Şimdi Ara

Hiçbir şey bitiremedi ama poşet uygulaması Akp'yi bitirebilir. Bağcılarda herkes tepkili (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz videoyu izlemedim ancak 20 yıldır Bağcılar'da yaşayan biri olarak buradaki insanlar ne kadar kızarlarsa kızsınlar sandığa gittiklerinde oyları yeniden Ak Parti'den yana olacaktır. Kendileri asla ama asla sorgulama gereği duymazlar. Onlar için tek gerçek Erdoğan'dır. Erdoğan ne derse desin doğrudur ve aksi ispat edilemez.
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Yo eskiden de o şehirlerden çok geriydik, artık daha da geriyiz. Hiç olmazsa eriğine, elmasına daldığımız bahçelerimiz vardı.
    Bak ben bu manzarayı gördüm. Maç yapmak için, çiçek toplamak için, piknik yapmak için çayırlardan çayır beğeniyorduk. Sizin kafa da İstanbul'u bu hale getirdi. Buyur benim küçüklüğümün İstanbul'u.https://eksiup.com/ec6fdbc59280
    Hiçbir şey bitiremedi ama poşet uygulaması Akp'yi bitirebilir. Bağcılarda herkes tepkili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 28 Ocak 2019; 13:42:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Senin gibilere error vermesin de ne yapsın insan o kadar saçmasapan şeyelr yazıyorsunuzki ne diyor lan bu şimdi diyorum kendi kendime.
    Bak gene koyuyorum

Benzinde uçuk vergi yok artık dolar 2.5 3 lira iken 5 lira idi şimdi doların kendi 5 lira benzin 6 lira civarı yani aynı oradan uçuk vergi yok 1 doalrın az üzerinde benzin fiyatı uydurmayın.
    Neyi niye kıvırayım ben sana şimdi önce ne anlatmaya çalıştığını düzgünce yazki insanlar anlasın muhaa ile zuhaa ile derdiniz anlatamazsın.
    Var mı yavrum başka problemin halledelim.Bak gene koyuyorum

Alıntıları Göster
    Hocam yani biz araba alıyorken verdiğimiz paralarla devlete de araba ısmarlıyormuş gibi fazla fazla veriyoruz ya o fazla paralarla doğayı mı temizliyor hükümetimiz? Yoksa siz mi öncülük ediyorsunuz bu temizlik hareketine?
    Çok düşüncelisiniz canım hocam, idrak problemi de hallolacak sıkıntı etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Yanlis yazmis fedöncü olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    FETÖ cü, eli kanlı terörist

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu dönemde normal olduğunu düşünüyormuş bak sen ne olsa müstehak
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Hocam yani biz araba alıyorken verdiğimiz paralarla devlete de araba ısmarlıyormuş gibi fazla fazla veriyoruz ya o fazla paralarla doğayı mı temizliyor hükümetimiz? Yoksa siz mi öncülük ediyorsunuz bu temizlik hareketine?
    Çok düşüncelisiniz canım hocam, idrak problemi de hallolacak sıkıntı etmeyin.

Alıntıları Göster
    Sana nasıl laf anlatayımki ben kardeş?Poşet neden paralı caydırıcı olsun kullanamsın.
    Büyük motorlu neden vergisi çok olduğu için niye pahalı, küçük motorlu az yakan araçlar satın alınsın az yaksın benzine zaten bağımlıyız ithalat azalsın.İlla ben büyük araba alacağım benim param çok diyen varsa bassın parasını alsın.Bonusu da emisyon yüzünden hava daha az kirlensin.
    Boşa yoruyorum kendimi ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 28 Ocak 2019; 14:1:19 >

• Eğitim sistemini bitir, ülkeden beyinleri kaçır kimsenin umurunda olmaz ama cebindeki 25 kurusu al işte böyle olur. Bilmez ki 25 kurusu almasa bile eskiden 1 lira ile aldığı şeyler oldu sana 5 lira. Kime anlatıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Yo eskiden de o şehirlerden çok geriydik, artık daha da geriyiz. Hiç olmazsa eriğine, elmasına daldığımız bahçelerimiz vardı.
    Bak ben bu manzarayı gördüm. Maç yapmak için, çiçek toplamak için, piknik yapmak için çayırlardan çayır beğeniyorduk. Sizin kafa da İstanbul'u bu hale getirdi. Buyur benim küçüklüğümün İstanbul'u.https://eksiup.com/ec6fdbc59280
    İsanbul bundan önce de betondu sadece nufus daha çok artığı için daha fazla oldu.Devamlı gelip dururlarsa daha da çok artacak.Basit bir mantık yürütebilirsin.Dön dolaş aynı şeyleri konuşuyoruz ,sıkıldım.

Sen bilgisizliğinin ortaya çıkmasından sıkılıyorsun.
    Matematiksel endeksler neymiş bilmiyordun, açıkladım, teşekkür et geç. Ben küçük çocuğuma 4 yaşında öğrettim karşındakine sıkıldım demenin ne kadar ayıp bir şey olduğunu ve sıkıntılarının aslında kendisiyle alakalı olduğunu.
  • Daha "de, da, mı, mi"nin nasıl kullanılacağını bilmeyen adam gelip burada "anlamıyorsun" diyerek millete ahkam kesmeye çalışıyor. Ne günlere kaldık?
  • quote:

Sen bilgisizliğinin ortaya çıkmasından sıkılıyorsun.
    Matematiksel endeksler neymiş bilmiyordun, açıkladım, teşekkür et geç. Ben küçük çocuğuma 4 yaşında öğrettim karşındakine sıkıldım demenin ne kadar ayıp bir şey olduğunu ve sıkıntılarının aslında kendisiyle alakalı olduğunu.
    Benim bilgisizliğimden sana ne madalya mı bekliyorsun bunları yazdığın için?
    Senin mesajlarını okuyup cevap vermek zorundamıyım 4 yaşında çocuğuna da öyle mi öğrettin biri yazarsa illa sen cevap vereceksin diye?
    Kafanız mı güzel arkadaş anlamıyorumki.
  • cahil insanlar küçük olayları görürler. mesela cahil öğretmenler zanneder ki hükümet öğretmenler gününde 1000 lira veriyor her öğretmene. bunu iyi bir şey zannederler. 1 yılda beleş 1000 lira olarak görürler. ama üretime yatırım yapmayan hükümeti görmezden gelirler çünkü kısa sürede o hata öğretmenlere batmaz. ne zaman batar? 5-10-15-20 sene sonra ama illa ki batacak. ve insanlar bunu göremiyor. halbuki üretime yatırım yapılsa yılın belli bir zamanı 1000 lira almasna gerek duymaz. maaşına yapılacak zam , tüketime yapılacak indirim o 1000 lirayı fazlasıyla karşılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Daha "de, da, mı, mi"nin nasıl kullanılacağını bilmeyen adam gelip burada "anlamıyorsun" diyerek millete ahkam kesmeye çalışıyor. Ne günlere kaldık?
    Dersimiz Türkçe dil bilgisi olunca sana sorarız,danışırız genç.Söz
    Ha klavye basmıyor bazen editleyip düzeltmek zorunda kalıyorum.Uyarın için teşekkürler gene de.Ne işimize yarayacaksa artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 28 Ocak 2019; 14:15:48 >
  • Ah ya şu cahil muhabbetine bayılıyorum şu forumda belli bir kafa yapıyor tabi bunu hep malum.iki kitap okuyup kendisini evrenin sırlarını çözmüş sanıyorlar.Sorsan adam herşeyi biliyor atom fiziğinden sor o an şak diye cevap verecek sana o derece bilgili.Halbuki insanın en büyük hatası herşeyi karşısındanknden fazla bildiğini sanmak.İnsan ölene kadar öğrenir.Neyse öyle aklıma geldi.
  • Blokladım, kafam rahat.

Cehalet ne kadar da kötü bir şey.
    Anlamadım ki silah mı dayadım cevap ver diye.
    Madalya değil, "teşekkür et geç iyisi mi" dedim, okursan görürsün. Bir de tabi okuduğunu anlarsan.
    Çocuğum 4 yaşlarında durup sıkıldım babuş diyordu. Ben de ona kimsenin onu eğlendirmek zorunda olmadığını anlattım. Hayatın eğlenme temelli olmadığını etrafına bakarsa çok sayıda meşgale bulabileceğini, bir de karşısındaki insana sıkıldım demesinin ayıp olduğunu söyledim. Bu senin bir iç meselendir diye de ekledim. Beş yaşına kadar sürdürdü diyebilirim. Sonra anladı çünkü güzel yollar bulduk. Sana da smaimiyetle bunları söylüyorum, belki işine yarar diye.
    Çözümü de yazayım. Bu cümle aklına geldiğinde yürüyüşlerde topladığı meşe palamutlarını dikiyor, bakımlarını yapıyor, müzik aletlerini çalıyor, kitap okuyor, bir şeyler buluyor. Bulduğu şeyi bana söylüyor. Not ediyoruz. Ya da kendi not ediyor "Ne kadar ilginç bir şey buldun bu sefer; ben hayatta buamazdım" diye teşvikler geliyor vesaire.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 28 Ocak 2019; 14:26:37 >

• quote:

Anlamadım ki silah mı dayadım cevap ver diye.
    Madalya değil, "teşekkür et geç iyisi mi" dedim, okursan görürsün. Bir de tabi okuduğunu anlarsan.
    Çocuğum 4 yaşlarında durup sıkıldım babuş diyordu. Ben de ona kimsenin onu eğlendirmek zorunda olmadığını anlattım. Hayatın eğlenme temelli olmadığını etrafına bakarsa çok sayıda meşgale bulabileceğini, bir de karşısındaki insana sıkıldım demesinin ayıp olduğunu söyledim. Bu senin bir iç meselendir diye de ekledim. Beş yaşına kadar sürdürdü diyebilirim. Sonra anladı çünkü güzel yollar bulduk. Sana da smaimiyetle bunları söylüyorum, belki işine yarar diye.
    Çözümü de yazayım. Bu cümle aklına geldiğinde yürüyüşlerde topladığı meşe palamutlarını dikiyor, bakımlarını yapıyor, müzik aletlerini çalıyor, kitap okuyor, bir şeyler buluyor. Bulduğu şeyi bana söylüyor. Not ediyoruz. Ya da kendi not ediyor "Ne kadar ilginç bir şey buldun bu sefer; ben hayatta buamazdım" diye teşvikler geliyor vesaire.
    Burada garip bir davranış tarzı var.Önce yazdığım birşeye atlıyorlar illa yazmaları gerekiyormuş gibi tabi ben cevap veriyorum sona iş dönüyor cevap vermeseydine geliyor.Sonra aynı şeyleri tekrar edip duruyorlar sanki bana ispat etmeleri gereken birşey varmış gibi.
    Yavrucum mesajıma cevap yazan sensin ben senin cevabına cevap yazıyorum ancak yazıyorsam.Sizin ne düşündüğünüz zerre kadar umrumda değilki benim?Genelde çok yapıyorlar bunu.
    Niye hayat hikayeni,çocuğunla geçen bir gününü anlatıyorsun bana şimdi onu anlamadım?

• Valla makarnaya da zam geldi yahu

Hiçbir şey bitiremedi ama poşet uygulaması Akp'yi bitirebilir. Bağcılarda herkes tepkili

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.