Şimdi Ara

Hiç mi utanma yok sizde?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nasıl bir yönetimdir aklım almıyor..adamlar istifa bile etmiyor. İki tane şampiyon olmayı bilmeyen takımı izlettiriyorlar..bunun hesabını nasıl vereceksiniz? Bi taraf 2.ciliğe bi taraf 3 cülüğe alışmış kapalı kavanozdan çıkmayı bırakan çekirge misalı iki takımı 10.culuktan takip edeceğiz neredeyse adamlarda çıt yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir faydası olmaz, hele bir lig bitsin.

• Gs son 7-8 haftaya şampiyonluk şansı olarak girse o defansa rağmen şampiyon olurdu. Bu kadar saçma sapan puan kayıpları olmaz.
  • Bizim bazı taraftar hak ediyor. Onlara Hamza gibi hoca Dursun gibi başkan lazım. Dursun gidince bile arkasından ağlayacak tipler vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bizim bazı taraftar hak ediyor. Onlara Hamza gibi hoca Dursun gibi başkan lazım. Dursun gidince bile arkasından ağlayacak tipler vardır.

Hamza'yı hakediyoruz tabi. Geçen sene Hamza sayesinde şampiyon olduk o takımla.
    Sizin desteklediğiniz hangi hoca takıma şampiyonluk getirdi ? Mancini mi, Rijkaard mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

quote:

Bizim bazı taraftar hak ediyor. Onlara Hamza gibi hoca Dursun gibi başkan lazım. Dursun gidince bile arkasından ağlayacak tipler vardır.

Sizin desteklediğiniz hangi hoca takıma şampiyonluk getirdi ? Mancini mi, Rijkaard mı ?

Bizim desteklediğimiz her hoca ileriye yönelik sistem hocası olduğu için günü kurtaramamaları normal.
  • quote:

quote:

O mancini diye beğenmediğin adam sistem adamı.

İnter açıklama yaptı hocadan memnunuz diye. Bak inter kaçıncı sırada. Hamza gibi adamlar o benim evladım o benim çocuğum diyerek gazla ittire kaktira takımı şampiyon eder. Albayrak'in daha çok katkısı olmuştur şampiyonluğa.

Sizin gibi taraftara dursun hamza müstahak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• adam açıklama yaptı bide he sürem dolana kadar buradayım diye suç uA'nın
  • Galatasaray winner bi takım olduğu için, kupa almasına imkansız gözüyle bakıldıgı sezonda 3 kupa kazandığı için 111 senelik sorunlar 3 kupayla bir anda unutuluyor.
    Biz ilk 5'e girelim yada Türkiye Kupası'nı kazanalım bu sezonki herşey gene unutulacak, taraftar profilimiz böyle.

Yahu lig şampiyonluğunu bizim başarı olarak saymayı 16 sene önce bırakmamız lazımdı, Galatasaray'ın bi potansiyeli var ve bu Türkiye'de başka hiçbir takımda yok.
    Dursun Özbek mayısta gidici ama yerine gelen adam gene istenilen kişi olmayacak. Galatasaray'ın önündeki engel gene hep Galatasaray olacak. Bizim her sezon CL'de son 8 dışında kalmayı başarısızlık sayacak birilerine ihtiyacımız var, bu kulübün potansiyelini bilseniz kafayı yersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Galatasaray winner bi takım olduğu için, kupa almasına imkansız gözüyle bakıldıgı sezonda 3 kupa kazandığı için 111 senelik sorunlar 3 kupayla bir anda unutuluyor.
    Biz ilk 5'e girelim yada Türkiye Kupası'nı kazanalım bu sezonki herşey gene unutulacak, taraftar profilimiz böyle.

Yahu lig şampiyonluğunu bizim başarı olarak saymayı 16 sene önce bırakmamız lazımdı, Galatasaray'ın bi potansiyeli var ve bu Türkiye'de başka hiçbir takımda yok.
    Dursun Özbek mayısta gidici ama yerine gelen adam gene istenilen kişi olmayacak. Galatasaray'ın önündeki engel gene hep Galatasaray olacak. Bizim her sezon CL'de son 8 dışında kalmayı başarısızlık sayacak birilerine ihtiyacımız var, bu kulübün potansiyelini bilseniz kafayı yersiniz.

