Şimdi Ara

HİBRİD VE ELEKTRİKLİ TAŞITLAR TEKNOLOJİLERİ ! ACİL !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben YKS 2020'ye 2.kez girerek yeni açılan bölüm olan " HİBRİD VE ELEKTRİKLİ TAŞITLAR TEKNOLOJİSİ " tercih yapmış bulunmaktayım ...

Konuyla ilgili Sorularım olacaktır ;

• İş Sahaları
    • İş bulmak zormu
    • Maaş
    • Çalışma Şartları
    • Geleceğin Mesleği mi ....*

Sorularımı Cevaplarsanız

Mutluluk duyarım arkadaşlar ..... !!!

sİZCE BÖLÜM İŞ YAPARMI

• Bölüm olarak bilmiyorum ancak Elektrikli araçlar geleceğin yeni ticari trendi. O nedenle iyi bir tercih gibi duruyor. Gitmiş olduğun üniversitenin kalitesi de önemli. İngilizceni çok iyi geliştir.
  • Sürekli ana mühendislik alanlarından birini tercih etmeni tavsiye edecekler muhtemelen ancak sana otomotiv mühendisi ve sektörde çalışan birisi olarak şunu söyleyebilirim sadece, her ne okursan oku sektörde iyi seviyede ingilizce bilen elemanlara her zaman ihtiyaç var.

Otomotiv Öğretmenliği mezunu Mercedes AR-GE'sinde çalışan da var, 2 yıllık tekniker olup şu an farklı bir firmanın mühendislik departmanında yönetici seviyesinde olan da, veyahut uzay mühendisliği mezunu olup çok başarılı homologasyon mühendisi de var.

Bizim sektör oldukça esnek, öğrenmeye ve yetiştirilmeye müsaitsen, takım çalışmasına uyumun varsa ve iyi derecede ingilizceye sahipsen sektörde mutlaka ama mutlaka iş sahası da kariyer imkanı da var.
  • O bölüm bu sene Bursa'da falan yeni açılacak. O yüzden puanları yüksek olur. Önce yerleştirme sonuçları açıklansın, sen bir kazan da ondan sonra okulda bilgi verirler.
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Siz nerde çalışıyorsunuz ve yeni mezun bu bölümün sizce geleceği varmıdır bana makine mühendisliği geliyordu bunu seçtim gelecepi olduğu için iş olanakları maaşları nasıldır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yksmagduru00 Y kullanıcısına yanıt
    Yukarıda yazdım, eğer eğitiminin sonunda anadiline yakın bir ingilizce konuşabiliyor olursan çok rahat iş bulabilirsin, sonrası tamamen senin takım çalışmasına uyumun ve yetiştirilmeye müsaitliğin ile alakalı.

Otomotiv sektöründe ne mezunu olduğun ile direkt olarak ilgilenilmiyor aslında, ne derece ingilizce hakimiyetin var, temel mühendislik mantığı ve bilgisine hakim misin, onun dışında okulda öğrendiğin şeyleri zaten kullanmayacaksın, sıfırdan alıp yetiştirecekler seni.
  • Selam kardeşim
    Bende bu bölümü okumayı düşünüyorum nasıl bir bölüm güzel mi? Matematik zorluyor mu? Hangi üniversite'de okuyorsun? Bölüm hakkında biraz bilgi verirmisin.

• Bu memlekette liyakat denen şey kimsenin umrunda değil,iş arayan,bi yerlere girmek isteyen araya tanıdık torpil bilmem ne sokuyor

Sen yine de hedefin neyse,hayalin neyse oku çalış.Markaların çoğu hibrite elektrikliye geçmeye hazırlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4020D9D24 -- 10 Haziran 2021; 18:2:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende bu sene onu tercih yapmayı düşünüyorum bölüm hakkında bilgi verebilirmisiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.