Şimdi Ara

Hibrit Suv Kia NİRO satışta... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
11
Favori
23.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Plug-in versiyonu da 2018in başında gelecekmiş makul bi fiyatla gelirse almamak için sebep yok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu motoru HB araçlara da koysalar ya.
  • C-HR'de Ni-Mh pil var. Tesla da bu pilden kullaniyormus.

Niro'da lityum pil var.

• size katılıyorum.Dün gördüğüm suziki vitaraya benzettim,hem boyut hem de görsel olarak.CHR daha fturistik,Niro daha teknolojik ve bizim piyasaya daha uyumlu duruyor.1.6 motor,çift kavrama vs.gibi.Hibrid CHR için konuşuyorum tabi.Bence Diğer markalarda hibridlerini getirince fiyat/ performans araç tercih edilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Plug-in versiyonu da 2018in başında gelecekmiş makul bi fiyatla gelirse almamak için sebep yok bence

hocam,bu 123.000 ise o daha büyük batarya ve komplike yapısıyla kimbilir kaça gelir.Ayrıca hyundai İONİQ de beklenip toplu bir değerlindirme yapılabilir.Benim favorim plug-in hibrid ioniq olacaktır.Bu rakamlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: behram40

quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Plug-in versiyonu da 2018in başında gelecekmiş makul bi fiyatla gelirse almamak için sebep yok bence

hocam,bu 123.000 ise o daha büyük batarya ve komplike yapısıyla kimbilir kaça gelir.Ayrıca hyundai İONİQ de beklenip toplu bir değerlindirme yapılabilir.Benim favorim plug-in hibrid ioniq olacaktır.Bu rakamlarda.

haziranda Ioniq in hibrit versiyonu gelecek. Plug-in geliş zamanı belli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca bende 20 yılı aşkın bir süredir(40 da olabilir emin değilim)Hibrid konusunda bu işin kommpedanı olmuş Toyota ile, başa çıkabileceğini sanmıyorum.Ancak şu da bir gerçek ki toyota sanki yudum yudum veriyor bu teknolojiyi diye düşünüyorum.Koreliler çok akıllıca bir çalışmayla toyotanın önüne geçebilirler . CHR 1.8 95 HP(MTV)dezavantajlı güçsüz motoru ve testler de beğenilmeyen cvt şanzımanıyla 2-0 yenik başladı zaten.Pil konusuna hiç girmiyorum bile.Bence koreliler bu işide japonların eliden alacak gibi duruyor.Hadi be hyundai senden iyibir hamle bekliyoruz.
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    hiç bilgim yok maalesef.Ancak kesinlikle plg-in hibritlerin de fiyatlarını da görmek gerekiyor.
  • Plug-ini apartmanda nasil sarj edecegiz? [sm=naughty.gif

7 ileri DCT varken, Niro'ya neden 6 ileri DCT koydular ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysuleymany -- 24 Mayıs 2017; 23:39:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Plug-ini apartmanda nasil sarj edecegiz? [sm=naughty.gif

mutfaktan uzatma kablosu çekeriz artık şaka bi yana plug in araçlar Bizim ülke şartlarına daha uygun değiller. Sadece şehir içi kullanırız. Şehirler arası için ikinci bir araç lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

mutfaktan uzatma kablosu çekeriz artık şaka bi yana plug in araçlar Bizim ülke şartlarına daha uygun değiller. Sadece şehir içi kullanırız. Şehirler arası için ikinci bir araç lazım.

Plug-in hibrit araçları şehir dışında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mesela aracı şarj ettiniz, ilk 40-60km benzin motorunu çalıştırmadan ilerlersiniz, pil azalınca bildiğiniz hibrit araca benzer ve benzin motoru ile devam edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: behram40

Ayrıca bende 20 yılı aşkın bir süredir(40 da olabilir emin değilim)Hibrid konusunda bu işin kommpedanı olmuş Toyota ile, başa çıkabileceğini sanmıyorum.Ancak şu da bir gerçek ki toyota sanki yudum yudum veriyor bu teknolojiyi diye düşünüyorum.Koreliler çok akıllıca bir çalışmayla toyotanın önüne geçebilirler . CHR 1.8 95 HP(MTV)dezavantajlı güçsüz motoru ve testler de beğenilmeyen cvt şanzımanıyla 2-0 yenik başladı zaten.Pil konusuna hiç girmiyorum bile.Bence koreliler bu işide japonların eliden alacak gibi duruyor.Hadi be hyundai senden iyibir hamle bekliyoruz.

Koreliler Samsung ve LG ile yılların Japon markalarını elektronikte silip süpürdü. Ne Sony, ne Panasonic ne de Toshiba kaldı piyasada. Otomotivde de benzer değişimin yaşanması süpriz olmaz.

Toyota yağ yakan dizel otomatik araç sahiplerini süründürmesiyle ünlü. Hatta Toyota satış temsilcisinin bütün dizeller yağ yakar zaten diye mmt otomatik araçları savunduğuna kendi gözlerimle şahit oldum. İşte o an Toyota benim alabileceğim markalar listesinden çıkmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiamen -- 24 Mayıs 2017; 23:51:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentcandan

quote:

quote:

Plug-in hibrit araçları şehir dışında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mesela aracı şarj ettiniz, ilk 40-60km benzin motorunu çalıştırmadan ilerlersiniz, pil azalınca bildiğiniz hibrit araca benzer ve benzin motoru ile devam edersiniz.

yeni birşey daha öğrendik. o zaman plug in lerde menzil olayının çokta bir önemi yok öyle mi?

• Kia Niro vs Toyota Chr

niro lehine ciddi iç hacim farkı var;

https://www.youtube.com/watch?v=ZILxhXWxpPg
  • araç hakkında bişey dememde son hız 162 km/h nedir yahu
  • Arka cam otomatiğine de 2025 te falan geçerler heralde

• quote:

Kia Niro vs Toyota Chr

Chr'nin arka koltukları felaket zaten, resmen tabut gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

Kia Niro vs Toyota Chr

Chr'nin arka koltukları felaket zaten, resmen tabut gibi.

chr yi canlı görmedim ama videoda ki gibi fark varsa niro iç hacim konusunda çok önde.
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Ben de geçen hafta inceledim Chr'yi, siyah tavan ve çok küçük olan arka cam yüzünden arkası çok klostrofobik.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.