtı geliyor. Elimi o hoparlörün üzerine basılı tuttuğumda cızırtı azalıyor. Her an değil. Düşük kalitede video izlerken ya da herhangi kalitedeki bir videoda kadın aktörler konuşurken (yani yüksek frekansta - tiz seste) oluyor. Örneğin yüksek kalitede Heroes izlerken Claire Bennet konuşmaya görsün !!! Hoparlörlerin kalitesi veya ses kartı veya ses driver ı ile ilgili olsaydı, bu sorun , sadece sağ hoparlörde olmazdı diye düşünüyorum. Fikirleriniz ???? yardım için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cacacan -- 26 Kasım 2009; 20:53:26 >
    |
    |
    3848 Mesaj
    Ses özelliklerinde DOLBY sekmesi altındaki "Sound space enkonder" ve "Natural bass" ı iptal edin.
    Düzeylerdende "İnternal Subwoofer" seviyesini % 60 lara düşürün

Orijinalden alıntı: tuning_vw

arkadaşlar çıldırcam ya bütün foruma baktım acer 6930g de hoparlöründe kimse sorun yaşamıyor.alalı daha 1 ay oldu.hoparlöründe bi müzik açım yada film izliyim kolon patlamış gibi ses çıkıyor.acaba diyorum driver filanmı yüklemek lazım.yardımcı olursanız çok sevinicem arkadaşlar.

arkadasım ben de acer kullanıyorum ....laptopda dolby olugundan ses ayarları laptoplara gore gelısmıs...
    cıhazı actıgında butun ses ayarları son sevıyededır.. oyuzden kaynaklanıyordur
    ses ayarlarını normale cek duzelir
    |
    |

Orijinalden alıntı: tcebeci

Ses özelliklerinde DOLBY sekmesi altındaki "Sound space enkonder" ve "Natural bass" ı iptal edin.
    quote:

Orijinalden alıntı: tcebeci

Öneriniz işe yaramadı, ilginize teşekkürler. Enteresan bi şekilde Win 7 kurunca düzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.