Şimdi Ara

Hiç maske takmayan,Tedbir almayan insanla, benim oyum bir olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Hiç maske takmayan,Tedbir almayan insanla, benim oyum bir olur mu?

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2020)
Giriş
  • Burdan Aysun Kayacıya Selam olsun. Kendisinin hayranıyım. Zamanında savunmuştum kendisini her zaman savunacağım.

Bu corona salgınında ben ve benim gibi hastalık yayılmasın diye özgürlüğünden kendini mahrum edip evinde kalan insanla, uyarılara ve kurallara aldırış etmeyen,coronayla dalga geçen, gereksiz bir insanla, benim oyum bir mi?

Evde uyurken maske takın demiyorum.Tedbirini almayan, dışarıda maske takmayan, Tedbir alan insanlarla dalga geçen canlılardan bahsediyorum.

Cevabı size bırakıyorum.Hem ironili hemde mizahi bir anket diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 8 Nisan 2020; 1:38:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende maske olayını sallıyordum. Ama mantıklı olan takmak.Şu video fikrimi değiştirdi.
  • Aysun kayacı haklı ama maske takmama konusundaki durum tartışılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem0559

Aysun kayacı haklı ama maske takmama konusundaki durum tartışılır
    Bende maske olayını sallıyordum. Ama mantıklı olan takmak.Şu video fikrimi değiştirdi.
  • Markette sıra beklerken et reyonunda çalışan genç anlatırken duydum. Nikah tarihi vermiyor diye (Mayıs ayı başına) memurla kavga etmiş. Memur polis çağırmış. Benim evlenmeme karışamaz memur diyor. Salgın vb engel değilmiş. Bu adam korona da olur, kestiği etlerle bize de bulaştırır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

Bende maske olayını sallıyordum. Ama mantıklı olan takmak.Şu video fikrimi değiştirdi.

Alıntıları Göster
    aynen bendede değişti.. malum, korona damla yoluyla bulaştığı ve damla içine haps olduğu için, micron değeri, boyutu daha da büyük olmuş oluyor. yani maskeye takılma olasılığı yüksek. eğer maskeyi yarım saat bir saat gibi aralıklarla değiştiril ise koruyucu etkisi olabilir. ama terden dolayı çok çabuk ıslanır ise, koruma süresi çok komik seviyele iner.

tabi birde korona'nın havada kalma bilinmezi var. şayet havada kalıyor ise (bence kalıyordur) gözlerden bulaşabilir.

ama tam korummak için bu videodaki, içine hava basılmış giysiler en garanti yol..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maskeye guvenip DAHA FAZLA MIKROP KAPABILIRSIN bak yarin obursu gun buna hak vereceksiniz

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Bak tuttum bunu iste tedbir tedbirdir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.