DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Hi2Games.com | Tüm steam oyunlarında %28 indirim fırsatı!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ron Jeremy Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı
1.728
Cevap
75
Favori
137.934
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Hi2Games.com | Tüm steam oyunlarında %28 indirim fırsatı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      991 Mesaj
      26 Ekim 2017 16:12:54
      Cod WW2 aldım direk teslim edildi teşekkür ederim. Vizeler öncesi halimiz harap
      |
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj
      26 Ekim 2017 16:30:50
      steam'de kazanılan parayı dışarıya aktarıyorlar heralde...veya başka birşeydir. çokta önemli değil. güzel indirimle oyun sağlıyorlar.
      |
      |

• Yarbay
      2481 Mesaj
      26 Ekim 2017 16:45:24
      Lütfen arama kısmını düzeltin.
      |
      |

• Onbaşı
      27 Mesaj
      26 Ekim 2017 21:22:50
      bugün call of duty WWII aldım kendilerinden yarım saat geçmeden siparişi hediye olarak gönderdiler.
      |
      |

• Çavuş
      56 Mesaj
      26 Ekim 2017 21:29:17
      Evil Within 1 ve RE 7 gelecek mi?
      |
      |

• Yarbay
      7296 Mesaj
      26 Ekim 2017 21:48:11
      http://store.steampowered.com/app/394360/Hearts_of_Iron_IV/

http://store.steampowered.com/app/584140/Hearts_of_Iron_IV_Death_or_Dishonor/

http://store.steampowered.com/app/530760/Hearts_of_Iron_IV_Together_for_Victory/

Hocam inanır mısın geçen yaz indirimlerinde alamadım kaç aydır da indirim bekliyorum içimde büyüdü oyun. Şu oyun ve iki dlcsine bir indirim yapın da alıvereyim. Ana oyunun 23 tllik Cadet Edition sürümünü eklemeniz yeterli.
      |
      |

Bilincin her türlüsü hastalıktır.
    • Teğmen
      111 Mesaj
      26 Ekim 2017 21:49:04
      Arkadaşlar biz 3 arkadaş CS:GO alıcaz bu site güvenilir mi? Bunu daha ucuza alma şansımız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      320 Mesaj
      26 Ekim 2017 22:21:33

bugun arkadasa cs go aldık. Sorunsuz teslim aldık. Daha ucuza alma şansınızın olduğunun sanmıyorum.
      |
      |
      ihsanturkk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      111 Mesaj
      26 Ekim 2017 22:34:46

Aldım bende gaza gelip banada teslim ettiler 15 dk dediler 2 dk falan sonra geldi indiriyorum şuan

|
      |
      medusa96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2575 Mesaj
      26 Ekim 2017 22:51:55
      sepete ürün ekleyemiyorum niye acaba

canlı desteğe yazdım düzelttiler problemi sağolsunlar, ac origins aldım 5dkda geldi gift olarak, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _PiSLiCK_ -- 26 Ekim 2017; 23:50:9 >
      |
      |

• Teğmen
      133 Mesaj
      27 Ekim 2017 00:36:16
      Sitenin arama özelliği çalışmıyor galiba.

Sitedeki puanların karşılığı nedir acaba? Yani 1 puan kaç tl veya karşılığı neyse.

Birde South Park: The Stick of Truth oyununu ekleyecek misiniz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkayony -- 27 Ekim 2017; 0:45:51 >
      |
      |

• Yarbay
      4091 Mesaj
      27 Ekim 2017 02:01:01
      Gta 5 almayı düşünüyorum ama bilmediğimden soruyorum. Buradan almak ile steamden almanın farkı nedir? Buradan alırsak aynı steamden almış gibide olacak mıyız?

|
      |

|| İntel Core İ7-4720HQ - 6 MB Cache || Hitachi Travelstar 5K1000 1 TB 5400 RPM SATA || GeForce GTX 950M 128 Bit 2 GB DDR3 || 12 GB DDR3 1600 MHz Ram || SonicMater Audio Technology || İceCool || DVD-RW Super Multi || 4K Outpot Support || Huawei Honor AP007 || Dell 15/3567 || LG 43UF7787 || Galaxy J5 2016 || Huawei P10 Lite || Huawei AP08 BT Speaker || Nikon S3200 ||
      Ben güzel gözlü kadınları severim, Bir de küçük ayaklıları, uzun boyluları
      Hem nasıl severim, öyle severim işte, Terler avuçları, kesilir solukları
      Ben mahzun kadınları severim, Yavru ceylanca kadınları, ürkekçe
      Hem nasıl severim, öyle severim işte, Bilemezsiniz ne güzeldirler, öpüştükçe
      Ben akıllı kadınları severim, Düşünen, az konuşan, çok bilen
      Her yerde, her zaman nazı çekilen, Hem nasıl severim, öyle severim işte..
    • Yüzbaşı
      521 Mesaj
      27 Ekim 2017 02:55:19
      sadece pc icin mi ps4 yok mu

|
      |

• Yüzbaşı
      544 Mesaj
      27 Ekim 2017 03:29:09
      Neden bu kadar ucuz acaba steamden ve diger yabanci sitelerden bile ucuz sonu calinti kredi kartlarina cikmasin

