Şimdi Ara

Hiç bitecek gibi değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bedelli askerliğin yaşım itibari ile tutmayacağını düşündüğüm için bi gazla askere geldik ama herkes gibi beklediğim den farklı çıktı her gün birilerinden küfür yemek bana ağır geliyor erken bitsin diye hiç izinde kullanmadım ve daha 300 günüm var günler geçmiyor ne yapacağımı şaşırdım gerçekten bitecek mi bu askerlik,süresi kısalsın diye her gün dualar eder oldum inş benim de bir gün dualarım kabul olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba kardesim bende bu ayın 28 inde manga komutanı olarak tokata teslim olcam inşallah hayırlısıyla bitiririz kendini çok ezdirmemeye bak
  • Şans yok ki bizde yazıyı yazdığım günün akşamına adamlar bedelli çıkardı ve beklediğim gibi yaşım tutmuyor.İmkanın varsa kardeşim hiç gitme sonradan

Çok pişman olabilirsin.

• Vakit geçmiş mi diye bakmaya geldik hiç ilerleme yok neyse

ATARSA:285

• Kardeşim bir zaman sonra kabullenmelisin askerliği yoksa sadece bünyene zarar verirsin.Bu tercihi ben yaptım katlanmalıyım gibi telkinler vermelisin kendine..Günler geçer öyle yada böyle geçiyor bende senin gibi düşünüyordum ama bitti askerlik şükür
  • Eyw dediğin gibi kendimi alıştırmaya çalışıyorum.inşallah bitecek birde askerlik düşecek yeni sistem haberleri bana moral oldu şimdi biraz daha iyiyim.

• Kısalmıyor mu bu askerlik ya..

ATARSA 180

• Lichtenberg L kullanıcısına yanıt
    Moralini bozmak istemiyorum hocam bende senin gibi kısalmasını bekliyorum ancak şu bedelli yapacak olan arkadaşların 21 gün ağlaması bitsin ozaman bizede gündem de zaman ayıracaklar umarım .
  • Sorma sinir oluyorum zaten.adamlar bedelli çıktı hala 21 gün daha gitmesem diye ağlıyo.15 bin gibi komik bir rakam zaten keşke bedelli den önce askerliği düşürselerdi bedelli her zaman çıkabilirdi.

• nerde yapiyon askerligi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

nerde yapiyon askerligi
    İstanbul

• quote:

Orijinalden alıntı: Lichtenberg

İstanbul

Alıntıları Göster
    Neresi ist in

• Çekmeköy

• Takma kafana devrem geçer bu günler atarsa 154 bitmeye mahkum babada hiç bitmeyecek gibi geliyor ama her gün biraz daha yolun sonuna yaklaşıyorum seninde öyle

• İncirlik üssündeki Amerikan askerlerine sunulan imkanlar bizim askerimize de sunulabilseydi keşke. O zaman çoğu kişi dert yanmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lichtenberg

Sorma sinir oluyorum zaten.adamlar bedelli çıktı hala 21 gün daha gitmesem diye ağlıyo.15 bin gibi komik bir rakam zaten keşke bedelli den önce askerliği düşürselerdi bedelli her zaman çıkabilirdi.
    biz sürünüyoruz onlarda sürünsün diye düşünmek yerine kimse sürünmesin diye uğraşsak belki daha iyi bir ülke oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

biz sürünüyoruz onlarda sürünsün diye düşünmek yerine kimse sürünmesin diye uğraşsak belki daha iyi bir ülke oluruz

Alıntıları Göster
    Ben kimse sürünsün demiyorum.Bedelli istediler devlet 21 gün ve 15 bin gibi komik bir rakama askerliğini yapması için fırsat verdi.Ama hala o 21 günü yapmamak için direten sizsiniz.365 i bir kere düşünüp dile getirdiler mi

Tabi ki de HAYIR!?! herkes kendi menfaati peşinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: -MikoLFighter-

Takma kafana devrem geçer bu günler atarsa 154 bitmeye mahkum babada hiç bitmeyecek gibi geliyor ama her gün biraz daha yolun sonuna yaklaşıyorum seninde öyle
    Eyw Devrem baştacısın.Sabrediyoruz

• bende İstanbul Maltepeye düştüm İstanbul daha zor sanırım

• Askerlik sabır işidir fazla kafaya takarsan delirirsin.

Rahat olucan benim evim artık burası diceksin hatta ben çoğu zaman çarşı iznine bile çıkmıyordum sivil hayat aklıma gelmesin diye.Hiç izinde kullanmamıştım 25 gün erken çıktım.ilk 3 ay zor geçti ama sonra alıştım bir bakmışım ki şafak doğan güneş diyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.