Taraftar bu sene kupayı alsakta dursun gitsin isteyecek.

3 kupa aldığımızda yine bu taraftar dursun'u ve hamzayi istemiyordu. Ama taraftar sesini çıkarınca herkes bırakmıyor.

Taraftarla olsa bu iş aziz bin kere giderdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

Galatasaray winner bi takım olduğu için, kupa almasına imkansız gözüyle bakıldıgı sezonda 3 kupa kazandığı için 111 senelik sorunlar 3 kupayla bir anda unutuluyor.

Taraftar bu sene kupayı alsakta dursun gitsin isteyecek.

3 kupa aldığımızda yine bu taraftar dursun'u ve hamzayi istemiyordu. Ama taraftar sesini çıkarınca herkes bırakmıyor.

Taraftarla olsa bu iş aziz bin kere giderdi

Herşey unutulacak derken sindirelecek demedim, taraftar tabi ki gitmesini isteyecek. Ama seneye herşey unutulacak aynı hatalar yapılmaya devam edilecek.

• Hamza Hamzaoğlu kalsaydı kesinlikle şampiyon olurduk. Fenerde Besıktasta arenaya gelecekti. Ama iyi oldu mustehak Gs taraftarına
  • Beyler fanatik in haberine göre seçim kararı almış sezon sonu dursun özbek..

• quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

quote:

Bizim desteklediğimiz her hoca ileriye yönelik sistem hocası olduğu için günü kurtaramamaları normal.

rjkaard o kadar ileriye dönük bir hocaymış ki bizden sonra bir daha takım çalıştırmadı. adam emekliliğe gelmiş bize resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChuckPalahniuk

Hamza Hamzaoğlu kalsaydı kesinlikle şampiyon olurduk. Fenerde Besıktasta arenaya gelecekti. Ama iyi oldu mustehak Gs taraftarına

anlatamazsın ki bu vizyonistlere. bu beşiktaş şu leş defansıyla şampiyon olacak biz olamayacaktık he? 11. haftaya kadar beşiktaştan iyiydik o barça denen beşiktaştan daha çok pozisyona giriyorduk daha fazla gol atmıştık daha çok pas yapıyorduk daha çok şut çekiyorduk ama anlamazlar. bu yönetim de işte twitterdaki üç beş çocuğun kararlarıyla kulüp yönettiler şimdi gördüler tabi. bir ara da al 3 kupanı da ver takımımı diyen bir kitle vardı burada. aldınız mı şimdi takımınızı? tabi ben suçu taraftara da atmıyorum suç yine yönetim de. hiçbir profesyonel kulüp taraftara bakıp da takım yönetmez. üç beş çocuğun kararlarıyla takım yönetilmez. taraftarlar futbol'dan anlamaz. malesef böyle. hele türkiyedeki taraftar kitlesi hiç anlamıyor. sene başı adam gibi bir basın sözcüsü alsalardı şu takıma hamza hoca da sürekli medya ile kapışmak zorunda kalmazdı yönetim yerine bile konuşmak zorunda kalmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Hamza Hamzaoğlu kalsaydı kesinlikle şampiyon olurduk. Fenerde Besıktasta arenaya gelecekti. Ama iyi oldu mustehak Gs taraftarına

anlatamazsın ki bu vizyonistlere. bu beşiktaş şu leş defansıyla şampiyon olacak biz olamayacaktık he? 11. haftaya kadar beşiktaştan iyiydik o barça denen beşiktaştan daha çok pozisyona giriyorduk daha fazla gol atmıştık daha çok pas yapıyorduk daha çok şut çekiyorduk ama anlamazlar. bu yönetim de işte twitterdaki üç beş çocuğun kararlarıyla kulüp yönettiler şimdi gördüler tabi. bir ara da al 3 kupanı da ver takımımı diyen bir kitle vardı burada. aldınız mı şimdi takımınızı? tabi ben suçu taraftara da atmıyorum suç yine yönetim de. hiçbir profesyonel kulüp taraftara bakıp da takım yönetmez. üç beş çocuğun kararlarıyla takım yönetilmez. taraftarlar futbol'dan anlamaz. malesef böyle. hele türkiyedeki taraftar kitlesi hiç anlamıyor. sene başı adam gibi bir basın sözcüsü alsalardı şu takıma hamza hoca da sürekli medya ile kapışmak zorunda kalmazdı yönetim yerine bile konuşmak zorunda kalmazdı.

