Şimdi Ara

Hiç Uyumadan Sınava Gitmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah 9 ' da sınavım var ve hiç uyumadan gitmem lazım , konuları yetiştirmek için çalışmam lazım.

Önceden gittim ama bu sefer korkuyorum çünkü erken yatmaya alışmıştım bu hafta.

Öneriler verin dinç kalmak için :)

• Kahve.
  • Kahve cola elma
  •  Hiç Uyumadan Sınava Gitmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Sabah 9 ' da sınavım var ve hiç uyumadan gitmem lazım , konuları yetiştirmek için çalışmam lazım.

Önceden gittim ama bu sefer korkuyorum çünkü erken yatmaya alışmıştım bu hafta.

Öneriler verin dinç kalmak için :)

aynı ben ama tek farkımız ben calısmayacagım bılgısayar sınavı var unıde 8.30da fınallerın en erken sınavı normalde 6da 7de yatarım sabaha dogru uyumaya gerek duymuyorum gırcem gelcem uyucam
  • Uykulu gözlerle ne kadar dikkatini verebilirsin ki sınava.Bana kalırsa, alarmı kur ve 2 saat uyu.Sonra elini yüzünü soğuk suyla yıka.Kesinlikle soğuk suyla yıkadıktan sonra yüzünü çok dinç ve uykusuz olacaksın.Ders çalışırken hem uykun gelmemesi için hemde zihninin açılması için kahvede tüketebilirsin, arasırada elini-yüzünü soğuk suyla yıkayabilirsin.Uykusuz durmak zorundayım diyorsan yine dediğim gibi uykun geldiği gibi soğuk suyla elini-yüzünü yıka sonra devam et dersini çalışmaya.Ne hikmetse soğukluk adamı dinç ediyor.
  • Senin bünyene bağlı...

2 yıl önce, gece 24/08 vardiyasından çıkıp Karabük'e ( Kocaeli'den ) gidiyordum ve akşam 19.00'da sınava giriyordum. Hatta bütünleme zamanında 38 saat boyunca, 1 saat uyku ile oda yolda :) sınava girdiğimi bilirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: aCti0n`

Uykulu gözlerle ne kadar dikkatini verebilirsin ki sınava.Bana kalırsa, alarmı kur ve 2 saat uyu.Sonra elini yüzünü soğuk suyla yıka.Kesinlikle soğuk suyla yıkadıktan sonra yüzünü çok dinç ve uykusuz olacaksın.Ders çalışırken hem uykun gelmemesi için hemde zihninin açılması için kahvede tüketebilirsin, arasırada elini-yüzünü soğuk suyla yıkayabilirsin.Uykusuz durmak zorundayım diyorsan yine dediğim gibi uykun geldiği gibi soğuk suyla elini-yüzünü yıka sonra devam et dersini çalışmaya.Ne hikmetse soğukluk adamı dinç ediyor.

Vermem lazım hocam , geçmem lazım bu dersi vizesi 45:)

Belki 5 gibi yatar 7 de tekrar kalkarım bir çalışayımda

Teşekkürler herkese öneriler için.

• Bence uyu. Kafan dinç olmazsa istediğin kadar çalış yinede yapamazsın. Sınavda da uyuyabilirsin, ben bir keresinde uyumuştum gerçi o sınavdanda pek ümitli değildim ya. (:

Arada yatarım diyorsun, kalkamama ihtimalin var. Sınavı hepten kaçırabilirsin. Dikkat et.
  • uykusuz sınava girersen fena çakarsın. Az da olsa uyu.
  • Uyursam 2 saat uyuyabilirim oda dahada sersem eder diye korkuyorum :)

5 e kadar bi çalışayım duruma göre 2 saat yatabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

uykusuz sınava girersen fena çakarsın. Az da olsa uyu.

Yok öyle birşey.Uykusuz daha iyi oluyor
  • Uykusuz dayanabileceğine eminsen uyuma. Elektronik Mühendisi bir arkadaş vardı, zor bir dersin finali öncesi tüm gece ders çalışıp öyle gidiyordu sınava. Neden böyle yapıyorsun diye sorunca uyursam formulleri unutacağım diye korkuyorum diyordu. Görmüştüm soruları 1 sayfa sürüyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Uyursam 2 saat uyuyabilirim oda dahada sersem eder diye korkuyorum :)

5 e kadar bi çalışayım duruma göre 2 saat yatabilirim.

en mantıklısı bu, zamanında bende Dinamik finaline böyle kasmış, ve geçmiştim...
  • Ice Tea.
    Oldukça etkili, hem 3 tane birden içebilirsin baymaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.