Şimdi Ara

Hiç hoş başlayamadık be TürkNet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glekker -- 18 Mart 2018; 11:55:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gözlerim kanadı ya bu nasıl bir yazı Allah aşkına insan bir noktalama işareti kullanır.

• Hey! Sakin ol dostum. Tane tane anlat.
  • adam sinirden dümdüz yazı yazmış :D
  • Okurken beynim yandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bir senedir Turk.net'liyim. Toplamda 3 kişiyi Turk.net'e geçirdim. Hiçbiri sorun yaşamadı, sanırım biraz şans işi çünkü başka bir arkadaşa da referans oldum, 1 aydır bağlanmayı bekliyor, Turk Telekom bizde sorun yok diyormuş Turk.net halen sorunun ne olduğunu çözemedi.

Tüm markaların kalitesi sorun çıktığında belli olur ve ne yazık ki Turk.net bu konuda gerilerde.
  • İşini garantiye almak istiyorsan Türk Telekom'a geç. Diğer ISS'ler cidden şans işi.
  • Benim internette bir ara çok sorun oluyordu özellikle yakın zamanlarda yine kopmalar filan artmıştı. Belki gündüz yine kopuyorfur bilemem, anca akşam işten gelince internette takılabiliyorum. Neyse teleksekretere arıza kaydı bıraktım ertesi gün ve aynı gün SMS geldi. Sonra internetimdeki kopma giderildi ama yine ıfak bir internet hızı düşürmesi yspmışlardı 1 mbit kadar neyse dedim. Bu düşürme 2.ye oluyor bu arada. Üç beş gün sonra bu kopmalar tekrar başlayınca önceki kadar sabretmeyip hemen arıza kaydı bıraktım. Hatta bu sefer telesekreterin farklı bir tuşla yine farklı bir sınıfa soktuğu internetin kesilmesi durumunu tuşladım ancak önceden arıza kaydı bıraktığım için telesekreter bana arıza kaydı numarasını okudu ve görüşme kapandı. Hadi hayırlısı ama yıllar sonra inşallah forumdakiler gibi mağdur olmam ve başım ağrımaz dedim. Neyse ki bana böyle bir kötü şans gelmedi ve Türknet aynı gün internetimi düzeltti ve hatta hızımı o 2 kez düşürmeden önceki haline geri getirdi. Şimdilik bir sorun yok ve umarım olmaz.

• tt öneren çok ama fiyatları harika gerçekten 100 tl ye 50mbit 50 akk lı internet satıyorlar. siz onu 16 mbit sayın. 50 gb bir hafta yeterse iyi.
  • İptal başvurusu yapıyorsunuz, müşteri hizmetleri tarafından hemen aranıyorsunuz, arayan müşteri hizmetlerine köpek çekip 2-3 gün içinde sorununuzu çözmemeleri halinde başka firmaya taşıma başvurusunda bulunacağınızı söylüyorsunuz. Çözülmezse gerçekten başka firmaya basvuruyorsunuz. Sonra kafaniz rahat internetinizi kullanıyorsunuz. Türknet ile normal şekilde iletişime geçmeye çalışmak kanser olma sebebidir.

• Merhaba, öncelikle yaşamış olduğunuz aktivasyon sorunu nedeniyle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sistem üzerinden işlemlerinizi ben takip edeceğim. Diğer İSS'den 14.03.2018 tarihinde taahhütünüz bitmiş. İşlemleriniz bu tarih itibariyle başlamış. Arkadaşlarım işlemlerinizi 17407448 numaralı destek kaydınız üzerinden takip ediyor. Bu süreçte bana istediğiniz zaman PM üzerinden ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaya çalışacağım.
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç dimi, verdiğin paranın hakkını almak tamamen şans işine dönmüş durumda.

Şanslıysan düzgün hizmet alıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: pissed.Fox

Çok ilginç dimi, verdiğin paranın hakkını almak tamamen şans işine dönmüş durumda.