Galatasarayı twitterdaki ergenler yönetiyor yazık..

Herşeyi geçtim ister ilahi de ister dünyevi de bu hayatta hak diye bir şey de var. Hamza Hamzaoğluna haksızlık yapıldı. Şampiyonlar liginde dahi iyi iş çıkardı. Benficayla Atletico Madridin performansları ortada

Normal yani başımıza bunların gelmesi. Emeğe karşı vefasızlık yapıyorsan olmuyo ya dünyanın her yerinde böyle.

• Ha ha ha

• quote:

quote:

Sanki Galatasaray degil de, Bursaspor taraftari gibi konusmussun.

Bu takim teknik direktorsuz bile sampiyon oldu. Tarihimizde 20 sampiyonlugumuzdan daha buyuk basarilarimiz da var, sirf sampiyon yapti diye bir hocayi takimin basina layik gorecek taraftarlar bu takimi bu hale getirenler zaten, adam hala gelmis Hamza'yi hak ediyoruz diyor.

Bir teknik direktorun, Galatasaray gibi buyuk kuluplere layik olabilmesi icin vizyonu, misyonu, zekasi, durusu, profesyonelligi v.s. olmasi da onemlidir.

Sirf sampiyon yapti diye bir teknik direktoru savunacaksan, dedigim gibi gidip Bursaspor'u destekleyip, ertugrul saglam'i savunabilirsin. Buyuk kuluplerin taraftarlari bu kadar kuculmemeli.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Galatasarayı twitterdaki ergenler yönetiyor yazık..

Herşeyi geçtim ister ilahi de ister dünyevi de bu hayatta hak diye bir şey de var. Hamza Hamzaoğluna haksızlık yapıldı. Şampiyonlar liginde dahi iyi iş çıkardı. Benficayla Atletico Madridin performansları ortada

Normal yani başımıza bunların gelmesi. Emeğe karşı vefasızlık yapıyorsan olmuyo ya dünyanın her yerinde böyle.

Ciddi anlamda yönetim bu seneki şampiyonluğu çaldı, futbolcular dağıldı önümüzdeki sezonda gitti bence. geçen gün dursun yine hamza hocaya sallamış. şöyle bir söz vardır ''alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste'' böyle devam ederlerse sittin sene başarı gelmez. CL ligi meselesine gelirsek biz o gruptan çıkamadık ama kötü olduğumuz için değil şanssız olduğumuz için çıkamadık. birazcık futbol şansı yanımızda olsaydı astana maçında kendi kalemiza 2 gol atmasaydık,yasin benfica maçında boş kale kaçırmasaydı son maçta kendi evimize astanayı yener çıkardık o gruptan. benficayı küçümseyenler falan vardı ama adamlar 1. torbadan geldi. atletico 2. torbadan geldi ama normal de onlar da 1. torba takımı. şimdi o benfica bayern'e 1 tane fazla gol atamadığı için elendi. oysa biz bunları TT arena da yemiştik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

quote:

quote:

Sanki Galatasaray degil de, Bursaspor taraftari gibi konusmussun.

Bu takim teknik direktorsuz bile sampiyon oldu. Tarihimizde 20 sampiyonlugumuzdan daha buyuk basarilarimiz da var, sirf sampiyon yapti diye bir hocayi takimin basina layik gorecek taraftarlar bu takimi bu hale getirenler zaten, adam hala gelmis Hamza'yi hak ediyoruz diyor.

Bir teknik direktorun, Galatasaray gibi buyuk kuluplere layik olabilmesi icin vizyonu, misyonu, zekasi, durusu, profesyonelligi v.s. olmasi da onemlidir.

Sirf sampiyon yapti diye bir teknik direktoru savunacaksan, dedigim gibi gidip Bursaspor'u destekleyip, ertugrul saglam'i savunabilirsin. Buyuk kuluplerin taraftarlari bu kadar kuculmemeli.

Vizyonunuz imkanlarınızla sınırlıdır.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.