Şimdi Ara

HİÇBİRİ ÇIKMADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gün oldu hala psikolojisinden çıkarmadım. Neler neler ezberledim edebiyatta ya bir tane bile çıkmadı. Kafayı yiyorum evde aklıma gelince.

Eşit Ağırlık - Sözelciler çok kasmayın. Sakın 345 ve benzeri kaliteli yayınlar çözmeyin. Gidin en dandik denemeyi çözün ki sorulara alışın.

En kötü denemem yks oldu. Edebiyatı son ay bile halledersiniz. Olimpiyat matematik çözün. Kendinizi matematiğin en zor haline hazırlayın. Coğrafya ve Tarih için ne ekereseniz onu biçersiniz. İnebildiğiniz kadar derine inin.

Hatta yapamam edemem demeyin gidin dil okuyun Parayı toparlamaya çalışın yurt dışına burslu dil programlarının sınavına girin ve orada kalmaya çalışın. Orada kalıp esnaf olsanız bile burada memur - öğretmen - mühendis - doktar olmaktan kat kat iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C115664D6 -- 30 Haziran 2021; 14:45:37 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hocam aynısını AYT fende de yaptılar. Yıllardır sordukları, çok önemli olan konulardan soru bile gelmedi aq kafayı yiyeceğim. Fizikte momentum, dönme hareketi-açısal momentum, dinamik gibi baba konular gelmedi. Kimyada KÇÇ sorusu yoktu. Sizinle aynı durumu yaşadığım asıl dersse biyoloji oldu. 3 yıldır piyasanın ciddi üstünde biyo soran herifler, test kitaplarının ilk testlerinde bile sorulmayacak kolaylıkta biyo sordu aq. Bitkiden, enerji dönüşümlerinden, proteinden detay soru bekleyip konuyu ince ayrıntısına kadar çalışan insanları da çıldırttılar. Her şeyiyle kanser sınavdı.

• hocam sınav öncesi konuşmuştuk tyt için konuşuyorum ama notlarınız mükemmeldi üstünde çok emek olduğu belliydi gerçekten çok üzgünüm adınıza

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • En iyis yazılım öğrenmek. Ama dinletemiyorum millete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProStr33t -- 30 Haziran 2021; 14:45:22 >
  • Hocam aynısını AYT fende de yaptılar. Yıllardır sordukları, çok önemli olan konulardan soru bile gelmedi aq kafayı yiyeceğim. Fizikte momentum, dönme hareketi-açısal momentum, dinamik gibi baba konular gelmedi. Kimyada KÇÇ sorusu yoktu. Sizinle aynı durumu yaşadığım asıl dersse biyoloji oldu. 3 yıldır piyasanın ciddi üstünde biyo soran herifler, test kitaplarının ilk testlerinde bile sorulmayacak kolaylıkta biyo sordu aq. Bitkiden, enerji dönüşümlerinden, proteinden detay soru bekleyip konuyu ince ayrıntısına kadar çalışan insanları da çıldırttılar. Her şeyiyle kanser sınavdı.

• usagiskitty U kullanıcısına yanıt
    Emek falan kalmadı valla hocam. Hepsi 2 günde çöp oldu. Tek hedefim Yurt dışına nasıl çıkarım oldu. Amerika açık eğitim programları varmış galiba yazılım üzerine. 1 yıl ona çalışıp kabul ettirmeye çalışıcam kendimi. Sıralamalar az biraz iyi gelirse beğendiğim Bi bölümü sadece hobi olsun diye yazarım.

• safaxclninkocasi S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım fizik ve kimyada hep fullerdi. Kimyası yine iyi geçmiş ama fizikte adam akıllı yapamadı delirdi evde . İkimizde kitaplara bakarak kafayı yiyoruz hocam. Yüz binlerin emeği çöp oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C115664D6 -- 30 Haziran 2021; 14:49:58 >
  • safaxclninkocasi S kullanıcısına yanıt
    hocam kesinlikle ya size de eminim benim gibi çok zor ve sayısız mekanik sorusu çözmüşsünüzdür hepsine yazık oldu. ben de şu enerji dönüşümlerinin ne kadar detayı varsa çalıştım fotosentezde devirli devirsiz fotofosforilasyondan aklınıza ne geliyorsa ekstra kaynak okudum vesaire ama çıkan sorular rezaletti cidden çok yazık oldu

• imkanınız varsa hiç durmayın hocam burada boşuna çırpınacağınıza oraya emek verin. umarım orada kalabilirsiniz hocam sizin için tek dileğim amerikada olmanız olacak :D

Sağ olun hocam. Umarım hep beraber kurtuluruz. Şu aralar kafa dağıtıyorum. Eğitim programları için daha detaylı araştırma yapacağım ilerde. Buraya detayları yazarım. Adını duymadığımız programlar var. Orada emeklerimizin karşılığını alırız bari.

• umarım hocam ben de çok istiyorum ama yazılım gibi şeylere hiç ilgim yok okulum da ot gibi yks öğrencisi yetiştirdiği için amerikanın beni kabul etmesi için başka bir şey bulmam lazım 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C115664D6

Sağ olun hocam. Umarım hep beraber kurtuluruz. Şu aralar kafa dağıtıyorum. Eğitim programları için daha detaylı araştırma yapacağım ilerde. Buraya detayları yazarım. Adını duymadığımız programlar var. Orada emeklerimizin karşılığını alırız bari.

2018 kaç geliyor hocam sıralamanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 tane elektrik geldi hiç beklemezdim çok değişik bir konu dağılımı olmuş

• soldierrrr kullanıcısına yanıt
    mekaniğin kendi içindeki dağılımı da berbattı

Öyle gerçekten biyoloji kolaydı fiziği zor yapmışlar kimya her zaman ki gibi ama beklenecek sorular hiç gelmedi mat içinde öyle adamlar her sene yaptığı şeyleri bu sene yapmadılar

• Gerçekten en kötü edb sos 1 denemem yks oldu.O kadar yazar eser,eser özetleri hepsi boşa gitti.Adam Sergüzeşti soruyor şaka gibi üstüne boğaziçi baitini falan atıyor halit ziya soruyor çeldirici paragraflar derken patladık.Limit edb denemelerinde +21 yaparken 14-15 net geldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coals -- 30 Haziran 2021; 16:55:43 >
  • ryanbabel8 R kullanıcısına yanıt
    Ne sen sor ne ben söyleyim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C115664D6

Ne sen sor ne ben söyleyim hocam.

Hocam kendim kadar üzüldüm sana vallahi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryanbabel8 R kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Hayırlısı diyorum artık.

• hocam geçmiş olsun, kendime üzüldüğüm kadar da size üzüldüm yazdıklarınızı okuyunca, 53 ayt yaptım ciddi ciddi 53, fizikte adam akıllı bir soru yoktu hepsi türkçesi bozuk kalitesiz yayın sorusu gibiydi. kimyada bile tongaya düşürmek için uğraşmışlar, biyolojide 2 yanlışım var o benim salaklığımdan ve matematik fizikten çıkmış olmanın etkisinden maalesef :((( ne hayallerle girdim şuan ne bekliyorum gerçekten uçurum var arasında

• Evde oturup en kötüsünü düşündüğümde bunu bile beklemiyordum hocam. Kendimi yorarak bir şey elde edemiyorum. 4 Ağustos'u bekliyorum o zamana kadar moral motivasyonu yükseltiyorum. Olmazsa yapacak bir şey yok. Bunların gitmelerini bekliyeceğiz. Hayırlısı olsun. Moralleri yüksek tutun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C115664D6 -- 30 Haziran 2021; 18:24:58 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.