Şimdi Ara

Hiç sorgulamıyor musunuz? ( OKU )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazen ruhsal ve yaşamsal olarak çökmüş kardeşlerimi görünce üzülüyorum cidden üzülüyorum.
    Etrafınıza baktığınızda insanlar sosyal bir şekilde, spor yapan, gezen, okuyan, seyahat eden bireyleri gördüğünüzde kendinizle karşılaştırıyor musunuz?
    Karşılaştırma yapsanız bile benim onlardan neyim eksik demiyor musunuz?
    En basiti benim de maddi imkanlarım çok yok ama hayatıma bir şeyler katmaya çalışıyorum.
    Spor, yabancı dil kursu ( İngilizce, Almanca, İspanyolca ) sırayla öğrenmeye çalışacağım, seyahat, birikim, bir şeyler öğrenmek...
    Ben bunları yapmasam başkası benim yerime yapacak değil ya?
    Gücüm yetmiyor yapamıyorum diyorsanız bile Allah ve devlet imkan vermiş gidin psikolojik destek alın.
    En önemlisi de sporu herkese öneriyorum. İnsanı daha dinç yapıyor.
    Kuvvet topluyorsunuz.

İçinizde enerji olması lazım, o istek olması lazım. Bir şeye merak saldığınız zaman onu araştırmayı istemek çok önemli.

Boşver deyip umursamadan hayat geçmiyor

Kafasında sorusu olan varsa ;

http://forum.donanimhaber.com/m_93245940/f_//tm.htm#93420449

Şu konuya yazsınlar benim Bilgisayar Allah'ın izni ile tamir edilsin herkesin sorularını uzun yada kısa fark etmez cevaplayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkolizm -- 21 Haziran 2014; 15:31:20 >

• Belki de Allah izni ile daha güzel yaşayabiliriz?
    Neden uğraşmayalım ki?
    Olacak inşallah.
  • O kadar emek verdik bari yorum yapın.
  • Nick sana mi ait

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkol ile ilgili de yardım alabiliyor muyuz? İçkiden anlayan biri lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sexxx Dreams -- 21 Haziran 2014; 12:56:14 >
  • Haklısın bu arada seni Alkolog sanıyorum bazen
  • nick mesaj uyumsuzluğu.

Ayrıca kitap okurum.KPSS ye girip memur olmayı ve ingilizceyi öğrenmeyi istiyorum.Bunlar için emek harcıyorum.Buda bir hedefimin olduğunu gösterir.Her gün parkta yürüyüş ve koşu yapıyorum kilo vermek için.

Sonuç:Mutsuzum.İpim sonik kişisel gelişim kitapları beni mutlu etmiyor.Ruhen ve madden huzurlu olmak istiyorum değilim.Yetkililerden yardım bekliyorum 24 yaşındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Nick sana mi ait

Bak mesela çok güzel bir örnek göstericem :)

Hani diyorsun ya insanlar neden sorgulamıyor, neden gelişmiyor diye. İşte ayrıntı burada.

Burada konu açmışsın ve çok güzel bir yere değinmişsin.Gerçekten de insanlar için sadece sorgulama değil, kişisel gelişim adına da birşeyler yapması gerekir.

Burda anlatıyorsun ve bu arkadaş "Nick"ine takılıyor. Nedir nick, Alkolizm :)) Yav sanane Nick'ten, sen anlattığı konuya baksana :)

O yüzden hep derim, İnsanların başarıları ve kattığı yararlar değilde, inancın sorgulandığı yerdir, Türkiye..

O yüzden biraz önyargılarıma da kapılarak bunlar gibilerine hiç birşey vermeyeceksin diyorum ama çözüm de bu değil....

@Alkolizm

• Şu lanet sınavlar bitsin bende mutlu olacağım.
  • vay ki ne vay
  • Selamünaleyküm serkan kardeş.
  • Gezmek dışında tamım.Spor yapıyorum, okuyorum sürekli kendimi geliştirme arayışındayım.Asosyallik beni öldürüyor
  • alkolog çakması gibi olmuşsun
  • Çok haklısın da şimdiki nesilin tek hayatı oyun pc telefon olmuş dışarı kafalarını çıkarmıyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: İzmitçe 89

quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Nick sana mi ait

Bak mesela çok güzel bir örnek göstericem :)

Hani diyorsun ya insanlar neden sorgulamıyor, neden gelişmiyor diye. İşte ayrıntı burada.

Burada konu açmışsın ve çok güzel bir yere değinmişsin.Gerçekten de insanlar için sadece sorgulama değil, kişisel gelişim adına da birşeyler yapması gerekir.

Burda anlatıyorsun ve bu arkadaş "Nick"ine takılıyor. Nedir nick, Alkolizm :)) Yav sanane Nick'ten, sen anlattığı konuya baksana :)

O yüzden hep derim, İnsanların başarıları ve kattığı yararlar değilde, inancın sorgulandığı yerdir, Türkiye..

O yüzden biraz önyargılarıma da kapılarak bunlar gibilerine hiç birşey vermeyeceksin diyorum ama çözüm de bu değil....

@Alkolizm

Cozum ne

• ilgi alanlarım hemen hemen çevremdeki kimseyle kesişmiyor. Benim suçum olmasa gerek.
  • Sorgulamıyor musunuz deyince dini bişey sandım
  • @ Targaryen Maddiyat için hayvan gibi çalışıp insan gibi yaşayacağız başka çözüm yok.

@ İzmitçe aynen hocam ne alakaysa benim nickim?

@ jeodempp Neden asosyalsin bana pm at konuşuruz istersen.
  • Sorguladım ve alkol kullanmıyorum knk sen de bırakırsın inş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.