Şimdi Ara

hiç evlenmeden yaşamak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
97
Cevap
2
Favori
17.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece cinsellik için evlenilmez diyenlere, cinsellik olmadan evlilik yürümez diyerek arttırıyorum.

Cinsellik = evlilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım benim de yapmayı düşündüğüm eylem.
    Çocuk için de ufak yaşta evlatlık almayı düşünüyorum.
  • Mallığın daniskası.

• Düğün salonu altın gibi saçma sapan şeyleri zorunlu kalıyorlar yoksa çoktan evlenir insanlar kredi çekip evlenenler de var. Onların hali daha kötü kimse altın takmıyor düğünden topladıkları 20 bin tl geçmez çoğu zaman 10,15 bin tl kredi borcunu bile ödeyemiyorlar ondan sonra sıkıntı başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatalrhymer16

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tasvirdir o

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiye'de yapılması gereken bu.Erkeği de kadını da sorunlu. Zaten ortam çocuk yetiştirmeye uygun değil.
    Gidin yurtdışında evlenin çok meraklıysanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 5 yıldır sevdiğim insanla birlikte yaşıyorum. Gayet mutlu ve memnunuz. Evlilik dediğiniz şey toplum gözünde resmi olarak sevişme hakkının belgelenmesidir başka bir şey değil. Canımız isterse onuda yaparız sorun değil bizim için. Kimsenin onayına veya imzasına ihtiyacımız yok birbirimizin hakkını korumak, sahip çıkmak veya birbirimize bağlılık yemini etmek için.
  • İnsanlar da düşünebilen bir hayvandır zaten. Metafor falan da değil, hayvanız direkt.

• Erkekler evliliği ilkokul okumak-askere gitmek- üniversite bitirmek - iş bulmak gibi temel hayat görevlerinden biri olarak gördüğü sürece malesef erkek milletinin burnu b.ktan çıkmamaya devam edecek.
  • Yav aforizma değil hayvanız cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Cinsellik için evlenmekse niyetin, yılda birer haftalık Tayland, filipinler turizmi, ve 30 gecelik rus daha ucuza geliyor
    Arabayla uğraşmaktansa her yere taksiyle ve otobüsle gitmek daha ucuz ve başın ağrımıyor!
    Evlilik te aynı, telaşesi çok, çocuk ta varsa işler katlanıyor, adamı yoruyor, hayat sevinci, neşesi kalmıyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatalrhymer16

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Beta kardesim sen aşka inanmaya devam et. Belki bulursun bir gün prensesini

• WARTIME kullanıcısına yanıt
    Kocası kadına süpriz yapmaya gelip sizi yatakda yakalayınca 250 gram için kafana mermi yemeye değicekmi hocam
  • Evlilik erkeğe ilk olarak sünnet, bir süre sonra vacip, sonrada farzdır. Tabi önce inanç olması gerek. 😉

• Bende sevgilimle bi süre aynı evde yaşadım inanın bu bile zor başta heycanlı geliyor ama 2 hafta sonra 60 yıllık evliymişsin gibi hissediyorsun:) benmi alışmadığımdan dolayı bilmiyorum çok zor hiç yalnız kalamıyosun.

Evli olsan çocukta olsa insan kafayı yer ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManyetikRenozans -- 17 Ağustos 2019; 9:59:53 >
  • Kadin bi triplere girdi iki gundur neymis dokunmam rahatsiz etmis.Lan sen kasiniosun yapmadigin sey kalmadi sonra kalkmis bunu diyor.
    Bu kadinlar cidden ne oldugu belli olmayan organizmalar.
    Neyse dedim ki samimi gordugum icin farkinda bile degilim dedim.Kusura bakma ben seni yakin bir arkadasim olarak gormustum dedim.Yaptigim seyde sarilmak falan yani.Bende art niyetli olmadigini biliyorum sadece rahatsiz oldum dedi.
    Bi daha olmaz dedim kapattik olayi bakalim neler olacak.

• WARTIME kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 11 Ocak 2021; 23:32:44 >
  • Sert yorum. Vaziyet alalım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.