Şanslıysan düzgün hizmet alıyorsun

Aynen öyle. Ben sinyal değerleri vs. kontrol edip, öyle Türk.net'e geçmiştim. Aynı port üzerinden olması kritik önemli.
  • -Demokritos- kullanıcısına yanıt
    Türkneti en az 2 yıldır kullanıyorum.Kullandığım süre içerisinde sorunsuz kullandığım süreye uptime olarak %99.9 diyebilirim. Bir sorunla karşılaşıpta çözülemeyen sorunum olmadı. En son açtığım destek kaydının çözülmesi hemen hemen 1 saat sürdü,(ki bir önceki destek kaydını ne zaman açtığımı bile hatırlamıyorum) üstene sorunun yaşandığı gün hafta sonuydu(cumartesi) ve santraldeki internete bağlandığım portta sorun oluşmuştu, yani fiziksel bir sorun vardı ve telekomun sorunuydu buna rağmen benim destek kaydı açmam ve sorunun çözülmesi 1 saat sürdü.

Sizin gibi 726363 ay taahhüt vermedim,akk gibi derdim yok. Kafan rahat.artık bunları konuşmak bile bana komik geliyor.size 'Kıçı kırık' firmalarınızla mutluluklar dilerim.Ben kullanıcıyı para kaynağı olarak görmeyen vizyon sahibi firmaları desteklemeye devam edeceğim. Her ay en az 1 kez arayan 50gb akk,24 ay taahhüt gibi saçma sapan tarifeler önerip taciz eden telekom taşeronlarını daha saymıyorum.

Şunuda bilmenizi isterim sorunu olmayan kişi gelipte benim sorunum yok diye başlık açmıyor. Bu yüzden yıllardır bulunduğum bölgeye bırak fiber döşemeyi yan komşunun binasına giden kopmuş bakır teli 2 ayda düzelten telekomdan hizmet almayacağım .

Belki bilmessin bu ülkeye rekabet edemiyoruz diye akk yi getiren milletin başına bela eden firma Superonline.
    Kazandığın parayı dış firmaya aktar,reklamlarda eli kazamalı 3 işçi oynat mantığı ile çalışan firmada Telekom.

Mobil bölümlüne hiç girmiyorum halen daha 2-3-4 gb lik komik denilecek internet paketlerini satıyorlar ve malesef alternatifleri olmadığı için alıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilirKişi00 -- 19 Mart 2018; 12:56:7 >

• Türknet kullanıcısıyım çok uzun olmadı 5-6 ay oldu ama gram sorun yaşamadım.
  • BilirKişi00 B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bak, ben türk telekoma iyi bir iss demedim zaten. Özel bir teklifle 200 gb akk 50 mgbt internet ve tüm paketleri açık olan Tivibu'yu 75 TL'ye kullanıyorum. En azından Türkiye'deki isslere göre daha kalitelidir. Merak etme benim de fiziksel sorunumda aradıktan sonra eve gelmeleri 1 saat sürdü ya da sürmedi. Taahhütte pek umrumda değil açıkçası.

• çiftlikbank mağdurlarından farkınız yok yeminle .

size müstehak kardeşim .

millet burda türknet diye ağlıyor hergün , siz gidip abone olmaya çalışıyorsunuz.
  • 1 hafta içinde yeni hat çekemeyen TurkNet yerine TT'yi arayıp 1 dakika içinde yeni sözleşme ve paketimi aldım. İyi ki de TT'de kaldım diyorum bunları okudukça.
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    AKKniz ve 24 ay Taahhütünüz ile size mutluluklar diliyorum netspeed gibi bir iss varken

• quote:

Orijinalden alıntı: Camino Del Rio

AKKniz ve 24 ay Taahhütünüz ile size mutluluklar diliyorum netspeed gibi bir iss varken

Turknet ve TT arasından tutup nası Netspeed çıkarabildin? Bi sıkıntın mı var?

Fiber olsa hiçbirinin yüzüne bakmam gider S/O 50 alırım, kapiş?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.