Şimdi Ara

Hiç Kalkmadan En Fazla Kaç Saat Oyun Oynadınız? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
0
Favori
3.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BİRDE 20 SAATTEN SONRA 4 SAAT UYUYP
    BİR 20 SAAT DAHA OYNAMIŞTIRIM BÖYLEE DEVAM ETTİM 3 SENE NEREDEYSE HER GÜN
  • geçen sene fifa 07 de TSL var diye o kadar bekleyip okul nedeniyle başımı kaşıyamadığım için alamadığım fifa 07'yi... okul tatil olur olmaz alıp sabah 8 gece 2 oynamıştım (menejerlik modu). Beşiktaşta başlayıp Barcelonaya kadar gelmiştim...
  • 6 saat fifa 2006 oynamıstım
  • Diablo 2 oynarken haftada rahat 100 saat oynuyordum.Pindleskin,Mephisto arası seçim yapıyordum.Patlayan yaratıklar daha da feci olunca Pindleskinde karar kıldım.Zaten ondan sonra ihya oldum.

• quote:

Orjinalden alıntı: hakande84

Diablo 2 oynarken haftada rahat 100 saat oynuyordum.Pindleskin,Mephisto arası seçim yapıyordum.Patlayan yaratıklar daha da feci olunca Pindleskinde karar kıldım.Zaten ondan sonra ihya oldum.

Kendi kendine acı mı çektiriorsun mazoşist kardeş
  • ben bir kere oturup 49 saat 12 dk oynadım o yüzden de gözlük taktım artık 1 buçuk saatten fazla oynayamıyorum
  • saat 10 dan gece 00:00 kadar yemek filan çıkarsak günlük 10 saati buluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: 789456o

ben bir kere oturup 49 saat 12 dk oynadım o yüzden de gözlük taktım artık 1 buçuk saatten fazla oynayamıyorum

2 gün kalkmadın mı bilgisayar başından?
  • 24 saat oynamışlığım vardır durmadan :) hehe çok zevkli oluyor kesinlikle ama her oyunla olucak iş değil tabiki
  • quote:

Orjinalden alıntı: acemi pilot

saat 10 dan gece 00:00 kadar yemek filan çıkarsak günlük 10 saati buluyo

Hergün mü bu böyle?
  • Sabah saat 9 da başlamıştım ( Hearts Of İron 2) ve ertesi gün 6 ya kadar oynamıştım. Yemekleri ve diğer ihtiyaçlarıda çıkartırsak yaklaşık 19 saat oynamıştım. 2 paket sigara bitmişti. Hiç umutmam.
  • Gençlik zamanında tanıdık internet cafe vardı 5-6 kişi sabah 6 da giderdik.13-14 saat Ultima online oynardik.Serverin en iyi oyuncularinini arasindaydik :D Şimdi 5-6 saat zor duruluyo half life , dota fln.
  • quote:

Orjinalden alıntı: caglarus

Gençlik zamanında tanıdık internet cafe vardı 5-6 kişi sabah 6 da giderdik.13-14 saat Ultima online oynardik.Serverin en iyi oyuncularinini arasindaydik :D Şimdi 5-6 saat zor duruluyo half life , dota fln.

Br süre sonra artık sıkmaya başlıyor
  • 20 saat
  • quote:

Orjinalden alıntı: Codest

20 saat

Normalsin geç sol tarafa
  • 7 saattir bir kere bile yerimden kalkmadım. Zaten zayıfım oturmaktan popom dümdüz oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LIFE

7 saattir bir kere bile yerimden kalkmadım. Zaten zayıfım oturmaktan popom dümdüz oldu
    12 senelik konuyu çok aradınmı merak ediyorum :)
  • Boşandığım gün 15 saat oynadım : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Boşandığım gün 15 saat oynadım : )
    Kutlamak amaçlı sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuvalet ve hızlı atıştırmaları saymazsak 12 saat olmuştur en uzunu. Zaten bi süre sonra yorulup uykunuz gelince oyun oynama isteği kalmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.