Şimdi Ara

Hiç Kalkmadan En Fazla Kaç Saat Oyun Oynadınız?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
0
Favori
3.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

Ben sanırım 6 saat oynamıştım

Ben onu günlük oynuom bea
  • ben sabah 10 dan akşam 7 ye kadar menejerlik oynamıştım ... yemek molası yok tualet molası yok öldümü kaldımı diye ara sıra geldiler bi baktılar
  • ESKİŞEHİRDE YILBAŞINDA TAM 40 KÜSÜR SAAT OYNADIK FM2007 ÇİFT KİŞİ ROMA İLE TAM 2 SEZON ŞAMPİYON OLDUM
  • benim oyle bir iddam yok ama

bir arkadaşım yanı başımda 2 gün 1 gece wow oynamıştı yatıyorum kalkıyorum wow acıkıyorum yemek yiyorum adama acıyıp yemek getiriyorum bir el mouse ta diğer el pizza da falan baya gülmüştüm bırakmadı bi türlü

level 4o ı geçmişti yanlış hatırlamıyosam hayvan herif
  • Abi biliyormusun benim hiç öğrenci oyunum olmadı

sabah 9 dan gece 12 ye kadar knight
  • Diablo II' de Mephisto'yu görmek ve bi güzel pataklamak için 25 saat başından kalkamadım PC'nin.
  • Ben gündüz otururum gece kalkarım oyunları sadece sıkıldıkça oynarım ama şahsi rekorum 10-11 saat silkroad.
  • ben sadece spor oyunu oynarım.
    13 saat fln fifa 2005 oynamıştım:)
  • 10 saat knight bi de hiç başından kalkmadan Dark messiah ı bitirmiştim o kaç saat sürdü bilmiyorum walla
  • quote:

Orjinalden alıntı: cmylmzjackal

ben sadece spor oyunu oynarım.
    13 saat fln fifa 2005 oynamıştım:)

13 saat fifa tam bir işkence yaw
  • valla 15 i geçmiştir, kassak 36 saati bulan çok çıkar da göz de bi yere kadar tabi
  • 13 saat resident evil 3 oynamıştım kurulum yoktu cd de kayıt yapamıyordum :)her gün sil baştan 1 ay böle devam etti.
  • fm 2007yi ilk yüklediğim gün gece 12 den sabah 9.30a kadar oynamıştım sonrada akşam saat 10 da uyanabilmiştim.
  • 8 saat half life 1 oynamıştım.
  • ps2de nfs mw ve carbon için 4 arkadaş ayrı ayrı 12şer saat uyumamştık :D

pcde nfs hp için 8saat uyumamştım

delta force task force dager için sabah 10 akşam 1gibi kalkmıştım

sod2 için ise sabah 8 akşam 8 yapmıştım :D

yani ortlama 12 saat
  • valla benim rekorum 7 saat ama 1 tuvalet molası var
  • 2 gün oynardım bi aralar okul tatilken sadece yemek ve tuvalet molası aneem hep derdi kafayı yıyecen beynın sulanacak diye
  • Eskiden Roller Coaster Tycoon oyunu vardı.İlk çıktığı zamanlardı.Sabahtan akşama kadar açık dururdu oyun.
  • 18,5 saat oynamıştım zaten daha sonra kalkamadığınızdan aileniz sizi ordan kazıyarak çıkarıyor

Ayrıca bilgisayar içi soğutma iyi değilse zararlı bir bilgisayar kullanışı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.