PSN Kardeşlikleri: NeMiVaR - JabbaWockeeZ - mertcan102 - sercan3734 - Bardeos - Olethros - mike4peace - berkavusan
    • Binbaşı
      1205 Mesaj
      27 Ekim 2017 04:47:12
      Rise of the Tomb Raider: [DLC]
      https://www.hi2games.com/rise-of-the-tomb-raider-dlc-detay-445.html

Arkadaşlar bu oyunun kendisimi yoksa ek paketimi acaba bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 27 Ekim 2017; 5:2:42 >

İşlemci Güncellenicek || Anakart Güncellenicek || Gskill Ripjaws 8 GB 1600 Mhz (2x4) Dual Kit DDR3 || Ekran Kartı Güncellenicek || PNY 240 GB SSD CS1311 || XILENCE XP600 600W PSU GAMİNG SERİSİ R3 +80 Plus || Logitech MK345 Q Klavye Kablosuz Mouse Set || Logitech S120 Hoparlör || SAMSUNG 23" S23B350H Full HD Led Monitör
    • Binbaşı
      1767 Mesaj
      27 Ekim 2017 05:01:53
      quote:

Orijinalden alıntı: arslan0058

Neden bu kadar ucuz acaba steamden ve diger yabanci sitelerden bile ucuz sonu calinti kredi kartlarina cikmasin

Öncelikle yazdıklarım bu site ilgili değildir onu belirteyim. Sadece genelde neden ucuz olduğunu anlatacağım. Maalesef çoğu ucuz keycinin taktiği şöyle. Çok ucuza toptan steam bakiyesi satan Ruslar ve türevi kişiler var. Bunlar çalıntı kartlardan yaptıkları vurgunları dünya çapına satıyor. Siteler onlardan bakiye satın alıyorlar. Hem para çok dönmüş oluyor bulunmaları zorlaşıyor hem de kendilerini güvenceye almak için kredi kartını tam boşaltmıyorlar. Ellerinden yüzlerce olduğu için örneğin ayda bir 100-200 ₺-€-$ aldıkları o kartın sahibi farkına bile varmıyor. Ayrıca yurt içi asla çalmazlar çünkü yasalardan korkarlar. Yurt dışından çalarak kanundan da kaçmış oluyorlar. (Kimse üstüne alınmasın. Rusların genelde yaptığı şey bu. Kimseyi de böyle yapıyor diye suçlamıyorum ve çamur atmak gibi bir amacım yok.)

Intel i5 6500 4.5Ghz Bclk OC * MSI Gaming X Gtx 1080 * Asus Z170 Pro Gaming * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Razer Diamonback * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540
    • Binbaşı
      1600 Mesaj
      27 Ekim 2017 08:34:41
      quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

quote:

Orijinalden alıntı: arslan0058

Öncelikle yazdıklarım bu site ilgili değildir onu belirteyim. Sadece genelde neden ucuz olduğunu anlatacağım. Maalesef çoğu ucuz keycinin taktiği şöyle. Çok ucuza toptan steam bakiyesi satan Ruslar ve türevi kişiler var. Bunlar çalıntı kartlardan yaptıkları vurgunları dünya çapına satıyor. Siteler onlardan bakiye satın alıyorlar. Hem para çok dönmüş oluyor bulunmaları zorlaşıyor hem de kendilerini güvenceye almak için kredi kartını tam boşaltmıyorlar. Ellerinden yüzlerce olduğu için örneğin ayda bir 100-200 ₺-€-$ aldıkları o kartın sahibi farkına bile varmıyor. Ayrıca yurt içi asla çalmazlar çünkü yasalardan korkarlar. Yurt dışından çalarak kanundan da kaçmış oluyorlar. (Kimse üstüne alınmasın. Rusların genelde yaptığı şey bu. Kimseyi de böyle yapıyor diye suçlamıyorum ve çamur atmak gibi bir amacım yok.)

o zaman böyle yerlerden almak sonuç olarak riskli ve birazda şansa dayalı. aldıktan sonra her an oyun elimizden gidebilir yani değilmi ?

İmza felan koymuyorum ayarlayamadım bu imza şeyisini
    • Yüzbaşı
      439 Mesaj
      27 Ekim 2017 08:57:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

PUBG aldım 10 dakika önce. Memnun kaldım tavsiye ederim alacak arkadaşlara. Güvenilir bir site. Sıkıntı yaşamadım.

EDİT: Umarım Star Wars Battlefront 2 için özel bir indirim olur.

Battlefront 2 indirimini bende isterim eyyy site sahibi duy sesimizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      151 Mesaj
      27 Ekim 2017 09:26:02
      Doom'a indirim gelecek mi?
      |
      |

Reklamlar
SEO
Erkek yüzük modelleri
paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.